Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brega

Była Jugosławia.

Polecane posty

PRAVOSLAVNA NOVA GODINA 13 stycznia 2010 13.01.2009, środa, godz. 19.00, wstęp 10 PLN Klubokawiarnia Mleczarnia oraz Studenckie Koło Naukowe Serbistów zapraszają po raz szósty na świętowanie Nowego Roku, na wyśmienitą zabawę przy energetycznej muzyce, którą zaprezentuje zespół Balkan Folk Akustik! W programie: koncert Balkan Folk Akustik poczęstunek wspólne świętowanie sylwestrowe Bilety sylwestrowe do nabycia w dniu imprezy przed wejściem do Mleczarani od godziny 18.00 Mleczarnia czynna do godziny 18.00. Po godzinie 18.00 obowiązują bilety wstępu na Sylwestra prawoslawnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fotorelacja (ta nieoficjalna) jest na facebooku hahah nie wiem, czy moge zamiescic tu, co by sie inni nie poobrazali :) niebawem nasze kolo naukowe reaktywuje swoja strone internetowa, to beda tez zdjecia a i z najnowzyszc ogloszen: 4 luty 2010 r. klub Szuflada (Wrocław) Balkan Dance & Rock Party ! Dj Balkan Valkan (Macedonia) zapraszamy serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Plavusa, a jak to zrobic aby sie spotkac na facebooku ? MOZESZ MI WYSLAC MAIL ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz Ci wyslalam osobiste zaproszenie na fb sprawdz skrzynke. jutro wybieram sie do Malej Serbii tj restauracji, az w brzuchu burczy na mysl o tych pysznosciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imprezy balkanskie we Wroclawiu : 18.03 orient ekspres party, klub szuflada, godz.20.30 20.03, godz. 20.00 Bałkańska Noc LALA I JEVO KAMANDA po koncercie impreza do oporu przy dźwiękach wyłącznie bałkańskich bilety: 15 zł Już na wejściu niespodzianka :) 25.03, godz. 20.00 Bułgarskie Święto Wiosny z Martyniczką BALKAN FOLK ACOUSTIC bilety: 8 zł przedsprzedaż, 10 zł w dniu koncertu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, sorry, cos mi nabzdurzylo, wcale nie chcialam wklejac stopki w tresc , hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubamara
zdravo! czy ktoś z Was ma może wiersz w oryginale Josipa Osti " W tym mieście żyje i umiera moja pierwsza miłość"? Szukam w necie i szukam i nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dragan jesteś gdzieś w pobliżu? 5 września bede w Belgradzie. Dznia następnego udam się na Poludnie Serbii a potem do Macedonii. Bedziesz w tym czasie gdzieś w poblizu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooo ranyyyyy
...a ja i tak za Tobą tęsknię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edmunt Pipa
Serbowie uważajcie by Was ta UE nie ustawiła w życiu jak dziewice przy ruskich koszarach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaa.........
Uwielbiam Serbie, pracę magisterską pisałam na temat Kosova. W Serbiibyłam tylko raz ale mam nadzieję tam wrócić. Fajny temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clupus
Macie aktualne dane na temat przekraczania granic? Chciałbym wiosną przejechać z Czarnogóry do Macedonii własnie przez Kosowo. Jakie przejścia graniczne sugerujecie. Może ktoś wie jak wygląda trasa prowadząca przez Peć, Decani i Prizren? Będę wdzięczny za wszelkie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiek nastroszony
no i jest prehistoryczny temat. SVIMA SVAKO DOBRO s Novim Godam 2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już NIGDY...
pęknie serce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zora (Gradina)
Gde ostavih one makaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze ktos mi pomoze... Szukam tytulu filmu jugoslowianskiego,na pewno,bo ogladalismy go w latach osiemdziesiatych.Byl wyswietlany pozna noca-mysle,ze z powodu "smialych scen i dialogow". Miejsce akcji-wioska w gorach. Czas akcji-chyba lata osiemdziesiate,bo glowny bohater wyjechal na zachod do pracy a jak wrocil to oczywiscie przywiozl sobie samochod,ktory jego sasiedzi wnosili na gore do wioski,bo nie bylo drogi,zeby wyjechac a trzeba bylo sie pochwalic. Jak z zona uprawial seks to mowil" wez krzeselko teraz ci fest dogodze"a jak byli w lozku to ona twarz zakrywala czarna chustka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×