Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość suanna

do matek siedzących w domu z małymi dziećmi,którym bardzo się nudzi

Polecane posty

ekspedycja małej z tatą na spacer.a ja właśnie posprzątałam , jak miło zroić coś innego! czy to jest normalne, pytam bo nigdy nie lubiłam sprzątać miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekspedycja małej z tatą na spacer.a ja właśnie posprzątałam , jak miło zroić coś innego! czy to jest normalne, pytam bo nigdy nie lubiłam sprzątać miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekspedycja małej z tatą na spacer.a ja właśnie posprzątałam , jak miło zroić coś innego! czy to jest normalne, pytam bo nigdy nie lubiłam sprzątać miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 289basia
ale jestem sprytna. Czy ktoś wie dlaczego tak mi wyszło x3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LDN CITY
suanno! Umowmy sie na tlenika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka
witam i zegnam nie rozumie o co chodzi z tym tlenikiem gdzie wuy jestescie mamy co?poczytalam jeszcze chwile bede dajcie jakis temat fajnyPAAPAPPPAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LDN CITY
wb!!! Ty masz moj gg, bo mi sie wszystko wykasowalo, przeslij mi swoj numer plizz no i tego z lomdynu, bo zaczelam z nim gadac a teraz nie mam numeru!!! Cholera jasna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam taki dol ze wypilam cale piwo!!!! Gdzie jestescie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooo ja też mam piwko i doła i nie mam z kim pogadać, dzidzia śpi wreszcie a ja smutna siedzę i szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chodz na gg! Ja \"dorwalam \" nasza ukochana Beate33. A moj nr to 2927966

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość li
czemu tak zle z wami kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej LI ! Zle? Nie! To po prostu pora szkoly, chorob i innych swinstw.Dzieci daja wycisk wiec wieczorem padamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość li
no to rzuccie jakiś wesoły temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość li
dzisiaj mój wieczór przy kompie, więc chociaż zmęczona to się cieszę, mąż i synek spią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość li
dziewczyny tak ukryłyście się przed mną ze godzinę was szukam, założyłam nawet tlen dla was , i nic, zal mi okropnie, idę spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
li kochana....daj jutro namiary na siebie...jakis nick na tlen albo email...My Cię znajdziemy.........pozdrawiam Cię serdecznie...papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jak pusto tutaj!!!!!!!!!!!!!! a ja miałam nadzieję że ktoś jest i poplotkuje o kolkach kupkach i dorastających dzieciach, może później spróbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki :) wróciłam dziś z tego nieszczęsnego szpitala...:)...wczoraj mały miał zabieg a ja myslałam ze mi serce pęknie:(,później dostał takiej histerii że nie można go było uspokoić , pielegnierki powiedziały że niektóre maleństwa tak reagują na narkozę, ale siusiak naprawiony i jest narazie wszystko wporządku :) ...za tedzień idziemy na kontrolę , będzie dobrze:) widzę nowe twarze , to fajnie że dołączyłyscie do nas :) ja nie wiem czy dam rade wieczorkiem do Was dołączyć, dwie nieprzespane noce w szpitalu robią swoje :) zobacze jak mi sił starczy:) narazie pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LDN CITY
Hej, dajcie znac jak bedziecie!!!! na konferencji rzecz jasna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !!A z gg możecie mnie ściągnąc?Do tej konferencyji rzecz jasna:)nie do realu;) wlaśnie czytam książkę \"Wyzoleni rodzice, wyzwolone dzieci...któraś czytała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LDN CITY
Dziewuchy, my z basia czekamy na tlenie, do wszystkich kto nie ma tlenu niech instaluje, bedzie latwiej :) Prosze Hurry up!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam tylko gg. Tlenu nie mam. Dziś mi jest smutno. Pewna znajoma zaopiekowała się moją córką , na parę godzin. Jak wróciła, to córka nie chciała do mnie przyjśc na ręce. Mało tego, tamta baba się z tego cieszyła (a mi było tak smuuutno). Ale nie miałam wyjścia, musiałam po prostu coś załatwić i tak mi zeszło 6 godzin. W dodatku ta baba opowiadałą mi (MI!) jak to nauczyła moją córklę bawić się w AKUKU!, mówić MAMA, TATA, BABA - ale córka już to umiała, bo ja już Ją tego dawno ucze i się z Nią w różne rzeczy bawię! . Czułam się podle, próbowałam oponować i mówic, że już Ona to wcześniej umiała. Dosłownie traktowała mnie jak wyrodną matkę, co zaniedbała córkę i dopiero jak cókę oddala w Jej ręce to ta zaniedbana dotąd teraz się wreszcie czegoś uczy. Czy to jest normalne?? Nie mogłam babie wygarnąc, bo sprawa była ważna , i byłam Jej wdzięczna, że zaopiekowała się moją córką. Ale świństwo i chamstwo. Strasznei mi smutno:( Co za babsztyl wredny. No ale dla cóki byłą chyab dobra, bo ta lgneła do Niej, a do mnie po tych 6 godzinach nie:( Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LDN CITY
sprytna kotko!!! pamietaj, ze od ludzi ktorych najbardziej kochamy zwyklismy zadac nawiecej i tak jest w przypadku twojej corki, ta "baba" okazalo sie pewnie dobra, ale na krotka meta!!! A poza tym musiala jej na wszystko pozwalac w przeciwienstwie do ciebie, bo ty masz na uwadze jej przyszlosc i wiesz, ze na wszystko pozwalac nie mozesz!!!! Nie przejmuj sie niczym tylko zatsanow sie kto ma lepszy wpyw na nia, mama z regulami ktora kocha corke, czy jaka baba, ktora rozpuszcza ja jak dziadoski bicz na jeden raz???a jesli chodzi o nauke to przeciez mozesz si eposmiac sama w duchy, bo kto by nauczyl dziecko naraz tyllu rzeczy?? jesli ona mysli, ze tego dokonala, to znaczy, ze jest naprawde nieinteligentna :) Trzyamj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×