Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malaa__14

z jakiej strony sciagnac the sims2

Polecane posty

Gość do SpragnionaSimsówOna
Z podanej stronki jest DARMOWE.I wszystko ładnie się instaluje i bez problemów. Nie wiem tylko co znaczy u Ciebie "pełna" wersja Sims 2 ? To jest tzw."podstawka" - czysta.Ale grać można :) Do niej natomiast można "doinstalować" dodatki ale...nie wiem i nie napisze Ci w jakiej kolejności je trzeba instalować, bo jak miałam zainstalowane " nocne życie" to po pobraniu " 4 pór roku " i podmianie cracka ....nocne życie się odinstalowało:( Trzeba po forach pobiegać i dowiedzieć sie wjakiej kolejności trzeba to instalować:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SpragnionaSimsówOna
Pytając się czy to jest pełna wersja miałam na myśli czy ta gra to nie jest wersja demonstracyjna przypadkiem, czy wszystkie funkcje są dostępne w tej grze itp. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SpragnionaSimsówOna
A i jeszcze ostatnie takie malutkie pytanie: Ile nie więcej czasu może potrwać pobieranie Sims 2 (wersji podstawowej i wszystkich zamieszczonych dodatków) przy prędkości 1 mb/ s ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do SpragnionaSimsówOna
Wieki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrap2
pobieranie jest darmowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SpragnionaSimsówOna
No ok, ale czy to jest pełna wersja czy demonstracyjna ? Odpowie mi ktoś wreszcie ? Plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzz !!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SpragnionaSimsówOna
No to mam 3 pytania: 1. To jest wersja demonstracyjna czy pełna ? 2. Czy potrzebne są do tego jakieś cracki ? Czy tylko te programy co były wcześniej podane ? 3. I czy tam jest dodatek Nocne życie ? Jeżeli go nie ma to proszę o link skąd go mogę ściągnąć, bo muszę to mieć !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do SpragnionaSimsówOna
1.To nie jest wersja DEMO! 2.Nie ma tam "nocnego życia" - to jest tzw.podstawka - DO NIEJ - dokłada się (ściąga) DODATKI czyli : - Na Studiach - Nocne Życie - Własny Biznes - Rozrywka rodzinna - Szyk i elegancja - Zwierzaki - Na święta - Cztery pory roku - Impreza - Moda z H&M - Podróże - Młodzieżowy Styl - Czas Wolny - Kuchnia i łazienka - IKEA - Osiedlowe życie - Rezydencje i ogrody Są też akcesoria ale to są tzw.łatki - nakładki np,dodatki na święta 3.Crack JEST podany. Dodatki trudno się instaluje bo PODOBNO trzeba je instalować tak jak zostawały wydawane :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do SpragnionaSimsówOna
1.To nie jest wersja DEMO! 2.Nie ma tam "nocnego życia" - to jest tzw.podstawka - DO NIEJ - dokłada się (ściąga) DODATKI czyli : - Na Studiach - Nocne Życie - Własny Biznes - Rozrywka rodzinna - Szyk i elegancja - Zwierzaki - Na święta - Cztery pory roku - Impreza - Moda z H&M - Podróże - Młodzieżowy Styl - Czas Wolny - Kuchnia i łazienka - IKEA - Osiedlowe życie - Rezydencje i ogrody Są też akcesoria ale to są tzw.łatki - nakładki np,dodatki na święta 3.Crack JEST podany. Dodatki trudno się instaluje bo PODOBNO trzeba je instalować tak jak zostawały wydawane :o A nocne życie też tam jest do pobrania ..................TYLE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SpragnionaSimsówOna
Ja wiem o tym że jest wersja podstawowa The Sims 2 i potem do niej jak ktoś chce to ściąga dodatki. Głupia nie jestem! I mi chodzi o dodatek "Nocne Życie" czy też go tam można stamtąd ściągnąć bo go nie widzę. No chyba że ma jakąś inną nazwę. ;/ I dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SpragnionaSimsówOna
A i znalazłam ostatnio na jakimś forum że dodatki do The Sims2 instaluje się w następującej kolejności: DODATKI: Na Studiach Nocne Życie Własny Biznes Zwierzaki 4 pory roku Podróże Czas wolny Osiedlowe życie AKCESORIA: Rozrywka rodzinna Akcesoria Szyk i elegancja Na święta Impreza! Moda z H&M Młodzieżowy styl Kuchnia i łazienka IKEA urządza dom Rezydencje i ogrody Albo w kolejności ich wydawania jak to nie zadziała. A skąd mam wziąć ten Crack no-cd? Czy to jest któryś z tych co były podane? ten: http://odsiebie.com/pokaz/4744255---82f7.html albo ten:? http://odsiebie.com/pokaz/4744146---96da.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiziula
sciagam sims2 z tej stronki http://peb.pl/1766999-post10.html dopiero 1 link a jest ich chyba 22 jak dobrze policzylam.. sciagam juz ok.godziny.. czy wszystkie tak długo się sciagają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaaaaaaaa
ej ludziska weźcie niech ktos ładnie opisze jak uzyc tych plikow mds i mdf w tym programie daemon ????? plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SpragnionaSimsówOna
Chyba masz coś z internetem, bo mi się jeden link ciągnął w jakieś 15 minut. A jaką masz prędkość neta ? Ja teraz ściągam drugi link xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiziula
chyba rzeczywiscie mam coś z netem.. bo kazdy sciagal mi sie tak długo ale juz sciagnelam wszystkie ;P zainstalowalam wszystko ładnie pieknie.. właczam gre i niestety mi sie nie uruchamia jest tylko takie blado niebieskie tło od simsow .. :( podejrzewam ze to cos z kompem.. bo co innego? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SpragnionaSimsówOna
No może masz coś z komputerem :( Wiem jaki to ból ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrap2
wlacz daemona i pokaze ci sie w dolnym pasku kliknij na niego prawym przyciskiem myszy i wlacz na mds czy mdf musza byc w tym samym floderze a wtedy wlacz sims 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmiiikkk
jak dlugo to bedzie się ściągać??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonka2031
Mam pytanie: ściągnęłam sims2 ale nie mogę budować:( jest jakiś sposób lub program umożliwiający budowanie w sims2 ??? Proszę pomóżcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maleństwoo .
słuchaaaaajcie. taak sobie czytam to forum i stwierdziłam że pobiorę sobie aresa i ściągne wkońcu te simsy 2 . no poszukuje to chyba już z tydzień i zobaczymy co z tego wyjdzie .. Jak naradzie to dziękuje za pomoc i pozdrawiam . ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki1234
Ja tam ściągnęłam simsy z ,,ściągnij the sims 2 i jak pokazały się propozycje no to ta trzecia jest dobra .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
hej, kto ma sims 2 na kompie?? zapłace za zgranie na plyte i za wysyłke!! kontakt: niunka.1991@o2.pl PLISSSSSSSSS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgiert
a mi ku..sciagłam ta strone i wyskakuje mi BittTorrent has been successfully installed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczek10
na giełdzie są po 10zł. każda płytka wszystko jest osobno ocz. podstawa,akcesoria,doatki i macie no 10zł. się wysilicie chyba:) ta giełda to na Balicach w Krakowie~!:)powodzenia;)ja mam dodatek zwierzę ta i mam z nim problem bo mówi mi komp. ,że niewłaściwą płytke daję)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co ściągać grę i ryzykować zainfekowaniem komputera? Na twoim miejscu kupiłabym ją na 3kropki.pl. Nie wydarz majątku a przesyłkę dostaniesz w ekspresowym tempie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataxDxD2
dzięki MARTUNIA bo ja też chciałam ściągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka tylkowska
ja tak samo nie wiem ale wchodziłam na rózne stronki ale może ktoś wie jak pobrać gta3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia:*
Ludzie pomórzcie czemu jak instaluje ten program bigtorenty to instaluje i nigdy nie zaindtaluje do końca?! Czemu tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia:*
Ludzie pomórzcie czemu jak instaluje ten program bigtorenty to instaluje i nigdy nie zaindtaluje do końca?! Czemu tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cube
a nie lepiej oryginał kupić? zawsze to jakość grania będzie lepsza, no i na pewno nie będzie problemów z instalowaniem, na 3kropki.pl te wszystkie gry które wymieniacie są naprawdę w niskich cenach, także dzięki oryginalnej wersji można sobie zaoszczędzić dużo nerwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×