Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mikkka

ciaza -to nic fajnego

Polecane posty

Gość Oj Kerila
Kerila - współczuję ci - wymyśliłaś sobie filozofię i święcie w nią wierzysz . Nawet nie wiesz co tracisz...Nie ma większego szczęścia niż patrzeć jak rośnie twoje dziecko!!!! Miłość macierzńska jest cudowna....Jak mi błogo - kiedyś też miałam podobne poglądy, na szczęście "wpadłam". Dzięki Bogu...Nie zaznałabym największego szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj Kerila
Kerila - współczuję ci - wymyśliłaś sobie filozofię i święcie w nią wierzysz . Nawet nie wiesz co tracisz...Nie ma większego szczęścia niż patrzeć jak rośnie twoje dziecko!!!! Miłość macierzńska jest cudowna....Jak mi błogo - kiedyś też miałam podobne poglądy, na szczęście "wpadłam". Dzięki Bogu...Nie zaznałabym największego szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzywajcie wyszukiwarki
ZANIM ZALOZYSZ SETNY CZY PIECSETNY TAKI SAM TEMAT SPRAWDZ CZY PODOBNEGO NIE BYLO? LUDZIE NIE BADZCIE SMIERDZACO LENIWI!!! http://f.kafeteria.pl/nowy.php?id_p=848288&id_f=10 ****************************************************************************** *po co nadajeszx sobie nick podobny do dziewczyn na tym forum, chcesz aby cie z kims mylono?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się akurat zwierzątkiem do rozmnażania nie czuję(w przeciwieństwie do niektórych, jak widzę:) A tłumaczenia w stylu \"mogłaś to powiedzieć swijej matce zanim cię urodziła\" są niemadre. Osba, która nigdy życia nie doświadczyła nie może żałować, że się nie urodziła. Nie mając mózgu trudno czegokolwiek żałować. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbra
Cześć! Muszę się wypowiedzieć,bo nie rozumiem dlaczego napadacie na Kerilę? Nie można mieć innego zdania?Bo Kerila nie reprezentuje jedynie słusznej opcji? Każdy ma prawo do własnej opinii,a to typowo polskie i zaściankowe,zeby tępić-najlepiej obrażając-Innego. Dajcie sobie więcej luzu! Jedne lubią rodzić,drugie nie chcą----i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwierynka
ciąża jest ciężka u niektórych kobiet ,a inne przechodzą ją lekko.ja stoje gdzieś pośrodku.rodziłam bardzo długo -prawie 20 godzin,miałam też depresj poporodową przez jakiś miesiąc.czułam sie wtedy uwiązana!ale zawsze jest słońce po deszczu i teraz gdy moja kochana Natalia ma 2,5 roku żyje mi sie naprawde dobrze.wszystko robimy razem.i gdy wychodze gdzies bez niej to nie czuję sie dobrze!wszystko jest nie takie bez mojej córeczki.ciąża dla mnie jest cudowna bo to nadzieja ,miłość i wiara w To dziecko ,które sie narodzi.I to oczekiwanie...WARTO!naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciąża to nie koniecznie musi być mega hiper rewelacyjny okres, są lepsze i gorsze dni, kwestia tego jak się z tym radzi , ja przez okres ciąży piłam zioła Szczęśliwa Ciąża, które mi całkiem fajnie pomagały, oprócz tego dużo spacerów i zdrowa dieta i jakoś dało radę przetrwać jedną i drugą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolxxx
ja w ciąży wyglądałam pięknie, i przytyłam niewiele miałam mały brzuszek, nie miałam żadnych mdłości czułam się dobrze, poród miałam zaplanowana cesarka więc też było ok szybko doszłam do siebie, szybko wyglądałam jak przed ciąża, a córeczkę kocham nad życie i uważam że macierzyństwo jest fajne. ale uważam że poród siłami natury te koszmarne bóle porodowe potem parcie i szycie krocza to masakra i to może zniechęcić do macierzyństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie ciaza to byl koszmar ale nagroda duza. Nawet sie nie spodziewalam. Piekny synek. Zakochalam sie od razu. Trzeba przetrwac ciaze by doczekac sie tego cudownego dzieciaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś odświeżył temat sprzed 10 lat, wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie jest aktualny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×