Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malaa__14

z jakiej strony sciagnac the sims2

Polecane posty

Gość jak zwał tak zwał
Informatyczka pani od gier: Kochanie.. Bym ja miał pewne zastrzeżenia ;/ Kod brzmi: motherlode co najprawdopodobniej 99,9% czytających wiedziało... A to co reprezentujesz tym postem nie mówi o tobie za dobrze... Rozmawiałem w swoim życiu z wieloma osobami, które mają problemy z ortografią, potwierdzone przez poradnię psychologiczno pedagogiczną. I nawet te osoby pisały lepiej... Bez urazy ale ile Ty masz lat? 9? Na więcej nie wyglądasz tzn Twój post nic więcej nie reprezentuje.... Dobra, widzę że już jest 39 stron na ten temat. Wielu osobom z tego forum pomogłem ściągnąć simsy tylko dlatego że czytały ostatnie posty moje i napisały do mnie... Ale niektóre osoby potrzebują wyjasnienia gotowego.. ok, więc: SPOSÓB NA ŁATWE ŚCIĄGANIE THE SIMS 2 !: W programie Bear Share 5.2.5 (koniecznie ta wersja) wpisz 'sims 2'. Gdy wyszukiwanie zakończy się odnajdź takie pliki jak: (PC GAME ITA) The sims 2 CD1.iso (PC GAME ITA) The sims 2 CD2.iso (PC GAME ITA) The sims 2 CD3.iso (PC GAME ITA) The sims 2 CD4.iso Ściągamy je (szybkość ściągania zależy od szybkości neta. Ja mam 1mb/s i ściągało mi się ok doby xD) Potem w programie Daemon Tools wstawiamy je do virtualnego dysku (już to chyba każdy sam powinien gapnąć się jak zrobić -,-) Po kolei każdo CD. Do instalacji jest potrzebny cd kay: THA2-Z3FK-OR1A-3HZ4-2WUS oto on ;P Po zainstalowaniu do programu Daemon Tools wkładamy CD1 i cieszymy się grą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zwał tak zwał
Informatyczka pani od gier: Kochanie.. Bym ja miał pewne zastrzeżenia ;/ Kod brzmi: motherlode co najprawdopodobniej 99,9% czytających wiedziało... A to co reprezentujesz tym postem nie mówi o tobie za dobrze... Rozmawiałem w swoim życiu z wieloma osobami, które mają problemy z ortografią, potwierdzone przez poradnię psychologiczno pedagogiczną. I nawet te osoby pisały lepiej... Bez urazy ale ile Ty masz lat? 9? Na więcej nie wyglądasz tzn Twój post nic więcej nie reprezentuje.... Dobra, widzę że już jest 39 stron na ten temat. Wielu osobom z tego forum pomogłem ściągnąć simsy tylko dlatego że czytały ostatnie posty moje i napisały do mnie... Ale niektóre osoby potrzebują wyjasnienia gotowego.. ok, więc: SPOSÓB NA ŁATWE ŚCIĄGANIE THE SIMS 2 !: W programie Bear Share 5.2.5 (koniecznie ta wersja) wpisz 'sims 2'. Gdy wyszukiwanie zakończy się odnajdź takie pliki jak: (PC GAME ITA) The sims 2 CD1.iso (PC GAME ITA) The sims 2 CD2.iso (PC GAME ITA) The sims 2 CD3.iso (PC GAME ITA) The sims 2 CD4.iso Ściągamy je (szybkość ściągania zależy od szybkości neta. Ja mam 1mb/s i ściągało mi się ok doby xD) Potem w programie Daemon Tools wstawiamy je do virtualnego dysku (już to chyba każdy sam powinien gapnąć się jak zrobić -,-) Po kolei każdo CD. Do instalacji jest potrzebny cd kay: THA2-Z3FK-OR1A-3HZ4-2WUS oto on ;P Po zainstalowaniu do programu Daemon Tools wkładamy CD1 i cieszymy się grą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia1414
ja tez chcialabym sciagnac sims 2... tylko nie wiem zkad!!!! Pomozcie!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, mozecieedziec jak w tych simsach budować? chodzi mi o to ze stworzylam wlasne miasto gdzie jeszcze nic nie ma stworzylam rodzinke ale musze najpoierw postawic ten dom... i nie mam pojecia jak... mozecie mi powiedziec? bede wdzieczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, mozecieedziec jak w tych simsach budować? chodzi mi o to ze stworzylam wlasne miasto gdzie jeszcze nic nie ma stworzylam rodzinke ale musze najpoierw postawic ten dom... i nie mam pojecia jak... mozecie mi powiedziec? bede wdzieczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avrilka
jak mi wiadomo to te forum nazywa sie 'z jakiej strony sciagnac the sims2' a nie 'wszystko o the sims 2' wiec sie nie dziw ze nikt ci nie odpowie bo tutaj pare osob poprostu nie ma simsów i chce je sciagnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama m
ej ale ja nie moge wziełam tak jak mówi :juz sciągam ) i tam mi nic nie wyszykuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiasup
Ja jeszcze czekam aż się ściągnie tylko 30min xD Wielkie dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jetttttttttttaaaaaaaaaaaaaaaa
pomocyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy !!! Ściągam sims 2 na bearschare 5.2.5. ................. i jest wszystko dobrze ale niewiem co trzeba zrobic jak juz sie wszystko sciagnie a zostalo mi jeszcze 35 minut ??? Niewiem czy przez daemon tools czy rozpakować przes winniar a jak rozpakowac to jak to się robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa ten no
ja mam troche inny problem, bo sims od dawna juz mam i sciagnelam je z bearshare ;) fajne są i bardzo lubie w nie grac tylko ... jakos tak juz troche mi sie znudzily i chcialam sobie sciagnac dodatek zwierzaki ... ale nie mam pojecia jak to zrobic :( czy tez mam sciagnac go z bearshare i rozpakowac tam gdzie jest zapisana gra? jesli ktos wie to niech napisze ... bedzie wdzieczna :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa ten no
ja mam troche inny problem, bo sims od dawna juz mam i sciagnelam je z bearshare ;) fajne są i bardzo lubie w nie grac tylko ... jakos tak juz troche mi sie znudzily i chcialam sobie sciagnac dodatek zwierzaki ... ale nie mam pojecia jak to zrobic :( czy tez mam sciagnac go z bearshare i rozpakowac tam gdzie jest zapisana gra? jesli ktos wie to niech napisze ... bedzie wdzieczna :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palipaulinapaulinka
dla tych co im pisze żeby włożyć właściwą płytkę: NIE MACIE CRACKA!!! a wieęc tak : simsy sciagam juz rok (tzn. szukam xd) i nic.Sciagalam jakies torenty, tera z emule sciagam.Sims 2+ 11 dodatkow.Mam na plytce i wogole zainstalowalam i blad bo nie ma cracka.czlowiek czeka 3 dni zeby mu sie to cholerstwo sciagnelo i nic.Teraz sciagam bez dodatkow i zobacze.jeszcze sprobuje to z tym bear share (chyba tak sie pisze) i napisze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palipaulinapaulinka
ja zwał tak zwał: ściagam te 4plyty i kurde przy pierwszej jakis pisze blad- status blad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia_44
Z kąd mam ściągnąc the Sims 2 mam już wszystkie potrzebne programy ale nie mam Simsów 2 ludzie pomóżcie ! Odpiszcie jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilia1821
mam pytanie... mam wgrane the sims 2 oryginalne z plyty... ale jest maly mankament to jest plyta mojej kolezanki... czy jest mozliwosc aby the sims 2 chodzily bez wkladania pierwszj plyty. bo jak narazie za kazdym razem musze wkladac plytke... a musze oddac kolezance gierke.... prosze o szybka pomoc z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkapriv
Hej wszystkim. Wiem że spytam się o to już jakiś 100 raz na tym forum, ale choć jest tu już 39str. ja nadal nie mam sims'ów 2, więc "Jak można ściągnąć simsy 2?". Jeżeli jest na tym forum osoba która zna jakiś inny sposób (ja przeczytałam wszystkie 39str. i wyprobowałam wszystkie sposoby) to bardzo proszę, żeby napisała mi jak je ściągnąć ( tutaj na forum lub pod ten adres Skype namaste_maya17 )! Błagam ... błagam ...błagam ... to moja ostatnia nadzieja! Proszę o odpisanie ! P.S. pozdrowienia dla wszystkich fanek i fanów sims'ów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczka_92
Cześć Ja mam nieco inny problem mianowicie: ściągnęłam torrenta z aresa a potem ściągnęłam grę bitcometem. Ok ale teraz mam kilka różnych plików których mi nie otwiera żaden program i jakąś instrukcję po hiszopańsku chyba czy coś i obrazki, mniejsza chodzi o to że nie wiem co z tyum teraz zrobić? Może mi któś pomóc? Jakby coś to moje gg: 9144910

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczka_92
Cześć Ja mam nieco inny problem mianowicie: ściągnęłam torrenta z aresa a potem ściągnęłam grę bitcometem. Ok ale teraz mam kilka różnych plików których mi nie otwiera żaden program i jakąś instrukcję po hiszopańsku chyba czy coś i obrazki, mniejsza chodzi o to że nie wiem co z tyum teraz zrobić? Może mi któś pomóc? Jakby coś to moje gg: 9144910

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikola Grużewska
jak wchodze na strone www.suprnova.pl to jak pisze w search Sims 2 to nic mi się nie wyświetla...czemu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikola Grużewska
jak wchodze na strone www.suprnova.pl to jak pisze w search Sims 2 to nic mi się nie wyświetla...czemu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikola Grużewska
jak wchodze na strone www.suprnova.pl to jak pisze w search Sims 2 to nic mi się nie wyświetla...czemu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karisia
haha ja wiem ale ja nie bede sie wysilać jak ktos chce stronke to piszcie na gygy 11429639 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karisia
haha ja wiem ale ja nie bede sie wysilać jak ktos chce stronke to piszcie na gygy 11429639 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simsyy
ehh... ja mam link i to wszystko co tzeba ścisgnac te simsy jak ktos chce instrukcje to pisac 11429639

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ares and torrenty
czy przez torrenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ares and torrenty
czy mogę sciągnąc przez aresa sims 2[wczesniej pobrałam torrent ]sims 2 ]cos mi sie sciąga pierwszy raz sciągam gre jestem ciemna..niewiem czy dobrze robie ale warto spróbowac czy ktos tak sciągal ?????prosze o odlp KOCHAM SIMSY;-Da co to znaczy pobierz torrent????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ares and torrenty
czy mogę sciągnąc przez aresa sims 2[wczesniej pobrałam torrent ]sims 2 ]cos mi sie sciąga pierwszy raz sciągam gre jestem ciemna..niewiem czy dobrze robie ale warto spróbowac czy ktos tak sciągal ?????prosze o odlp KOCHAM SIMSY;-Da co to znaczy pobierz torrent????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ares and torrenty
hej...weszlam na torrenty.org pobrałam torrenty do sciągania plików mam aresa...i mi sie pobiera ten torrent przez aresa...to juz mi sie sciąga gra czy coi to jest...1 raz sciągam gre...jestem ciemna....ściagnie mi sie...??????wie ktos mozę???????bardziej inteligentny ode mnie????prosze odp na forum prosze ...kocham simsy2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ares and torrenty
hej...weszlam na torrenty.org pobrałam torrenty do sciągania plików mam aresa...i mi sie pobiera ten torrent przez aresa...to juz mi sie sciąga gra czy coi to jest...1 raz sciągam gre...jestem ciemna....ściagnie mi sie...??????wie ktos mozę???????bardziej inteligentny ode mnie????prosze odp na forum prosze ...kocham simsy2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ares and torrenty
hey pobrałam torrent.org przez aresa [sims 2] dobrze robie???to jest gra prosze o odp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×