Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brega

Była Jugosławia.

Polecane posty

Dragan____z całym szcunkeim dla Twojej drużyny było 3:0 tak jak przewidywałem. Stawiasz butelke dobrej rakiji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Srebrny medalista mistrzostw świata siatkarzy Michał Winiarski poleci z Japonii do Włoch, gdzie czekają na niego żona i syn Oliwier, który urodził się w dniu meczu z Rosją (3:2).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprawka
5 innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komnena
Witam wszystkich!! Co tu tak pusto od prawie tygodnia?? ktoś ten topik miał rozgrzewać??:):):) Nie no, oczywiście żartuję. Sama jakoś ostatnio do Was nie zaglądałam, więc biję się w piersi. Pozdrawiam wszystkich na razie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim forumowiczom tu piszącym, fanom bylej Jugoslawii, Chorwatom teraz a Serbom i Bosniakom Wesolych Śiat i dużo odpoczynku w ten świateczny czas. Princezo 🌼 daj znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało byc Serbom i Bośniakom za dwa tygodnie (bo oni obchodz później) Wesołych Świąt!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milinko i Ljubinko
wszelkiego dobra , spelnienia marzen Zdrowka i Milosci zyczymy Wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdravo svima! Božić nam dolazi, toplina Badnje večeri i Isusova rođenja - neka Vam i ove godine bude najlepša čestitka ikad izgovorena, želja ljubavi i mira ---sve najbolje i sretnu Novu 2007 :-) Spokojnych i ciepłych Swiąt, Kochani.Spełnienia marzen, miłości i wieeelu powodów do usmiechu..Poljupci 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komnena
Szczęścia i wielu powodów do radości w zbliżającym się Nowym Roku Wszystkim Tworzącym ten temat życzy komnena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komnena
... zapomniałam o uśmiechu... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdravo Komnena :-) Poljupci noworoczne z najlepszymi życzeniami dla Wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dolaczam sie do zyczen noworocznych dla wszystkich co teraz swietowali - wszystkiego naj,naj,naj zeby rok 2007 skopal tylek 2006 pod wzgledem atrakcyjnosci w zdarzenia i niespodzianki ;)) a za 2 tygodnie bedzie powtorka ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale nudy dzisiaj :-0 Mam nadzieję,ze Wy się lepiej bawicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam własnie topik od początku....:-( Tyle sie tu działo swego czasu, zaglądały sympatyczne osoby, które zawsze miały coś ciekawego do powiedzenia...miło było. \"Teraz wszytko umiklło, szczere pustki w domu, nie masz zabawki, nie masz rozsmiac się nikomu...Z każdego kąta załośc człowieka ujmuje, a serce swej pociechy darmo upatruje.\" Uniwersalny Kochanowski.;-) Wszystkich wywiało, tylko Dragan i Buber wiernie na posterunku stoją..hvala Vam. Biję się w piersi, zaniedbalam obowiązki gospodarza.Zima tematyczna. Co z tym zrobimy? Macie jakies pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo juz mialam glos podnosic !! srecno Vam badnje vece a korzytajac z okazji zapraszam na serbskiego sylwestra organizowany w klubie Mleczarnia (Wrocław) wstęp za free od 19( co najwyzej mozna wspomoć WOŚPa wrzucajac jakiś datek) założenie ma być takie, że każdy na wstęp ma dostać kieliszek rakiji- ale czy starczy dla wszystkich ;)) od mniej więcej 21.00 zagra Balkan Folk Acoustic - czyli zabawa przy typowej muzyce zagwarantowana jakby co to serdecznie organizatorzy zapraszaj w koncu sylester jest tylok 2 razy w roku ;)) pozdrav i cmokic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyy.....nie kuś ! :-D to blisko . Dziękujemy za zaproszenie 🌻 kto organizuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komnena
Witam! fajnie, że o mnie ktoś pamięta;) pozdrawiam Wszystkich! O Plavusie i Vatrze (nie wiem czy dobrze odmieniłam) też pamiętam:) ciekawy ten sylwester we wrocławiu (darmowa rakija brzmi kusząco), ale jak dla mnie to trochę za daleko:( tym, którzy się tam wybiorą dobrej zabawy!! liczę na jakieś choćby krótkie sprawozdanie z tej imprezy:) na razie pozdrav, bo się trochę późno zrobiło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komnena
aha no i miłego dnia (07.01.) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×