Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama roczniaka

Jak zorganizowac roczek??

Polecane posty

Gość Mama roczniaka

Moja córeczka niedługo kończy roczek. Wypada w tygodniu, wiec będę wyprawiaćgo w sobotę. Czy ten "obrządek" z kieliszkiem, różańcem i pieniążkiem mam jej zrobić w dzien urodzin? Czy potem. :) Jak ma wyglądać cała ta uroczystość? Jakie są tradycje? Jak to u Was wyglądało? Napiszcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas były oczewiście baloniki serpentyny i dużo słodyczy.Oczewiście jak tradycja nakazuje kilka żeczy do wyboru.Synek wybrał aparat fotograficzny i pędzelek.Urodziny miał w środe a impreza była w sobote i wtedy wybierał.A teraz jak dorwie aparat(a ma 3 lata) pstryka zdjęcia robi do nich pozy i ślicznie rysuje(po ścianach coprawda).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas nie było żadnych różańcy, kieliszków itp. Powód ? Ja w to nie wierze. Dla mnie to banialuki ale kazdy ma prawo robić co mu sie podoba. Dobrym rozwiązaniem sa przyjęcia tzw. kinderbale. To ma być świeto dziecka wiec niech sie bawi razem z dziecmi. Mogą byc serwowane potrawy odpowiednie do wieku dzieci. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roczek to najważniejsza impreza dla naszego maleństwa. Ważny jest nie tylko jadłospis, ale również wystrój i atmosfera. Potrzebne jest mnóstwo balonów, konfetti, talerzyków papierowych i kubeczków z ulubionymi dziecięcymi bohaterami! Produkty dostępne są na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×