Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

starrr76

prosze o pomoc

Polecane posty

dziewczyny pomóżcie mi. jak odstawić dziecko od piersi? Karmię już ponad rok i muszę przestać ale on chce tylko cycka? jak to zrobiłyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojego Mikołaja odstawiłam jak miał rok.Gdy skończył 10 mies ograniczyłam karmienie w ciągu dnia do minimum i mając10.5 mieś jadł tylko w nocy.We wrześniu trafiły się nam dwa wesela(mój syn urodził sie we wrześniu-czyli miał rok)i zostawiliśmy go pod opieką babci całą noc.Całe wesele siedziałam przy komórce a babcia nie dzwoniła.Dzxiecko p0rzespało noc bez cyca i kryzys minął.Mi się udało beż więkrzego problemu czego i tobie życze.Nie mogłam go poić butelką zamiast cyca bo od urodzenia ani razu nie miał smoczka w buzi i bałam się że przez to będzie jeszcze więkrzy problem,ale się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA nie wiem czy mi sie tak uda, juz trzecie wesele jak nie ide. On nic nie chce jesc tylko cycka a ja juz nie mam siły bo tez chce gdzies wyjsc i w ogóle nic nie moge zrobic bo cycek to jego podstawowy pokarm i przez to nie ma żelaza i musi brac. jak mam zrobic zeby to mleko całkowicie mi zanikło? Ja juz naprawde nie mam siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA nie wiem czy mi sie tak uda, juz trzecie wesele jak nie ide. On nic nie chce jesc tylko cycka a ja juz nie mam siły bo tez chce gdzies wyjsc i w ogóle nic nie moge zrobic bo cycek to jego podstawowy pokarm i przez to nie ma żelaza i musi brac. jak mam zrobic zeby to mleko całkowicie mi zanikło? Ja juz naprawde nie mam siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze dodam ze nic prawie nie je. Moze czasem jak pojdzie gdzies sam bezemnie z moja mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze dodam ze nic prawie nie je. Moze czasem jak pojdzie gdzies sam bezemnie z moja mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze dodam ze nic prawie nie je. Moze czasem jak pojdzie gdzies sam bezemnie z moja mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanik pokarmu to nic trudnego.Poproś ginekologa o tabletki na zanik laktacji i po bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze dodam ze nic prawie nie je. Moze czasem jak pojdzie gdzies sam bezemnie z moja mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czy te proszki cos dadza jak i tak bedzie ssał? Jak bedzie ssał to bedzie pobudzał laktacje.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Braki apetytu to może objawy jakiejś choroby,mam nadzieje że nie.Moje dziecko naprzykład mięso zaczeło jeść jak skończył 18 miesięcy.A w wieku roczniaka sama pierś nic nie daje.To tak jakby pił wode z kranu.Zero witamin.Może lekarz powinien przepisać coś na apetyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Braki apetytu to może objawy jakiejś choroby,mam nadzieje że nie.Moje dziecko naprzykład mięso zaczeło jeść jak skończył 18 miesięcy.A w wieku roczniaka sama pierś nic nie daje.To tak jakby pił wode z kranu.Zero witamin.Może lekarz powinien przepisać coś na apetyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Braki apetytu to może objawy jakiejś choroby,mam nadzieje że nie.Moje dziecko naprzykład mięso zaczeło jeść jak skończył 18 miesięcy.A w wieku roczniaka sama pierś nic nie daje.To tak jakby pił wode z kranu.Zero witamin.Może lekarz powinien przepisać coś na apetyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez cos szwankuje, to pewnie od nich. On ma od samego poczatku mnie i cycka 24 h na dobe, cycek to jego podstawowy pokarm. Ja uznałam ze juz czas tez pomyslec troche o sobie, tez chce gdzies wyjsc wypic piwo, zapalic papierosa. po prostu juz naprawde nie chce karmic i musze cos z tym zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez cos szwankuje, to pewnie od nich. On ma od samego poczatku mnie i cycka 24 h na dobe, cycek to jego podstawowy pokarm. Ja uznałam ze juz czas tez pomyslec troche o sobie, tez chce gdzies wyjsc wypic piwo, zapalic papierosa. po prostu juz naprawde nie chce karmic i musze cos z tym zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bądż stanowcza.Wiem że maluch będzie szlochał.Ale taka kolej rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bądż stanowcza.Wiem że maluch będzie szlochał.Ale taka kolej rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bądż stanowcza.Wiem że maluch będzie szlochał.Ale taka kolej rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bądż stanowcza.Wiem że maluch będzie szlochał.Ale taka kolej rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj a nie wprowadzałaś zupek, grysiku, mięska, sera, herbatników, owoców warzyw????? Tylko pierś mu dajesz przez 10 miesięcy??? Czyli nie je z łyżeczki? To jak na litości chcesz go teraz wszystkiego nauczyć? Przecież dzicko powinno juz w tym wieku jeść wszystko normalnie i to łyżeczką. Mleko matki jest tylko i wyłącznie uzupełnieniem diety. Lekarz Ci tego wszystkiego nie mówił? Bo teraz masz ogromny problem. Nie ma rady zaczynaj mu wprowadzać normalne jedzenie, może na razie z butelki zupy i grysik, a owoce z łyżeczki. Po mału ale zastępuj normalnym jedzeniem, i nie ulegaj jak płacze ze chce ssać.... bo im dalej tym gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama powinnaś być świadoma jakie walory odżywcze ma mleko po roku.ŻZadne,dosłownie żadne.Więc jeżeli naprawde nic innego nie chce to powinien już dawno tracić na wadze.Jeszcze raz-Bądż stanowcza,innego wyjścia nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadł rosół i pomidorowa, gołąbki, kiełbaske i szynke ale cos mu sie odwidziało i chce tylko piers. kaszki nie lubi żadnej. Daje mu tylko z jednej piersi i widze ze jak ssie to słabo mu leci i zjadł na obiad zupe. Z drugiej co mam duzo pokarmu juz mu nie dam to moze zaniknie i zostanie na razie tylko w jednej. To moze szybciej całkowicie zaniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNO Co ty piszesz. Impreza. Wiesz czytac sie nie chce jak ty wolisz isc na impreze niz dziecko karmic. Przestan takie bzdety pisac. Bo mi sie az .... Ja karmie od 11 miesiecy mam 21 lat i tez bym sobie wyszła ale wiem ze zdecydowalam sie na dziecko i przemecze sie z tym ze mam je karmic bo tak dla niej najzdrowiej. A ty boze jakbys napisała mam isc do pracy to ok .Wiesz co na imprezy to ty masz całe ........przed soba. Piszesz okropne bzdety. Ja karmie dzien i noc co 2 godziny. I wiesz mała je wszystko tylko trzeba miec ochote siasc z dzieckiem podac ugotowac, Mozesz dawac i miesko i sosik i oooooooooo..............wiele .No wiesz ja małej juz od 3 miesiaca wprowadzałam jedzonko stałe. DZIWIE SIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty chyba masz cos z glowa dziewczyno szkoda ze nie podałas danych bo bym zglosiła ciebie do jakiejs instytucji glodzenia dziecka. Ty daj dzieciaczkowi jesc---k...co za wariatka. Ty wiesz co zrobi sie z ta piersia pokarm nie zaniknie bo laktacja trwa piers dostanie zapalenia i dopiero w tedy bedziesz miala kare za glupote--a to gorsze od porodu.Jak sie wda ropien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stałe jedzenie wprowadza sie od 6 miesiąca ado 6 ma tylko ssac piers. jak jestes taka dobra matka to powinnas to wiedziec! A jak chcesz wiedziec to dziecko powinno dla swojego dobra ssac piers rok ze wzgledu na prochnice i zgryz. Lekarz ci tego nie mowił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna chyba nie doczytałaś że dziewczyna pisze że dziecko ogólnie je wszystko i pierś.Wyluzuj!!!!Tu nie chodzi o imprezy.Jak będziesz sama chciała odstawić dziecko od piersi to sama zobaczysz że to nie jest łatwe.Rok w zupełności wystarczy na pierś.Chodzi o odstawienie dziecka od piersi.I porade a nie wyżuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna chyba nie doczytałaś że dziewczyna pisze że dziecko ogólnie je wszystko i pierś.Wyluzuj!!!!Tu nie chodzi o imprezy.Jak będziesz sama chciała odstawić dziecko od piersi to sama zobaczysz że to nie jest łatwe.Rok w zupełności wystarczy na pierś.Chodzi o odstawienie dziecka od piersi.I porade a nie wyżuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×