Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brega

Była Jugosławia.

Polecane posty

Vatra to Ty nie z Warszawy jestes ?? sylwestra organizuje Stutenckie Koło Naukowe Serbistów czy jak oni sie nazywaja ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a rakiji to tylko symbolicznie ma być po kieliszku !! ale spoko, spoko Komena jak nie ta kolejna impra będzie z Toba i wieksza ilościa % ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justija
Jak cudownie że znalazłam ten topic.Nie miałam jeszcze czasu, zeby przeczytac cały,ale zrobie to :) Własnie wróciłam z 2-miesięcznego pobytu w Nowym Sadzie...Pozdrav svima :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dostałem mail-em zaproszenie na sylwestra do Wrocławia wczoraj i...JADE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Vatra przybwaj obowiazkowo to zasilisz szeregi kafeterii tzw Dragan Ty i ja-to moze przynajmniej poznamy sie nie tylko w swiecie internertu ;)) pozdrav

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komnena
Ale z Was szczęściarze! ja to mam do Wrocławia ponad 300 km :( pozdrav!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justija
Kochani chętnie poopwiadam, tylko nawet nie wiem od czego zacząć... W mieście zakochałam się prawie natychmiast. Ludzie są fantastyczni. Co ich cechuje to niesamowita serdeczność i uprzejmość... wiem ze to brzmi jakos tak banalnie... nie wiem co pisać. Mam nadzieje kiedyś tam wrócic:) A może Wy napiszcie co chcielibyście wiedziec. Puno vas ljubim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milinko i Ljubinko
Srećna Novi Godina 2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justija___bo wszystkie narody bylej Jugoslawii są w stosumku do nas Polakow bardzo serdeczni.Zreszta zawsze tacy byli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milinko i Ljubinko
koncert w Belgradzie odbyl sie 28 czerwca chyba najwazniejszej dacie w Historii Serbii. począwszy od klęski w Kosowskim Polu i 500 letniej niewoli tureckiej a na wydaniu Molośevića skończywszy . a i Gawrila Princip też w tym dniu oddal jeden z ważniejszych strzalow w dziejach Europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdravo svima :-) Udanej zabawy dzisiaj :-) Róbcie zdjęcia, potem pooglądamy :-) Zeby nas nie wywiało na dobre --- sciskam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki, dzieki mam nadzieje ze superasno bedzie dzis co do zdjec to na mnie nie licz bo moj foto-aparat odmawia posluszenstwa ale spoko z pewnoscia ktos bedzie mial to potem przechwyce zdjecia pozdrav Basia S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sve sto je lepo i srecom se zove neka Vam prati od godine ove a sve sto je ruzno i nemir stvara neka Vam odnese Godina Stara SRECNA NOVA GODINA a co sie tyczy prawosławnego sylewstra to bylo super wytanczylam sie po swe czasy a mojej siostrze udalo sie nawet wylicytowac džezve a Tobie Dragan jak sie podobalo ? ktos jeszcz byl ? wszystkim veliki pozdrav p.s. zdjecia jak zdobede to udostepnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwester mi sie bardzo spodobal.muzika i organizacja jak najbardziej.Bardzo dużo biło ludzy i duzo z Balkanu.Organiztorom zycze sukcesu i w następnich spotkan... Gordana Dj. dostaje 10+ za organizacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justija
Kochani, mogłam tez byc na sylwestrze, o którym piszecie. Studiuje na wrocławskiej serbistyce i mialam wszystko brzydko mowiac pod nosem, ale niestety nie mogłam dotrzec. Gordana jest fenomenalna, co roku organizuje sylwestra, ale zajmuje się tez np organizacją przedstawien ( tez w mleczarni) . A ja jade w czwartek znow do Nowego Sadu ( tym razem na krocej, tylko 3 tyg) ale juz sie bardzo ciesze. Ljubim Vas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justija a ja mam prosbe do Ciebie ;) mozesz wypytac sie tam o jakis przystepny (czytaj dla studentow) hostel, stancje akademik itp i czy jak bede bookowac np na miesiac to czy nie dadza mi jakies znizki ? chce jechac tam na wakcje na intesywny kurs bede zobowiazana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justija
Jasne, wypytam, popytam i jak sie czegos dowiem dam znac.Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[cześć} Vatra___pojawiasz sie niespodziewanie i takoż znikasz :) moze sie odezwiesz częsciej./ No i co z tym zdjeciem?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdravo :-) Nie dochodzą moje wiadomosci? hmmm. Zdjęcie nie opuszcza macierzy ;-) jak pisałam . Pozdrav svima.Szkoda,że udało mi się byc we Wrocławiu, cieszę się,ze impreza była udana.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vatra__dochodzą Twoje wiadomosci , wydaje mi sie,ze wszystkie ale Ty pojawiasz sie tak nagle i znikasz ,ze nawet nie można poczuc zapachu Twoich perfum ;) a szkoda.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artysty polskie
zlowieszczo zabrzmialo: apelujemy do Serbow by utworzyli rzad " proeuropejski" . mam nadzieje ze Serbia z Narodowcami nie podda sie dyktatowi eurokolchozu. pozdrav.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×