Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malaa__14

z jakiej strony sciagnac the sims2

Polecane posty

Gość Paulaaaaaaaaa
Długo się to ściąga??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buntowniczka***
pomurzcie jak ściągnąć z eMule >????????????plis pomużcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziuaaa
nie ściągajcie przez eMule bo za niego ścigają psy lepszy jest ares można nim wszystko sciągać i jest trudny do namierzenia wierzcie mi bo go już pół roku używam i ani razu nie wpadłam:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4196606
Normalnei temat dzieci NEO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Józiu11
Ej mi w aresie nie wyszuka sims 2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
jesy tu kto mi moze pomoc?;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
mozna sciagnac tylko ostatnia 4 plyte ? bo wczesniejsze 3 mam a ostatnia mi sie zawieruszyla no i lipa:( pomocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ello kaki
eeee a jaki jest dod dpo gry zeby instalke zrobic :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gretchen
Ja ściągnęłam już kilka dodatków, ale nie wiem co dalej. Nie chcą mi chodzić a ja sama nie wiem ca mam dalej zrobić. Pomóżcie proszę.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelilias
Prosze o pomoc sciągnelam sobie program Bittorrent Experimental i weszlam na stronke www.suprnova.org i wpisalam tam w search( Sims 2) włączylam pierwszą lepszą wersje jaka tam byla i przy pobieraniu wyswietliło mi sie ERROR bad data from tracker.Potem przy pobieraniu innych wersji wyswietlalo mi sie to samo/. Co to znaczy? I czy wogóle uda mi sie cos sciagnac prze ten program?. P O M O C Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wirująca postać świata
http://isohunt.com/torrents.php?ihq=sims&ts to pierwsze sciagnij i powinno pojsc juz jak z platka.. i sluchajcie baby..;p nie Bittorrent Experimental tylko zwykly BitTorrent.. Ściąga się 2 dni..rewelacja ,ja już gram.:) Powodzenia i powiedzcie jak wam poszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wirująca postać świata
żartuje nie gram bo nie przepadam;) ale mój kolega sciagal i mowil ze rewelacja, 1 klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelilias
Dzieki już mi sie sciąga;) Mam jedno pytanie kiedy naciskam pause ( kiedy mi sie to sciaga)The sims 2 nazajutrz pisze mi błąd ERROR i juz sie nie sciagna;( co mam zrobic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wirująca postać świata
a po co wciskasz pauze? jak chcez wylaczyc to wylacz bittorrenta a jak chcesz zeby sie znow normalnie sciagalo to go wlacz. lepiej nie wciskac pauzy itp..niech sie sciaga spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......Tośka.......
ja ściągałam z PC world i jest wszystko w porządku tylko e nie na wszystkich kompach można ściągać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelilias
Mam prośbe. Mógłby mi ktos dokladnie opisac co mam zrobic aby na następny dzien gra the sims 2 mi sie sciągala. Bo gdy na drugi dzien chce zacząc od czasu na którym skonczylam sciągac WOOGÓLE MI SIE NIE SCIAGA. Pisze tylko ERROR c:/Documents and Settings/user/Pulpit/he Sims2 /The Sims 2 torrent t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelilias
JAK sie wylancza program Bittorentt. PROSZE O p o m o c !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pep
Jak włanczam plika z suprnovy to mi się pokazuje "bad data cośtam" Pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wirująca postać świata
ale wy jestescie zielone... jak nie potrafisz wylaczyc bittorrenta to nie dasz rady zainstalowac simsow! jaki choooj. moze po 3 latach sioe uda,...=] powodzeeeeeeeenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12553793 emotka.
No ojeju. napisze ktoś ta strone? albo linkki? i prosto a nie jakies duperele sie czepiają. Nudzi mi sie to bym sobie pograła a nie bede marnowac 100zeta na gre.pff. pozdrawiam.:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIks
OD WCZORAJ MAM NOWE ORGINALNE SIMSY 2 I HISTORIE Z żYCIA ZWIERZąT JUZ SIE CIESZYłAM ALE GDY WłOżYłAM JE DO NAPęDU MOJA RADOść PRYSNEłA GDZYż NAPęD NAWED ICH NIE CZYTA BłAGAM JEZELI KTOś ZNA POWóD NIECH ODPISZE NA MOJEGO E-MAILA MADIXX94@TLEN.PL ALBO NA TYM FORUM BłAGAM!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loxa
Drogi MLKS a czy ty masz napęd Dvd .Cała seria The Sims 2 WYMAGA napędu DVD w komputerze aby komputer czytał płytę. Musisz dokupic napęd (oczywiscie jest to możliwe) ok 50 zł- 200 zł. Jesli masz napęd to byc moze twój komputer nie jest odpowiedni do tego typu gier.Sprawdz czy spełnia wymagania systemowe tej gry . Ja mam taki sam problem;(tyle ze nie kupuje the sims 2) BO nie mam napędu ..{Z RESZTA 89 ZŁ + 100 ZŁ} TO WEDLUG MNIE WYDATEK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniaczka simsów
ja właśnie ściągam the sims 2 z bearshare i mam dopiero 17% polecam aby simsy ściągać z bearshare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIks
DZęKUJE LOXA za zainteresowanie moim problemem myśle ze masz racje !! dlatego kupie sobie nowy naped i bedzie good !! jeszcze raz dziei~!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FANKA SIMSóW
UWAGA! Mam bardzo dobry i skuteczny sposób na ściągnięcie simsów z internet. Należy pobrać sobie program o nazwie DAEMON a potem na obojętnie jakim programie ściągnąć simsy np. BEARSHARE I nagrać na czystą płytę. Następnie zainstaloać grę na komputer. Kiedy będziemy klikać na ikonę simsów nie będą one działały. Bez paniki! W tym przypadku należy nacisnąć kilkakrotnie na program Daemon znajdujący się na pulpicie, aż ukaże się nam na donym pasku narzędzi. Wtedy należy kliknąć na niego prawym przyciskiem wybrać: VIRTUAL I COś TAM, device 0:, mount image oczywiście wtedy kiedy płyta z zainstalowaną grą będzie w napędzie. A gra będzie działała (powinna ,ponieważ u mnię działa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka simsów
Sprostowanie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! przepraszam za błąd!!!!!!!! Podałam błędne wskazówki nie sugerować się tym Należy pobrać sims przez DAEMON NIE PRZEZ INNE!!!!! ABY OBEJŚĆ ZABEZPIECZENIA I PRZEZ DAEMON OTWIERAĆ ZA KAŻDYM RAZEM. RESZTA Z OTWIERANIEM ZAINSTALOWANYCH SIMSÓW JEST PRAWIDŁOWA JAK POWYŻEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka simsów
jeżeli macie internet o prędkości 1,3 MB LUB WOLNIEJSZY nie próbójcie ściąganie zajmie wam ponad 3 godziny. A i tak niewiado czy będzie można w nie grać. ODRADZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GiannaNannini
3 godziny?? chciałabym ja juz z bearshare ściągam drugi dzien a kompa mam cały czas włączonego... ściągneła mi się pierwsza płyta a w reszcie płyt mam po około 30 % dopiero... to jest dopiero męczarnia... ale czego sie nie robi dla... rozrywki :) życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×