Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malaa__14

z jakiej strony sciagnac the sims2

Polecane posty

Gość CandyGirl.
Ja to sie nie bawie w sciąganie. Po prostu kupiłam sobie na allegro za 60 zł razem z przesyłką używane The Sims 2 i właśnie czekam na paczuszkę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustyŚxDDD
Jeżeli ktoś to czyta do końca [a mam taką nadzieje] to proszę pisać do mnie.. na gg 6517234. Mam ściągnięte simsy 2 i wszystkie dodatki. Nie martwcie się znam sposoby na teksty \'włóż dysk CD\' ; DD Jak chcecie to piszcie, pomogę ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurka P
Jak Sie ściąga the Sims 2 na emule??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jołjołka
Czasami mam wrazenie ze wy poprostu nie czytacie poprzednich postow tylko walicie głupie pytrania na któee byly juz odpowiedzi wystarczy przesunąc temat o kilka stron wyslic się i przeczytac nic trudnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie wolicie simsow 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pnadajo z panfu
Uwaga ja sciaalem ze stronki www.rapidshare.pl nie trzeba sie rejestrowac super mi sie siagnelo trzeba 31 czesci sciagnac kazda tak okolo 23 minuty powodzenia mysle ze skozystacie z tej oferty PS.dodatki z tamtad tez sciagaslem i wszystko pieknie chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandruchna
Da się szybciej ściągnąć sims 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olciunia
Jeżeli posłuchacie czyjejś rady i nie będzie wam działało to poczekajcie mi 1 na następny dzień dopiero działała a co z the sims 2 to nie wiem i martusa dzięx za rady bo sims2 nie mam ;[[ :))))) (hmmm podnieta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia3264
Cześć jak już wspominacie zrobiłam tak jak napisała Martunia śćiągnełam ten program weszłam na tą stronę i gdy napisałam "the sims 2 " to napisało mi po angielsku że nie ma żadnych elementów o nazwie "the sims 2" co robić? pomóżcie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrap2
http://peb.pl/1766999-post10.html to jest link do sims 2 sam sciagalem i teraz gram w sims 2 aha musisz miec daemon zeby grac bez plyty tylko sciagnij plik mds i mdf i otworz przez daemon i grasz bez plyty oto linki wpierw mdf http://odsiebie.com/pokaz/4744146---96da.html a tera mds zeby to otworzyc potrzebujes mdf i mds http://odsiebie.com/pokaz/4744255---82f7.html a daemona poszukaj w google.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może być alcohol
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do patrapa
Pilne- pomocyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy - ściągam mozolnie "rary" z tej stronki co podałeś - alcohol - tez może być zamiast daemona ???? Ja te rary już pościagam - to gdzie je rozpakowywać....może to i głupie pytanie ale zapisywałam je na jednym dysku.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do potrapa2
Świetny link - i nie ma bola żeby sie nie udało !!!! Szybko i bez ceregieli Simy 2 "chodzą" - potrzebne jednak te programy które autor wymienia. W czym problem...... - na tej stronie z linkami są dodatki :) Jak te dodatki "połączyć" z wersja bazową ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Potrapa 2
Wielka +6 z podaną stronę :) Bazowa wersja działa jak należy - POLECAM !!! Trzeba mieć jednak te programy które autor topiku wymienił !!!! Zero problemów:) Ale....na tej stronie są też dodatki - możesz mi podpowiedzieć -po ściągnięciu - GDZIE je wypakować ??? Jak to...nie wiem jak nazwać - połączyć ?? Czy muszą być wszystkie pobrane te dodatki czy można instalować wybrane przez siebie ? Dzieki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do patrap2
Wielka +6 z podaną stronę :) Bazowa wersja działa jak należy - POLECAM !!! Trzeba mieć jednak te programy które autor topiku wymienił !!!! Zero problemów:) Ale....na tej stronie są też dodatki - możesz mi podpowiedzieć -po ściągnięciu - GDZIE je wypakować ??? Jak to...nie wiem jak nazwać - połączyć ?? Czy muszą być wszystkie pobrane te dodatki czy można instalować wybrane przez siebie ? Dzieki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Potrapa 2
Wielka +6 z podaną stronę :) Bazowa wersja działa jak należy - POLECAM !!! Trzeba mieć jednak te programy które autor topiku wymienił !!!! Zero problemów:) Ale....na tej stronie są też dodatki - możesz mi podpowiedzieć -po ściągnięciu - GDZIE je wypakować ??? Jak to...nie wiem jak nazwać - połączyć ?? Czy muszą być wszystkie pobrane te dodatki czy można instalować wybrane przez siebie ? Dzieki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi99
ja bym radziła kupić orginał będzie najprościej:) a jak was nie stać to zbierajcie ja zbierałam i dzisiaj mam już The sims2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za 10 lat uzbierasz
na : wszystkie dodatki + akcesoria do Sims 2 a na Sims już ściągniesz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za 10 lat uzbierasz
a Sims 3 - JUŻ ściągniesz - miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrap2
instalke po prostu wypakuj do pustego folderu i instaluj i jak sie zainstaluje to pobierz crack no-cd i program alcohol chyba moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SpragnionaSimsówOna
I pozdrawiam wszystkich Sims maniaków :) To jest najcudowniejsza gra na świecie :) :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SpragnionaSimsówOna
I zapomniałam ... : Czy pobranie tych Simsów jest DARMOWE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patulinek
naj lepiej sciagnaci z aresa a jak klikamy na wyszukaj i naciskasz inne znajduja sie na samym dole a poziniej wpisujesz np. the sims 2 zwierzaki i wyskakuje ci kilka linkow naciskacie na ten ktury ma naj wiecej gwiazdek poziniej naciskacie transfer i sie sciaga u mnie sie siciagalo bardzo szybko i teraz gram w simsy poziniej trzeba wypakowaci siciagacie WinRar i wypakowywujecie. troche nie dokladnie wytlumaczylam bo chcialam wam szybko pomuc ale jak nie zrozumiecie to pisaci na e-maila patib11@buziaczek.pl a morze nawet przesle simsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patulinek
naj lepiej sciagnaci z aresa a jak klikamy na wyszukaj i naciskasz inne znajduja sie na samym dole a poziniej wpisujesz np. the sims 2 zwierzaki i wyskakuje ci kilka linkow naciskacie na ten ktury ma naj wiecej gwiazdek poziniej naciskacie transfer i sie sciaga u mnie sie siciagalo bardzo szybko i teraz gram w simsy poziniej trzeba wypakowaci siciagacie WinRar i wypakowywujecie. troche nie dokladnie wytlumaczylam bo chcialam wam szybko pomuc ale jak nie zrozumiecie to pisaci na e-maila patib11@buziaczek.pl a morze nawet przesle simsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SpragnionaSimsówOna
No ok, ale mnie interesuje czy Sims 2 z tej strony http://peb.pl/1766999-post10.html są DARMOWE i czy to jest PEŁNA WERSJA ? Błagam odpiszcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SpragnionaSimsówOna
No ok, ale mnie interesuje czy Sims 2 z tej strony http://peb.pl/1766999-post10.html są DARMOWE i czy to jest PEŁNA WERSJA ? Błagam odpiszcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×