Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość suanna

do matek siedzących w domu z małymi dziećmi,którym bardzo się nudzi

Polecane posty

Dzien doberek. MEZATKO witaj w domu! Udalo ci sie to wszystko wyczutac?Gratulacje. Moj synio(3kl) poszedl dosc chetnie do szkoly bo wreszcie odpocznie od nianczenia brata! Narazie moje mile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane Kobietki:) mężatko....moje łobuzy (z roku na rok jest coraz gorzej) bardzo niechętnie wróciły do szkoły.Kurcze ...znowu zaczęło się ranne proszenie o wstanie ale tylko synia bo dziewczyny jak to kobiety:) potrzebują wolnej łazienki więc muszą być pierwsze:) Świetnie że Twój synuś będzie chodził na basen....moje dzieciaczki nie potrafiły pływać a ja mimo to pozwalałam im chodzić.No i zostałam \"czarną owcą\" w rodzinie.:) ja nadal nie umiem:) Uciekam narazie....pozdrawiam Was ....papa 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka
witam moje panie widze ze pojawily sie rozmowy o szkole i przedszkolu u mnie ten problem jeszcze nien predko.na razie wszyscy w domu smarkamy i psikamy nie wiedzac czemu zaczal sie chyba sezon na choroby UWAGA mamy pilnujcie swych pociech a ja nie upilnowalam niestety a przed nami kolejna ciezka nocka PAPAPAPAPA moje kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Oj mój synio też niechętnie się pojawił w szkole \"bo mu się tam nudzi\", ale dziś mu się nawet podobało na szczęście tylko musiał opowiadać a tego nie lubi. Ale mimo to wrócił zadowolony, a mała szczebiocze cały czas jak to fajnie w przedszkolu. To tylko ja się tak denerwuję nie wiadomo czego. Ja też nie umiem pływać i jestem z tych co się boją głębokiej wody i niestety boję się, że przekazłam to w genach swoim dzieciom. A chłopiec raczej powinien umieć pływać. Jeszcze kochane powiedzcie jak przeżyłyście komunię, bo to też mnie dotyczy w tym roku. To na razie, bo coś Was tu dzisiaj nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Już jestem ,mój pobyt w Ciechocinku trochę się przedłużył więc porządnie się za Wami stęskniłam. Do wieczorka! a może w połódnie też się pojawię ,bo obiadek zrobiony a dziecię w szkole. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane mamuśki:) suanno.....jak miło Cię"widzieć":) Mam dzisiaj jakieś negatywne podejście do życia.I nie wiem czy to wpływ pogody...a może za dużo obowiazków naraz. Dzieciaki cały czas przynoszą nowe wieści ze szkoły które nawet tak samo się zaczynają:.....\"mamuś a na jutro to trzeba kupić.......czy Ci nauczyciele nie potrafią zrozumieć że dopiero był zakup wyprawdi szkolnej o oni już mają następne wymagania??\"No i ta codzienna walka o wstanie syna do szkoły..........jak go przekonać żeby chętnie wstawał? Czasem tak bardzo zazdroszczę Wam tych maluszków...bo przysłowie "małe dzieci mały kłopot......." doskonale się sprawdza. Buziaczki kochane kobitki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka
witam a gdzie sie podziala sprytna kocica cos jej nie widze ostatnio ogolnie to was tu jest juz niezaduzo pewnie na priv siedza mamki.no coz ja moje malenstwo okompalam i polozylam juz chwile temu czyli o 21 szej.wiecie co ostatnio gdzie nie zagladam czy czytam wszedzie pisza o tym aby sie zajac swoim mezem zeby rozmawiac probowac zrozumiec jego problemy zeby dac mu troche swobody zastanowic sie nad jego potrzebami itp itd ale czy ktos pyta o moje potrzeby tak naprawde to on to ma w dupie szczerze.tylko czemu ja mam sie zastanawiac imartwic jakbym miala malo na glowie co wy o tym sadzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćma
Do wszytkich matek siedzących tutaj. Mam propozycję byście ściągneły sobie program-(gadu-gadu). Bedzie łatwiej się wam rozmawiało. Pozdrowionka i pociechy z dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, Wiolu. Mała uśpiona, ja nagadałam się przez tel. z przyjaciółką. teraz siedzę niekompletnie (mówiąc dyplomatycznie) ubrana przed kompem, bo .. jestem rozdarta wewnetrznie : iść się kąpać czy czas poświęcić na rozrywkę w postaci netu i Was? Z tego rozdarcia się zaziębie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolu: mnei nie słuchaj, bo ja podzielam twoje zdanie: co to znaczy: dać Mu troche swobody, zrozumieć Go? Miłośc i związek w moim pojęciu polega na wzajemności> Niech się mężczyzna też troszkę chociaż postara zrozumieć kobietę, da Jej troszkę swobody, zaopiekuje się dzieckiem, zrozumie, że kobieta ma prawo święte być zmęczona albo smutna, bo ma 1000 razy więcej obowiązków na głwoie. Wszystko się powywracało do góry girami, \"zrozum faceta, bądź dla Niego Matką teresą z Kalkuty, kurna\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć kochane ! Jestem dzisiaj wypluta okropnie i nie chce mi się dzisiaj nic. Strasznie mnie przygnębia to zimno czy Wy też wlazłyście w kurtki jesienne? Ja jestem straszny zmarźluch mimo, że świeciło dziś słońce było mi zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kochane ....Wy pewnie macie tlen.....a ja mam tylko gg więc nie mogłam do Was dołaczyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dlaczego mówicie, że na gadu jest konferencja jak ja widzę tylko tych z tlenem, a mam to i to. Jak my się kobitki dogadamy chyba nam chłopa potrzeba między nami. Nie ma tu jakiegoś siedzącego w domu z dziećmi i nudzącego się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
My po prostu musimy mieć wszystkie tleeeeeeeen. Tlenu nam brakuje w tych czterech ścianach!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćma
nie muszisz miec tlenu ja rozmawiam z kumplem który ma tlen a ja mam gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potrzeba nam gruntownego przeszkolenia przez znających temat..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suanno...miałam tlen ale usunęłam:( jakiś taki dziwny mi się wydawał i Was nie było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczka
Och jak miło, że w końcu jakiś temat dla mnie Ja mam troje. Jedno 7 lat, drugie 1,5 roku, trzecie 4 m-ce. Narazie jest sajgon. Idę już spać, bo od rana jazda bez trzymanki i wpadłam tylko żeby pogratulować pomysłu. Jutro chętnie dołączę do rozmowy, a dzisiaj ti już za dobrze klawiatury nie widzę. Pa, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ MATECZKI! pamietacie mnie jeszcze? Cos nie mam wogole czasu ostatnio. Wczoraj mialam 2 mecze. Zmarzlam jak cholera! Nie cierpi wiatru, juz wole jak snieg pada. Ale pobiegalam, odpoczelam, zarobilam troche kasy... MEZATKO komunie przerzylam w tym roku. Nic strasznego tylko wydatek jak cholera. Plywac umiem i lubie . Starszy synio tez. Mlodego ucze. No i ja juz tez mam chorobsko w domu! Na razie najmlodszy ma katarzysko wstretne. Zobaczymy co dalej... A co z ta konferencja? Mam i gg i tlen tylko WAS mateczki nigdy tam nie ma jednoczesnie, hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mateczki !!! Od jakiegoś czasu śledzę wasze wypowiedzi ,ale nie mogłam sie zebrać aby do was dołączyć . Uśpiłam syncia ( 10 miesiecy ), obiad zrobiony to myślę co mi szkodzi odezwać się :). Jeśli wam chodzi o konferencje to osoba posiadająca gg może zaprosic tych z tlenu bo odwrotnie niedarady . Do wieczorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj u nas ANUSSIAA ! I raczej do nocki! Dziewczyny sa szalone! Gadaja o 1 w nocy! JAK WY POTEM RANO SIE BUDZICIE DZIEWCZYNY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć dziewczyny!!! Wszystkie zapraszam na wieczór na konfer. na tlenie. Wczoraj byłyśmy tylko we trzy i tak się uśmiałyśmy, że dzieci pobudziłyśmy. Także, która ma możliwość......... to zapraszamy . Witajcie Marteczko i Anussiuu was też zapraszamy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
cześć w.b. poprawka gadałyśmy chyba do 3.00 ale co tam super było. Dziś musiałam wstać przed 7.00 i okropnie mi się chciało spać. Kurcze co dziś za pogoda? leje i leje......... czy u Was też taki durnowaty dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LDN CITY
Hi, Jak czytam wasze wypowiedzi to musze sie pilnowac, aby nie zesikac sie w gacie, bo czasami piszecie tak smiesznie... ale prawda jest okrutna. :( bardzo wam wspolczuje. ja jestem mloda, ale mam podobne doswiadczenie, dlaczego??? pracuje jako niania, opiekunka w Londynie. Musze wam powiedziec, ze jest to bardzo trudna praca, ale wy o tym doskonale wiecie. W polsce jest to nierozpowszechnione i to bardzo zle. Bo tak naprawde oddajecie samych siebie, calkowicie, szorujac podlogi, wyciagajac ogorki kiszone z video, zbierajac makaronz podlogi z dzieckiem na plecach... kurde, wam (nam) tez sie cos od zycia nalezy...!! a kto powiedzial, ze jak bedziecie widywac dziecko mniej niz 24h na dobe, to nie bedzie dobrze wychowane, czy zapomni o was?? prawda jest taka, ze lepiej isc do pracy, wyrwac sie, na troche na kilka godzin dziennie i wrocic do swojego dziecka z usmiechem (to co ze jestes zmeczona, ale za nim tesknisz i wreszcie go widzisz), ono wtedy rzuca wszystko, aby cie zobaczyc i jakbys mu powiedziala, ze ma byc spokojny, to on taki bedzie, bo ma dla ciebie respekt. A zatrudnienie obcej osoby wcale nie jest zlym pomoslem, bo po pierwsze dajesz szanse wyjsc z gigantycznego dlugu polsce, mloda osoba uczy sie jak postepoiwac z dziecmi, zarabia pierwsze pieniadze, a ona tak naprawde nie jest obca. jest tak jakby strasza siostra lub bratem i wszystko jest OK. dziecko szczesliwe, matka, szczesliwa, opiekunka zmeczona :) Uczeszcie swoje mysli i bierzcie sie za przyszlosc dziecka (dziecko wtedy moze sie uczyc innego jezyka). Pozdrawiam mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×