Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rubina

TERMIN MAJ 2005

Polecane posty

a kuku!!!! ja juz tutaj :-D wszystkim Majowym Leniwcom: Zdrowych Wesolych Swiat, spedzonych w rodzinnej atmosferze wsrod usmiechu bliskich, radosnych piskow dzieciecych, prezentow przynoszacych radosc. szampanskiego humoru na sylwestra, oraz samego szczescia zdrowia i powodzenia w nadchodzacym pieknym Roku 2006!!!! hurrraaa Katarzyna, Michalinka i Sergulek! Michalina podroz zniosla xccalkiem swietnie, spala w nocy nad ranem sie bawila potem znow usnela. Pewnie to tez zasluga tego ze spala w foteliku a nie nosidelku, a ten fotelik mozna troche przesuwac do pozycji lezacej - sprawdzil sie swietnie. Jechalismy dosc dlugo mimo ze nei bylo zasp to jednak warunki byly trudne ze wzgledu na deszcz i mgle. Na granicy w Swiecku stalismy prawie dwie godziny w kolejce. Jednak potem okazalo sie ze mielismy szczescie ze w ogoole wjechalismy, kilka godzin pozniej terminal zostal zablokowany przez ponad sto autokarow ktore sie potloczyly przy wesjcu na miejscu dla osobowek i wjazd do kraju byl niemozliwy a jak dzis to nie wiem. Bardzo przyjemnie jest przyjechac do domciu... ❤️ ❤️ ❤️ narazie :-) zycze przemilych swiatecznych przezyc wieczorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świąt białych, pachnących choinką, skrzypiących śniegiem pod butami, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, pełnych niespodziewanych prezentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija. Tego Wam wszytkim ,życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katoliku! Ty żyjesz złudzeniem! Jesteś po prostu zwyczajnym leniem! Szukasz MNIE w niebie, chmurach, obłoku, a JA JESTEM, ...tuż z boku. Twoje modlitwy i Twoje cierpienia nie mają dla MNIE żadnego znaczenia!, bo modlitwa Twoja jest pusta! i brzmi nieszczerze w nieszczerych Twych ustach! Ubierasz modlitwę w wyszukane słowa, a na co dzień jakże plugawa Twa mowa! Twoje pielgrzymki i umartwienia też nic nie dają, bo się nie zmieniasz! Wiarę swą manifestujesz!, tak dla zabawy, lecz JA nie widzę żadnej poprawy. Ty podczas mszalnego obrządku, myślisz, że jesteś w porządku, gdy rzucasz na tacę monetę brzęczącą, lecz dla MNIE nic nie znaczącą. Lepiej przed oblicze MOJE przynieś dobre uczynki Twoje! A gdy JA je zobaczę, to Twoje winy przebaczę. Wiele wysiłku wkładasz i wiele trudu sobie zadasz w ŚWIĄT MOICH oprawę, lecz tak na dobrą sprawę nie w tym jest wiary Twojej sedno jednak Tobie jest już wszystko jedno, gdyż wystarcza Ci w Kościele się pokazać, a po odejściu od MOJEGO ołtarza nic Cię już nie wzruszy, bo w głębi Twojej duszy łudzisz się, że nie wszystko SŁYSZĘ. Ty choć raz wsłuchaj się w ciszę, a dostrzeżesz rachunki krzywd zadanych, i morze łez z Twojego powodu wylanych. Głuchy jesteś gdy dziecko płacze, tego to grzechu Ci nie wybaczę. Wokół Ciebie jest tyle sierot i kalek, a Ty co? - nie widzisz ich wcale?, a ilu Twych braci głodem przymiera! Dla Ciebie jednak jest ważniejsza kariera! Ty zamiast wierzyć w siłę MEJ MOCY szerzysz powszechnie kulturę przemocy! Łamiesz wszelkie normy, zasady, aż w końcu doprowadzisz do świata zagłady. Człowieku! Bezbożne jest sumienie Twoje bo tylko JA wiem ile w imię MOJE bólu i cierpień zadałeś, ile bratobójczej krwi przelałeś, by MI się przypodobać, ale MNIE się to nie podoba!, bo NIGDY nie byłem krwi żądnym BOGIEM! To Ty nie dostrzegasz, że tuż za progiem mych Świątyń i mych Ołtarzy tak wiele jest cierpiących twarzy!, a gdy potrzebujący wyciąga ręce, Ty odwracasz się naprędce od Niego plecami, abyś przypadkiem czasami nie zechciał mu ulżyć w niedoli i to właśnie MNIE Boli!!!, bo głuchy jesteś na cierpienie MOJE, JA BĘDĘ GŁUCHY także na Twoje! Człowieku! Czas Twój ucieka, a Ty zamiast w drugim widzieć człowieka, bezmyślnie klepiesz długie pacierze, utwierdzając się w wierze, że jest to miłe MOJEMU OKU, i ciągle się starasz na każdym kroku nie dostrzegać bliźniego w potrzebie! Więc JA POWIADAM zapomnij o NIEBIE!, bo sam siebie tu oszukujesz!, modlisz się, bo nic Cię to nie kosztuje! Lecz tym MNIE Ty nie oszukasz!, i kiedy o pewnej godzinie do Ciebie zapukam! zdasz MI relację z uczynków swoich, a potem może wśród Dzieci Moich zasiądziesz, o ile dobrych uczynków będzie tyle, że na sprawiedliwości szali złe Twe uczynki pozostaną w oddali, bo nie Ten do Nieba się dostanie, który ciągle mówi MI Panie, Panie!, lecz ten, który z własnej woli ulży drugiemu w jego niedoli! Stanisław Zygmunt(2005 - 12 - 11) Mnie te słowa urzekły.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu, ludzie kochani a was gdzie pozabierali???? zyje ktos jeszcze ? u nas okej, sniegu nie ma ale wozek stoi, Michalina sie oswaja z babciami i dziadkami a u Was jak????? no ja cie nie moge, co to za maniery tak calkiem zniknac [nie moze sie uspokoic]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:-D Ja juz sie melduje. Najpierw musze sie pochwalic,moje dziecko...jeszcze spi:-O.Od godz.20,40-cuda normalnie,jeszcze tak dlugo mu sie nie zdrarzyło spac.Pewnie jutro wstanie o 5....:-P U nas znow biało,dzis w nocy nasypało konkretnie:-) Dziewczyny,czy Wy tez macie wrazenie,ze wazycie jakies 5 kg. wiecej niz dwa dni temu,bo ja tak:-O.Dobrze,ze Swieta juz sie koncza;-) Koniczyna ma racje-nie ładnie tak porzucic topic,wiec piszemy Laseczki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atlanta
Witajcie1 Zycze wszystkim Wesolych Swiat. Zagladam tu zadko bo Martynka mi nie pozwala. Spi po pol godziny a potem marudzi. W nocy wcale nie jest lepiej. Nie wiem co jest tego powodem. Chyba, ze nie chce byc gorsza od siostry, ktora tak spala do ukonczenia pierwszego roku. Teraz nie mozna jej z lozka sciagnac. Edyta-edaina slowa madre i daja do myslenia. Chetnie dopisalabym sie do tabelki ale nie bardzo wiem jak. Czy musze cala liste przepisac? Zmienilabym tez swoj nik na czrny i nie wiem jak to zrobic. Moze mi ktoras z Was podpowie:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się:) Nie pochwaliłam się jeszcze, ze z pisemnego dostałam 3, 5, 4+ i 4. Jestem po prostu zachwycona:)Z 3 tez się cieszę, bo to z całkiem pop...sprawy. Teraz próbuje cos powtarzać na ustny, ale łatwo nie jest.Rodzinka przy stole- śmiechy, chichy a ja z książka, bleee Martynika-ja to chyba z 10kg wiecej ważę. Moja mama tak dobrze gotuje, ze wcinamy non stop;) Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta super:D Wigilia miła, wszyscy byliśmy u teściów, wszyscy tzn. także moja mama i brat. Najfajniejsze prezenty dostała Tosia oczywiście, najmłodsza w rodzinie:): krzesełko do karmienia, jeździk, sukienkę i księgę z bajkami. Nie myślałam, że jeździk tak jej się już spodoba, szaleństwo pełne, 40(!!!!!) minut nieprzerwanej zabawy, podskakiwania, okrzyków, głośnego śmiechu. Normalnie szok, a myślałam, że ciut będzie musiał poczekać, bo niby od 9 miesiąca. Kolejne dwa dni świąt też fajne:) Co do objadania świątecznego to tradycja musi być zachowana;) Ostatnio głodna byłam przed wigilią;) Małą MOcca, no, no, GRATULACJE!!!! Trzymamy kciuki nadal! To tyle pisania, bo w święta postanowiłam nie dać się wciągnąć przez sieć.;) Jeszcze tylko życzenia serdeczne dla 8-miesięcznej Hani i 7-miesięcznych: Marysi i Majki! 🌻 ❤️ 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swięta, świeta i po świętach. Dobrze ze juz koniec bo tytle pysznosci na tych stołach a ja tylko pieczywo chrupkie;) ( zartuje) Martynika- co Ty dałas Gudkowi ze spał tak długo. Ja tez tak chce. Powiem Wam szczerze, ze na tych swiętach to najbardziej skorzystał Maciej. Miał okazje sprobowac tyle nowych smaków. Dzis na przykład zjadł mandarynkę i poł jajka czekoladowego z kinder niespodzianki. Smakowało mu jak nie wiem co. Wczoraj babcia mu dała sprobowac sernika i tez nie odmawiał. Boże, az sie boje co to bedzie jak miał zebolki. Dobrej nocki wszystkim zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć🖐️ No to po Świętach.Moi rodzice dwie godziny temu wyruszyli do domu,byli zachwyceni swoim wnukiem jak było do przewidzenia,jesteśmy przeżarci.A ciekawostką jest to ,że mój Tata złapał bakcyla komputerowego,najpierw wyszukałam mu strony z samochodami,a potem to już sam działał,uśmiałam się bo zarządał od mamy obietnicy kupienia komputera w przyszłosci,bo podoba mu sie siedzenie w internecie.Mati był grzeczny i oprócz różnych prezentów dostał kasiorkę za którą kupimy mu krzesełko do karmienia,króraś z was kupiła ostatnio takie fajne chyba Arti z palmom,podrzućcie link. Widzę,że tylko ja jestem okropną wyrodną matką,bo choć nie mam książki(tak wogóle to skąd ją macie i jaki jest dokładnie tytuł)to czasami stosuję metody Tracy.Po kilku godzinach marudzenia nie mam siły juz użerać się z małych i kładę go do łóżeczka,ale zazwyczaj zdaża się to na noc.Mati marudzi,wyje a ja co chwilę idę do niego,głaskam go po głowie,jak trzeba biorę na chwilę na ręce i przekręcam na boczek.Po jakim czasie zasypia sam,albo jak przyjdę i go przekręcę i pogłaskam śpi w sekundę,tak jaest zmęczony.Może to nieludzkie,ale ja widzę ,że mój mały już doskonale umie wykorzystywać swój płacz rzeby go brać na ręce,więc się nie daję.Narazie skutkuje.A tak wogóle to Mati taki marudny był bo wyzynały mu się siekacze,oczywiscie nie wyszły tylko się wyrżnęły,bo Mati narazie też jest bezzębny. Mała Mocca,Iga naprawdę duża dziewczynka i do tego bardzo dzielna,brawo.No i gratulację,tak zdany egzamin,no,no,no teraz trzeba to uczcić,ja właśnie piję twoje zdrowie,bo mąż odlała mi troszkę piwa od siebie. Sylwia Oleńka jest śliczna,chciałabym,żeby mój mały juz tak ładnie siedział i stał. Edyta możesz paracetamol i Apap i nic więcej,a co do bólu,to kurczę mnie od dwóch dni tez bolą jajniki i mam jakieś trzy kropki na bieliźnie.Wygląda mi to z objawów na pierwszy okres,ale sama nie wiem,bo jeszcze tak do końca się nie ujawniło.Nie chciałabym dostać bo jeden problem przynajmniej jest z głowy. Ja ważę napewno 5 kilo więcej,no obżerałam się ciastami które uwielbiam.U nas jest czarno i nie ma ani gramu śniegu. Najlepsze życzenia dla dziewczynek. No i do napisania jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Nie mozliwe. Jestem pierwsza. Pochorowałyście się po Świętach,ja właśnie piję kawkę i obżeram się ciastem.Mati śpi po okropnej awanturze,godzinę walczylismy. Zapraszam i piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po swietach!!!! Tyle przygotowan bieganiny i juz po wszystkim czemu wolne dni tak szybko mijaja??!!!!! u nas po sniegu zostaly tylko wspomnienia na szczescie nie ma chlapy wiec spacerek mozliwy:) Mala Mocca wielkie gratulacje za zdane egzaminy!!!!no ale jakby moglo byc inaczej skoro tyle osob i to z calej Polski trzymalo kciuki:):) Tina a co z Toba znow spalilas komputer?????odezwij sie!! serdeczne zyczenia dla Majeczki i Marysi z okazji ukonczenia 7 miesiecy🌼🌼🌼rosnijcie duze i zdrowe dziewczynki!!! Olusia rowniez bardzo chetnie konsumowala wszelkie nowosci szczegolnie pasowaly jej cukierki ktore sciagala z choinki:):) a dzis po raz pierwszy udalo jej sie samej stanac w lozeczku:) poszlam sie rano myc a mala jak zwykle lezala albo miala lezec w tym czasie w lozeczku nagle uslyszalam huk i szybko pobieglam do pokoiku a tam moje dziecie stalo w lozeczku i trzymajac sie szczebelkow z ogromna radoscia uczylo stojace na komodzie przy lozeczku aniolki latac:):):) pozdrawiam i napiszcie cos bo juz po swietach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atlanta nick zabezpiecza sie w preferencjach na gorze strony a tabelke przekopiuj i dopisz swoje dane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jeszcze oczywiscie zalegle ale gorace zyczenia dla Hani z okazji ukonczenia 8 miesiecy:)🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rubina......27.........Hania 7mies i Kuba 4,9 lat..............gg 2518611 Edyta.......33.........Maja 6 mies i Ada 10 lat.................gg 1188193 Sylwia......25.........Ola 7 miesięcy.............................gg 3757003 Ania........36..........Marysia 6 miesięcy.......................gg 4067836 Iwanka.....29.........Tosia 6 miesięcy..........................gg 9042646 Agapant....32.........Małgosia 6 miesięcy......................gg 5145351 Mati.........28.........Mateusz 6 miesięcy......................gg 7526248 Nadia_25...26.........Sylwia 6 miesięcy.........................gg 5199486 Martynika..28.........Igor 6 miesięcy...........................gg 1400214 Tina.........27..........Bartosz 6 miesięcy......................gg 8001693 Mała Mocca28..........Iga 6,5 miesiąca.........................gg 5387089 Gabi28......28..........Nina 5,2 miesiąca.......................gg 1475232 Sindi.........26..........Maciej 6 mies i Piotr 5lat.............gg4990317 Koniczyna...34.........Michalina 6 miesiecy................................ jaśmin....................................................................? Kroma....................................................................? Madi......................................................................? Atlanta.....34.........Martynka 8 mies i Justynka 9 lat gg 3062936 Dekamilka 28 Jagódka 7 miesięcy gg1308182

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu pustooooooooo..............................gdzie sie podziewacie??????? tak z nudow przegladalam inne tematy i rozwalil mnie ten dotyczacy wydatkow miesiecznych na dziecko..ile wy wydajecie miesiecznie na malucha???bo mi idzie ok 600zl i dla mnie jest to bardzo duzo a tam niektore laski pisaly ze 1000 to min ????!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pusto,pusto,co z wami.My już po obiadku,ja piję trzecią kawkę(bezkofeinowa),taki jakiś dzisiaj spiący dzień,że dwie godziny temu położyłam się i usnęłam,bo mój mały jak usnął po wrzaskach to spał dwie godziny,co mu się nie zdarza..Teraz próbuję rozszyfrować urządszenie Hand Manager 8.0 do przesyłania w podczerwieni.Dostałam od rodziców i zainstalowałam,ale ciągle mi coś nie działa.Może ktoś tu się zna na komputerach,potrzebowałabym pomocy,HELP,HELP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!! :) Maja dziękuje za życzenia :) U nas również lenistwo i obżarstwo :P Mati-nie pomogę Ci,bo kuleję w tym temacie ;) Co do krzesełka zaś,to mam to Arti-obecnie nie ma na allegro, lecz sądzę,że się pojawi. Na zdjęciach w bobasach Majka w nim siedzi, więc możesz zobaczyć. Jestem z niego zadowolona. Szkoda,że nie ma kółek, lecz nie jest ciężkie, więc daję radę przenieść, gdy zachodzi taka potrzeba. Z reguły jednak stoi w jednym miejsscu . Koniczyna -witaj na polskiej ziemi :)...podoba się tu Twojemu mężowi? Martynika- Twój Igor widocznie też chciał odarzyć Cię prezentem....w postaci dłuuugiego snu :) Mala Mocca-śniłaś mi się :). A dokładniej, to byłaś po egzaminie jakaś zdenerwowana, lecz po chwili ogłosili wyniki i gdy okazało się,że zdałaś ogarnęła Cię ogromna radość :D Skakałaś, śmiałaś się a ja wraz z Tobą cieszyłam się jak dziecko :D. Iwanka- to przekonałaś mnie do tego jeździka ...muszę kupić to cacko :D Maja dostała sporo zabawek i ciuszków, podobnie Ada. Sylvia- Twoja Ola to fenomen na topicu naszym :D- sama wstać to dopiero sztuka!!! :) No,no no.....niedługo będzie chodziła Twoja córeczka :) Silna musi być. Nawet nie zastanawiałam się ile wynoszą wydatki na Majkę, lecz myślę, że mieszczę się w 400zł. Martynika, Tina, Madi, Agapant, Ania....i reszta kobitek....do pisania...koniec wolnego!!! :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rubina......27.........Hania 7mies i Kuba 4,9 lat..............gg 2518611 Edyta.......33.........Maja 6 mies i Ada 10 lat.................gg 1188193 Sylwia......25.........Ola 7 miesięcy.............................gg 3757003 Ania........36..........Marysia 6 miesięcy.......................gg 4067836 Iwanka.....29.........Tosia 6 miesięcy..........................gg 9042646 Agapant....32.........Małgosia 6 miesięcy......................gg 5145351 Mati.........28.........Mateusz 6 miesięcy......................gg 7526248 Nadia_25...26.........Sylwia 6 miesięcy.........................gg 5199486 Martynika..28.........Igor 6 miesięcy...........................gg 1400214 Tina.........27..........Bartosz 6 miesięcy......................gg 8001693 Mała Mocca28..........Iga 6,5 miesiąca.........................gg 5387089 Gabi28......28..........Nina 5,2 miesiąca.......................gg 1475232 Sindi.........26..........Maciej 6 mies i Piotr 5lat.............gg4990317 Koniczyna...34.........Michalina 6 miesiecy................................ Atlanta.....34.........Martynka 8 mies i Justynka 9 lat .....gg 3062936 Dekamilka 28 ..........Jagódka 7 miesięcy..................... gg1308182 jaśmin....................................................................? Kroma....................................................................? Madi......................................................................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Edyta masz rację koniec tego dobrego. Ja mam przedłużone święta bo Piotruś idzie dopiero do pracy po nowym roku:) Nam święta minęły bardzo spokojnie. Tak jak pisałam Wigilię spędzaliśmy po raz pierwszy tylko w trójkę i mimo, że było super to jednak brakowało nam bliskich w tym dniu.... Dzisiaj tradycyjnie kolejny dzień \"obżarstwa\":) Sylvia masz rację- tak długo się czeka na te dni a one mijają tak szybko.....Teraz znowu rok trzeba czekać na kolejną Gwiazdkę... Ola musi być bardzo silna- Marysia nawet nie próbuje wstawać:) Dziękuję w imieniu Marysi za życzenia- sama by to zrobiła ale właśnie śpi:) Atlanta mam nadzieję, że będiesz teraz częściej do nas zaglądała:) Też nie liczyłam ile miesięcznie \"wydajemy\" na Marysię. Na razie to praktycznie tylko pampersy, zupki, deserki...Mleczko mamy jeszcze swoje:). Troszkę na zabawki. Na ciuszki dużo nie wydaję- bardzo pomaga mi siostra, która nas właśnie w ubranka zaopatruje. Zresztą dla tak małych dzieci dużo fajnych i niezniszczonych ciuszków za grosze można kupić w ciucholandach. Do tego dochodzą szczepienia ale to też nie co miesiąc. Jak widać nie jest to jak na razie dużo. I wcale na dziecku nie oszczędzamy. Jejku ale to okropnie brzmi....... Mati ja też nie pomogę bo w sprawach techniki to jestem noga:) To na razie dziewczyny- odpoczywajcie po świętach:) Dodałam nowe zdjęcia Marysi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu- piekna Twoja Marysia:) - czy ten sweterek też Twojej roboty? Maja rwie się od dłuższego czasu do chodzenia, lecz z trzymaniem oczywiście za ręce, lub pod pachami. Skacze też w tej pozycji jak pajac :D. Jednak nie siedzi jeszcze samodzielnie - po chwili przewraca się na bok. Moja mama mówi,że dzikus z niej,że nie może usiedzieć ;) . Byłam u koleżanki, która ma ponad roczne dziecko i włożyłam Majkę w chodzik z czystej ciekawości. No i , jak przypuszczałam Maja była w siódmym niebie!!! Szalała po pokoju, no i oczywiście wszystko z mebli chciała ściągać [ o zgrozo:O ]. Teraz już wiem,co mnie czeka za niedługi czas :O :D. No a reszta kobitek????!!!! Gdzie Wy???!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no gdzie Wy jesteście??????????????????????? Okna chyba dawno umyte, no nie?????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MArtynika masz rację, to właśnie niemoc świąteczna. Tym większa, że mam aż do 3go wolne:D Tosiątko teraz zasnęło, dziś spała dużo w dzień. Odwoziliśmy moją mamę na autobus do Niemiec i Tosia dwie godziny spała w samochodzie, a wcześniej na spacerku też trochę. WIecie, smutno mi, że nie będę widzieć mamy przez dwa miesiące, co gorsza Tosia też jej nie będzie widziala:( Co znaczy, że teraz opiekę przejmuje teściowa, która jest super, ale...Mama to mama, a teściowa to teściowa. MAm nadzieję, że będzie dobrze. Tosi wyskoczyły jakieś krosteczki, nie wiem od czego, muszę to przemyśleć, zupki już je różne, muszę popatrzeć jakie składniki zmieniły się w ostatnich dniach. Jutro chyba dzień tylko cycowy dla oczyszczenia;) Zdjęcia super, choinkowe są jednak cudne. Edyta, najfajniejsze to z Adą, też śłiczna z niej dziewczynka. Aniu, a MArysi to ostatnie najbardziej mi się podoba, minkę ma na nim rozbrajającą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spóźnione, ale szczere życzenia dla 7 i 8 miesięczniaczków:) Dzięki za gratulacje i trzymanie kciuków. W czwartek nie ukrywam, ze tez licze na wsparcie:) edyta-oby twój sen był proroczy. A jeździk o którym pisała iwanka tez polecam-Iga również świetnie się w nim bawi. ania-dwa ostatnie zdjęcia Marysi są rewelacyjne. Te minki są nie do podrobienia. Tez mam duzo nowych świątecznych zdjęć, ale dorzucę je juz po tym strasznym czwartku. sylvia-szybka jest twoja córa.Iga lubi stać, podskakuje sobie fajnie, ale sama jeszcze nie wstała. Chyba jest za leniwa. I ma rację-na razie jest na naszych rękach, gdy zacznie chodzić to juz tak nie będzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminnn
Witam:) My jeszcze zyjemy swietami, bardzo milo bede je wspominac:) Mala wcasle nie bala sie mikolaja chociaz slynie z tego ze boii sie obcych. Zajrzalam na BOBAASY - swietne zdjatka dziewczyny, maluchy rosną i piekniejąą :) Patrze ze duzzo nie n apisze cos mi kursor sie rozszala ł Mala Moc ca trzymam ksiukasy za czwart ek:) Wkleilam swiateczne zd j Julii :) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×