Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malaa__14

z jakiej strony sciagnac the sims2

Polecane posty

Gość magdziaczek
jakli trzeba mić bearshare żeby ściągnąć sims 2??????????????????????? pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie znam
ja sciagnelam simsy 2 4 pory roku na bearshare to program the best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołącze sie do " jak zwał..." najlepszy program to utorrent, a stronka z której ja ściągam to www.torrenty.org zawsze tam, wszystko można znaleźć...polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna Monika
HEJ. Mógłby mi ktoś pomóc ściągnąć sims2. PROSZĘ Moj numer gg to 11495156. A tak wogóle to czy żeby zainstalować sims2 to trzeba mnieć zainstalowane zwykłe sims.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonio Fusco
jak chcecie ściągnąć, to mogę wam pomóc, tylko prosze o inteligencję w tym co piszecie, gg: 9111195, Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sims2 2
Ja proponuje ściagnąć sobie program Ares i tam wpisać sims 2 może to troche podrwać ale bądzicie cierplliwi jeśli chcecie sobie pograć. Nie wiem czy napewno tak się ściągnie ale ja prubuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luizka459
Oj to bez sensu ... ;( Mam Windows Vista i nie moge ściągnąć ;( ... POMOCY !!! HELP ME !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Col
ja tez mam viste i nie moge sciagnąć pomóżcie próbowałam z torresem i nic mi to nie daje HELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aimable
Hej. Czy ktoś wie z kąd ściągnąc the sims 2 h&m ? ;d . Proszę o pomocc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulcze
pomozcie z jakiej strony sciagnac the sims2 w 19 minut? Prosze pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktossss
A ja mam takie pytanie które może nie dotyczy simsów ... Mam słabą kartę graficzną i simsy mi tak okropnie chodzą że się nie da grać ! I mam takie pytanie co mam zropbić bo jestem słaba w tych tematach x| Mam coś tam dokupić czy jakieś sterowniki ściągnąć czy coś !? ;( Byłam bym wdzięczna gdyby ktopś mi pomógł ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktossss
Mam takie pytanie które może nie dotyczy simsów . Mam strasznie słabą kartę graficzną i mi simsy tak strasznie chodzą i wogóle grafika tak zrypana że się nie da grać. I teraz mam pytanie czy mam coś dokupywać czy ściągnąć jakieś sterowniki czy coś ?! Byłabym wdzięczna za pomoc ...bo jestem słaba w tych tematach ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derek88
Ściągnęłam sobie the sims 2 z torrentu, ktoś tu o tym pisal i ściągneło się, wszystko super, ale nie moge zainstalować tego cholerstwa! PIerwsza płytka spoko, wszystko dobrze, ale druga już mi nie wchodzi. Może ktoś wie dlaczego? Może musze najpierw coś zainstalować? Z góry dzięki za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita123
na tej stronie www.suprnova.org nie chcą pokazac sie liki dlaczego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita123
o co chodzi . . . . . . . . . . . . . . pobrałam co trzeba i każ ą podać jakić klucz!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita123
o co chodzi z hasłem dla pliku????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natisss
właśnie z jakiej strony jak by co ja mam Winowsa Viste więc kto mi da dobroą stronę prosz e pomórzcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna.
A mi w ogóle jak klikam na tą stronę i klikam na Search, a potem wpisuje Sims 2 to nic mi nie wyszukuje tylko pisze : Fatal error: Call to a member function get() on a non-object in /var/data/suprnova.org/www/index.php on line 16 I co mam z tym zrobić ?? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie jak uruchomic dodatek np. nocne życie czy wystarczy z crakować?? bo mi to nie działa nie wiem dlaczego zwierzaki dodatki własny biznes mam a uniwsity oraz nocne życie nie działa co robić??prosze o pomoc, poprostu nie podświetlają się jak się wchodzi np. do miłowa w górnym lewym rgu nie mam teych dwóch rzeczy podświetlonych co robić, prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawieeeeeeeeedziona
ej a ja jak w google Bittorrent Experimental wpisuje to nie umiem pobrać weście mi wytłumaczcie............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zygzak
ej ja nie wiem jak sciagnac simsy bardzo chce je miec bez nich nie da sie zyc ;(naprawde ;(mama nie chce mi na nie dacf bo ssa drogie prosze jak bedziecie cos wiedziec o sciagnieciu piszcie to moj nr gg :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bila5
kto wie jak obsługiwać emule niech pisze na 10487580

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alixa
nie wiem z jakiej strony ściągnąć the sims 2(jakis dodatek);( poradx cie coś prosze bardzo was o to porsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alixa
mam pytanie zjakiej strony ściagnać the sims 2 obojentnie jaki dodatek prosze napiszice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetaa4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simsomaniaczka
Nie trzeba już pomocy BearShare ściąga simsy :) Crack już ściąnięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simsomaniaczka
75 % PROCENT ściągnięto 76 , 77 , 78 , 79 , 80 , 81 , 82 , 83 , 84 , 85 , 86 , 87 , 88 , 89 , 90 , 91 , 92 , 93 , 94 , 95 , 96 , 97 , 98 , 99 ..... | /--\ /--\ | / \ / \ | \ /\ / | \__/ \__/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×