Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amberangelic

McDonalds

Polecane posty

Gość nureczka
A myslalam, ze tu wiecej o filmie... A wiecie ile co ma kalorii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALORIE SA NA FOLDERACH
TEJ FIRMY - MUSISZ POPROSCI JAK NIE MA NA WIDOKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no są na tych takich kartkach, co na tackach leżą, z tyłu, ale jak cos chcesz, to napisz, przepiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja widziałam ten film o 30 dniowej diecie w MD po trzech dniach facet zwymiotował przez okno swojego samochodu , lekarz prowadzący go przez ten miesiąc wykonywał badania lekarskie różnego rodzaju test itp. stan zdrowia strasznie sie pogorszył i chłop przybrał na wadze makabrycznie w jego zyłach było wiecej cholesterolu niż krwi dodam ze film dla ludzi o mocnych nerwach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiona do potęgi
GADANIE!!! Wkurza mnie to gadanie, że macdonald be, że niezdrowy itd. A ten test, że po miesiącu na macu facet miał mnóstwo problemów, to też mocno przesadzony. Bo jeżeli jedzenie z maca jest niezdrowe i tylko dlatego po takim obżarstwie facet doigrał sie tylu dolegliwości, to w takim razie od dzisiaj zaczynam jeść na śniadanie ,obiad i kolacje kotleta mielonego z ziemniakami, z sosem, z kurczakiem smażonym, jakieś goloneczko,zagryze chlebem ze smalcem,jakaś kaszanka, kiełbaska z grilla obowiązkowo, potem zjem sobie na deserek szarlotke, sernik, galaretke z bita smietaną, lody z zielonej budki (chyba ,że współpracują z korporacja mc donald), potem wypije oranżade Hoopa bo polska, albo zrobie sobie herbate i posłodze odpowiednio i tak przez miesiąc i ciekawe czy nei wyjdzie na to samo! Jasne ,ze tak, tyle ,że musiałabym zrobić o tym film, żeby do tych tępych łbów to dotarło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiona do potęgi
a jeszcze zapomniałam dodać jakieś spagetti z sosikiem, czy lasagna, potem zjem sobie jakieś tiramisu, chleb z pasztetem (samo chude), tosty z szynką i oczywiscie mnóstwem majonezu i żółtego sera, jakieś jajka sadzone, o może nawet jajecznica na bekonie, pizza też by sie przydała, należniki, gołabki, a potem zobaczymy czy to mc donald taki niedobry czy jedzenie w ilościach niezdrowych dla organizmu spowodowało te wszystkie dolegliwości! Bo tak nawiasem mówiąc kto wpierdala tyle w ciągu dnia? Chyba rzeczywiście musi mieć ktoś niezły spust, żeby nie paść przy takich ilościach i nie chodzi tu tylko o maca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja paniki fast foodowej nie sieję. Wiadomo, że to bardzo zdrowe nie jest, ja sama jadam przeciętnie 2 razy w miesiącu, tak samo pizza. Jakoś nie umarłam i nie mam psychozy. Fast food przydaje się zwłaszcza kiedy człowiek jest głodny, spieszy mu się bardzo do miski, a np jest daleko od domu, w którym króluje pusta lodówka. Też nie zamierzam bronić Maca, ale skłonności do umartwiania się nie mam i w takiej sytuacji wygra śmieciowe żarcie. Osobiście zwykle zamawiając zestaw, frytki zastępuję sałatką i już mam sporo kalorii mniej na koncie. Colę też można zastąpić, jeśli ktoś chce. Nikt nie każe dokładać do tego lodów, ciastek i shake\'ów. Skandale na zapleczu pomijam, w końcu to nie jest tylko sprawka MacDonalda, tyle że akurat tę sieć przyłapano i nagłośniono. Tak się składa, że mój znajomy w ramach zarobku dodatkowego rozwoził pizzę a koleżanka kelnerowała w wakacje w kawiarni - więc poniekąd wiem, jak to bywa na zapleczu. Jedna uwaga - bądźcie zawsze mili dla kelnerów. Ja co prawda jestem uprzejma i bez tego, ale gdybym nie była, wystarczyłaby mi zasłyszana historyjka o plwocinie w soku pomarańczowym wyjątkowo chamskiej dziewczyny... Nie dam sobie wmówić, że taka ilość jaką spożywam, może mi w jakikolwiek sposób zaszkodzić. Nikt normalny też nie jada tego typu jedzenia 3x dziennie 7 dni w tygodniu... Super Size Me nie widziałam, tylko fragmenty, ale słyszałam wystarczająco, żeby stwierdzić, że jest nieobiektywny - typowo polska kuchni też jest silnie kaloryczna i niezdrowa, kto tak będzie jadł codziennie, przy tym obficie, na zdrowie mu to nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny a ja jem w Mc D-prawie codziennie-ulubiony pikantny kurczaczek i buleczka z sezamkiem-no dwa razy w tydodniu-oczywiscie slynne frytki:D do popicia cola:D juz ledwo zipie,ale wciaz to robie. a dla odmiany w inne dni Wendy\"s-salatka-pewnie malo kaloryczna,ale jak ja poleje ranch sosikiem to odrazu jej przybywa super kalorii. ogladalam film SUPER SIZE- i wiecie co wcale mnie nie przerazil,bo kto by sie az tak obzeral tym jedzeniem,chyba to normalne,ze jak przesadzasz ze wszystkim to to szkodzi zdrowiu-nawet tony ryzu-to pewnie tez sa nie za zdrowe...to moja opinia. nie wiem,a moze faktycznie sa takie szalone osoby co cala swa wyplate zostawiaja w MC Donaldzie?bardzo interesujace.a zwrocilyscie uwage na filmie,ze MC Donald to ma nawet swoj uniwerek na temat tego jedzenia i jak go sprzedawac,jak zachecic,jak udoskonalic.... wlasnie moj maz przyszedl i mi oznajmil,ze idzie pobiegac...a ja otwieram kolejnego cukierka...ratunku pomocy-AMBER pod wpywem twoich topikow uswiadamiam sobie,ze jest ze mna cos nie tak...chyba umre! ZACZYNAM DIETE!!!ADIO-cukiereczki,czekoladki....frytki...chyba sie zaplacze...coca cola//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za link, pewnie, ze Cie pamietam :-D Te zdjecia naprawde mowia same za siebie: http://www.truepol.com/mcshit.php A co to sie stalo, ze topik zmartwychstal??? Ja jestem przeciwna fast food i koniec kropka. a byl czas ze zapomnialam, ze przeciwna jestem i strasznie sie to odbilo na mojej sylwetce... :-P Cynamonka, skoro tak \"biegasz\" i czytasz to moze nadszedl Twoj czas - odpisalam Ci na Brzuchu... (link w stopce) i Polakach..., kazdy ma swoj czas i wtedy jest po prostu prosciej zaczac dzialac. Nie przjmuj sie ja tez przez dwa lata uspiona bylam i zniechcecona a teraz o niebo lepiej sie czuje bez tych prawie 15kilogramow. Mysle, ze to forum mi pomoglo bo jak zaczelam pisac to po prostu glupio mi bylo spartaczyc, tu pisze rozne motywacje a tu sie poddam chwilowej slabosci... oh no no no - tak te miesiace zlecialy. A teraz mam wiare w siebie i na powrot siebie lubie!!! To znowu nei tak dlugo - zobacz mi cala akcja gubienia zajela od polowy czerwca do poczatku grudnia! A teraz to juz tylko wypada sie ...delektowac, ze sie fajnie wyglada w tym i owym i jak sie rano do szafy zaglada to mozna brac cokolwiek a nie szuka co by tu za ciasne nie bylo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amberangelic 🌻 Jak zwykle jestes niezastapiona! ;-) Dzieki za info, chociaz mam wrazenie, ze zabraklo tej naistotniejszej czesci: o tym co te tak zwane \"naturalne\" i \"naturopodobne\" (=chemiczne, rozne E z numerkami, które nota bene w Stanach nie musza byc tak restrykcyjnie ujawniane, jak na przyklad w Niemczech (wiem, bo tam mieszkalam)) dodatki smakowe moga z nami zrobic, w jaki sposób manipuluja kubki smakowe na naszych jezykach, zeby tylko ten a nie inny smak utrwalil sie w nich jako przyjemny, wnet ulubiony, powodujac \"glód\" w organizmie jak u narkomanów, jesli go zabraknie... W efekcie osoba jedzaca czesto przez jakis okreslony czas fast food, po zmianie diety przez pierwsze dni ma ogromniasta ochote na... tak, tak, tylko i wylacznie na fast food. Ci, którzy palili i przestali, wiedza o czym mowa, jako ze równiez przechodzili przez swoisty \"glód\". Jestem swiecie przekonana, ze takie dodatki sa dodawane w McDonaldzie i reszcie tego typu \"restauracji\". Mialam znajomego biochemika, który przeprowadzal przed kilkomy laty badania na temat dodatków chemicznych w zywnosci dla niemowlat. Powiedzial mi, ze niemowlaki karmione wyjacznie Danone przez jakis czas zawsze beda mialy skonnosc do produktów tej firmy (pózniej jogurty itd), inne firmy im nie beda smakowaly, bo nie beda oszywiscie zawieraly tego skladnika chemicznego, który zawieraja produkty Danone. Ladna manipulacja, prawda? I nikt oczywiscie o tym nie wie! Klienci nie sa poinformowani, niestety... Osobiscie nie lubie i nie jadam fast foodów, bo mam zbyt delikatny zoladek. Male grzeszki na wlasnym zdrowiu placi sie od reki: zgaga i bólami zoladka... :( Swoja droga, naprawde trudno dobrze sie odzywiac mieszkajac w miescie i nie majac wlasnej dzialki na prowadzenie ogródka... Jest sie zdanym na to, co sprzedaja w sklepie... Zauwazyliscie, ze czasem warzywa sa nadgnile? To skutek przeazotowania (N), po prostu dodano zbyt wiele nawozu o duzej zawartosci azotu do roslin, poniewaz w ten sposób szybciej rosna i owoce szybciej dojrzewaja... Zdrowe, czyli nie nachemicznione, warzywa starzejac sie po prostu sie kurcza, schna, calkiem naturalnie... Wiem to, poniewaz moi rodzice kiedys chodowali pomidory w foliach i duzo sie wtedy nauczylam... Czy wie moze ktos jaki ma wplyw nadwyzka azotu na organizm? Dzieki z góry za info... Chcialam jeszcze powiedziec, ze jesli chodzi o film Super Size Me (który jeszcze nie ogladalam, ale mam zamiar ogladnac), to wiadomo, ze jest troche przesadzony... dla naszych, europejskich oczu! Niestety nie dla amerykanskich! My, owszem, przyzwyczajeni do urozmaiconego polskiego jedzenia, widzac naraz MacDonaldsa, nie bedziemy sie w nim stolowac codziennie, bo po prostu nie jestesmy do tego przyzwyczajeni. Niestety Amerykanom ta firma funduje pranie mózgów juz od dziecka (zabawki, place zabaw itd.), a wiec tak sa do niej przywiazani, ze nawet nie zauwazaja, jak bardzo sie od niej uzalezniaja... Wiadomo, ze psychika dziecka nie jest jeszcze uformowana, a wiec mozna ja sobie urobic, ja sie chce (co w historii swiata bylo jakze czesto wykorzystywane do niecnych celów), dziecko jest jeszcze bardzo ufne i wierzy bezgranicznie we wszystko w to, co sie jemu powie, wystarczy tylko odpowiednio sie za to zabrac, na przyklad wykorzysac dziecieca chec do zabaw. Dorosly czlowiek jest juz bardziej krytyczny, ma juz przeciez uksztaltowana psychike, i nie da sobie tak szybko czegos wmówic. Pozostaje pytanie, dlaczego rzad US nie podejmuje zadnych kroków w celu \"odmackdonaldsienia\" spoleczenstwa? Czyzby znowu chodzilo tylko i wylacznie o biznes? :( Wiadomo nie od dzis, ze w USA licza sie bardziej pieniazki niz czlowiek - czlowiek bez pieniedzy jest nikim... :( A MacDonaldsy placa spore podatki, a wiec spoko dla rzadu... Troche smutno mi sie teraz zrobilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i wszystko jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hamburgerowiec
Eeee...myslalem, ze to klub zwolennikow bedzie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bravobravobravo
Dobry temat i ostrzezenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażamała
A ja jem tylko w Mc-ku prawie cały tydzień oprócz sobót i niedziel od 3 lat i nic nie utyłam bo pije Zioła Tybetańskie, polecam tym co maja problem z kilogramami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadaj z tymi zioalm , reklamuj sie gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×