Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

starrr76

prosze o pomoc

Polecane posty

Martyna chyba nie doczytałaś że dziewczyna pisze że dziecko ogólnie je wszystko i pierś.Wyluzuj!!!!Tu nie chodzi o imprezy.Jak będziesz sama chciała odstawić dziecko od piersi to sama zobaczysz że to nie jest łatwe.Rok w zupełności wystarczy na pierś.Chodzi o odstawienie dziecka od piersi.I porade a nie wyżuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna chyba nie doczytałaś że dziewczyna pisze że dziecko ogólnie je wszystko i pierś.Wyluzuj!!!!Tu nie chodzi o imprezy.Jak będziesz sama chciała odstawić dziecko od piersi to sama zobaczysz że to nie jest łatwe.Rok w zupełności wystarczy na pierś.Chodzi o odstawienie dziecka od piersi.I porade a nie wyżuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O moje piersi to ty sie nie martw. Ty dla mnie mozesz i 3 lata karmic dla dobra twojego dzieca chociaz uwazaj bo lekarka powiedziała mi ze to juz jest patologia. Teraz pediatrzy i stomatolodzy zalecaja karmic dzieco rok a ja karmie juz ponad rok. A własciwie to skad ty wiesz po co ja chce przestac karmic? jestem ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze przeczytaj pierwszą wypowiedz.KARMIE PONAD ROK.A po drugie to do jakiego pediatry chodzisz który mówi ci że karmienie do roku chroni przed pruchnicą?????????????????Po pólrocznym karmieniu mleko niema żadnych wartości odżywczych nie mówiąc o jakiejkolwiek ochronie.To tylko napój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopców podobno trudniej jest odstawic od piersi. No ale im dłuzej to sie bedzie ciagneło to tym gorzej bedzie dalej. Masz racje ze trzeba byc stanowczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze tobie zapomnial wspomniec.Ze dziecko powinno sie samo nauczyc gryzc bo inaczej to do czego temu biedaczkowi zabki.Maly jak bedzie tylko ssal to bedzie mial problemy ze zgryzem.A jesli bedziesz sie starala mu cos dac do jedzenia to bedzie mial syndrom wymiotny. A jesli chodzi o jedzenie od 3 miesiaca. Mala miala problemy ze zrobieniem aa i dostawala owoce gerbera. I sama widze po niej ze pokarmy jakie jej potem wprowadzalam nauczyly ja teraz w wieku 11 miesiecy siedziec w foteliku i jesc ładnie nierozdrobnione badz mielone jedzenie. A cyca to od czasu do czasu przyjdzie popije. Przepraszam moze byłam zbyt swinska.Ale ja dobro dziecka cenie ponad wszystko. A ztego co piszesz to chyba faktyczna wine ponosi konowal pediatra -takie bsjki. Tylko rada z tym zapaleniem piersi to prawda. A małemu dawaj to co jesz z obiadu. Tylko przy gotowaniu nie przesadzaj z sola i pieprzem.Moze maly woli dopraswione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie dostałam okresu. Do Martyny: Mój synek gryzie kanapke sam i potrafi jesc łyżeczka tylko teraz nie ma takiego apetytu jak miał wczesniej (moze tez przez to ze zabki mu wychodza). Herbate pije ze szklanki a nie butelki. Nie lubi butelki bo nie ssie smoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i bardzo dobrze że pije z kubka.Mój syn zaczął być karmiony(łyżeczką) jak miał 4 miesiące i na dobre mu to wyszło.Sam je nożemi widelcem,pije ze szklanki.kroi kotleta i smaruje sobie chleb(ma 3 lata).To duży sukces.Smoka nie miał i dlatego ma zdrowe zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja pediatra mi powiedziała ze jak ssie ponad rok to bedzie miał kłopoty z prochnica (jest spor o to pomiedzy pediatrami a dentystami). Pediatrzy chca zeby dzieci ssały ponad rok a stomatolodzy nie dłuzej niz rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna musze ci powiedziec ze na poczatku, w 4 miesiacu moze miałam zapalenie piersi bo miałam strasznie duzo pokarmu i wiem jak to boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KARMISZ ROK. A wiec 2 3 miesiace stanowia jakas roznice. Znam mamy ktore przez 16 17 miesiecy karmiły.Mmy drogie nie mowcie ze to nic pokarm matki dla takiego malca.Takie bajki opowiadacie. To malec rosniea nie ja. J pokarm mam taki sami.Oczywiscie zgadzam sie ze siara pierwsze kropelki po porodzie sa najzdrowsze, ale i dalsze mleczko jest pełno wartosciowe. A juz nie wspomne moniko ze maly jesli wstawal w nocy to bedzie to robił dalej. Boo to juz bardziej sprawdzanie twojej obecnosci. Zreszta to twoja sprawa nic mi do tego. moim zdaniem to malec dostaje zbyt malo tresciwego jedzenia dlatego ciagle ciagnie piers..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najleprzy na to starty surowy ziemniak .Położony na gaze lub pieluszke i na pierś.Godzina i po bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najleprzy na to starty surowy ziemniak .Położony na gaze lub pieluszke i na pierś.Godzina i po bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna przeciez nie jestes u mnie w domu i nie wiesz czy dostaje duzo czy mało jedzenia. On po prostu stracił apetyt. nie tylko ja ale tez moi rodzice (mieszkaja na dole) cały czas chodza za nim z jedzeniem. On krzyczy, płacze i zamyka buzie i nie mozna mu na siłe wkładac bo jak mu dawałm lekarstwo to by sie udusił a i tak nie wypił. Mam nadzieje ze niedługo odzyska apetyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedz mi czy maly bral leki.I od tamtej pory nic nie je.??? No jesli tak to nie placz tylko pisz od razu.Maly sie zraził lekami do jedzenia. Mala jak miala syrop na infekcje to przez 2 tyg nie dala nic do dziobka wsadzic bo sie bala.Wiesz kobieta zmienna jest.Na poczatku napisałas ze karmisz tylko piersia. I nie tylko ja tak to odczytalam bo widzialam inne wypowiedzi.Po jakiej naszej dyskusji wychodzi ze maly jadl caly czas a teraz ze nie je od jakiegos czasu.No to jak to jest.?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo jadł a teraz nie chce jesc. Tylko cycek mu pasuje. Bierze zelazo i moze dlatego nie chce juz bardzo jesc łyzeczka tylko woli jak mu sie daje z reki. chociaz jak wczoraj był z moja mama poza domem to duzo zjadł. Jak mnie nie ma to je bo wie ze nie ma cycka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka22
moj oskarek w pazdzierniku konczy dwa latka i tez je cyca ale tylko w nocy i tez z tym walcze ale on je wszystko dosłownie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edek189
dziewczyny ja mam 2dzieci.7letniego syna,ssal piers 10miesiecy dostal plesniawek i przesal ciagnac.i 15miesieczna corcie ktora je wszystko,ale caly czas jest cyc.zbieram sie z zamiarem odstawienia ,ale przerazaja mnie noce.ciagnie co 3godziny.a nie jestem konsekwentna.mleka sztucznego nie ruszy,butelki tez nie lubi i co mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torsi
Dziewczyny mojacoreczka ma juz 1 rok i prawie 8 miesięcy. BYlam u ginekologa kilka dni temu i okazalo sie ze mam torbiel na jajniku i dlatego musze przestac karmic Amisie cycusiem gdyz wraz z pierwszym krwawieniem wstawil mi leki hormonalne. cyca daje jej tylko do spania i w nocy sie do niego przebudza. jeszcze karmie ale to kwestia dni i az wzdrygam sie na sama mysl jak ja odstawic.. czy czyms posmarowac sutki czy jak.. strasznie czuje sie z mysla o odstawieniu bo uwieliam jak jej sliczna buzka przyssa sie do cici a oczka sa we mnie wpatrzone.. ale zrobic :( pomozcie!! jak wam sie udalo? p.s. co do miesiaczki.. dostalam dopiero po 1 rok4 m. i mialam tylko 2 miesiace a teraz znow nie mam przez torbiel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati07
Moja córcia ma 2 latka i nadal ssie cyca jednak tylko rano i wieczorem!!! Właśnie wybieram się do ginekologa po recepte na tabletki na zanik pokarmu nie mam pojęcia jak to będzie bo mała nie lubi kaszek ani jakiegokolwiek innego mleka!!! Ale za to lubi jogurty, serki więc mam nadzieję że będzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×