Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rubina

TERMIN MAJ 2005

Polecane posty

Witam, to ja tez poproszę kawkę z mleczkiem:) Te zęby to ostatnio wszystkim dają popalić. Marysia z Piotrem jeszcze śpią:) Ja mimo kilku pobudek jestem dzisiaj wyspana. Za oknem świeci słoneczko, jest minus 4 czyli jest super:) Miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka tu , kawka tam i zawał murowany....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny macie pomysł na jakiś fajny prenent walentynkowy...?Wiem, że niektorzy nie uznają tego święta,ale ja w ten dzień obchodzę także rocznicę poznania się z moim mężem (ale jestem romantyczna;) :P :P ).Nie daje mi spokoju myśl ,że nie mam żadnego pomysłu na prezent.A Wy co będziecie porabiać w ten dzień? Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atlanta - powinno być ok :-) Sprawdź tina - co racja to racja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, ja lubię walnetynki, ale w tym roku nic chłopu nie kupię, bo zapomniał o rocznicy (12!!!!), która była 2 lutego, więc ja olewam romantyczne święta w ramach zemsty... Ale fajne są piersióweczki, albo seksowana bielizna na ukochanej ( a to dodatkowo frajda dla Ciebie...), albo mały wypad we dwoje, bo pewnie ostatnio nie mieliście ich zbyt wiele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, tez mam problem z prezentem, tym bardziej, ze Walentynki to nasza rocznica slubu. Jak jeszcze cos wymyslicie to dajcie znac. Dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Tinko za pomysły.Też myślałam o jakimś wypadzie tylko we dwoje,ale to niestety odpada,bo walentynki są w tym roku w tzw.dzień roboczy,więc nie mamy z kim zostawić małego.A szkoda, bo chętnie gdzieś bym się wybrała,prawdę mówiąc od narodzin Maksa byliśmy gdzieś tylko we dwoje może raz lub dwa...No to się napisałam -Dzióbek wzywa muszę uciekać.PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej;) Już chyba zawsze będę pierwsza,bo widzę, że przeniosłyście się już na dobre.Może ktoś się jednak skusi na kawkę-zapraszam!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Ania to zaparzaj :) Chociaż jak tak dalej bede kawkować to scenariusz Tiny sie sprawdzi- zawał murowany :) Ania 007 ale Twój Maksio słodki :) Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też właśnie piję ,więc się przylączam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie dziewczyny juz po kawce i pewnie po obiadku, wiec pora na ciacho. Mma pyszne z duza ilościa orzechów. Zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja co prawda jeszcze przed obiadkiem,ale ciasta nie odmówię:) poproszę kawałek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wy sobi dogadzacie ohoho. Kawka i ciasto!!!! mniam, mniam. Tez bym cos słodkiego zjadła. Juz nie pamietam kiedy jadłam jkies dobre ciasto. Narobiłyscie mi smaka. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 36 ,a czy Marysia również podziela Twoje zdanie o Maksiu? Bo on jest \"ciągle jeszcze\" wolny,a jego mamusia chętnie znalazłaby zawczasu (jak to sie pisze?:/) jakąś porządną synową;) Niewiem tylko,czy Marysia czasami nie jest już pisana jakiemuś forumowemu przystojniakowi,ale jak wiadomo kobieta zmienną jest i zawsze może zmienić zdanie na każdy temat:):):) PS: Twoja Marysia ma śliczne oczka,na kilku fotkach wygląda z nimi jak laleczka.I widać jaki tatuś jest dumny z córeczki:)Ale chyba jest bardziej podobna do Ciebie (moim zdaniem) Pozdrawiam i życzę wszystkim miłej a zwłaszcza w całości przespanej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Ania007- ależ Maksio Marysi tez sie podoba :) Musze Cie zmartwić ale jest juz zajęta :) Nie chcę sie bawic w swatkę :) ale o ile dobrze pamietam to Tosia jest wolna. Iwanka cos na ten temat bedzie wiedziała :) Kurcze u nas znowu napadalo śniegu, a teraz robi sie straszna chlapa bo jest +5 na termometrze. Ja juz chcę, żeby była wiosna piekna i radosna :) A kawki oczywiscie sie napiję- kawki nigdy nie odmawiam. A jakby któras miała coś słodkiego to bardzo chętnie pomogę zjeść. Bo u mnie ze słodkim znowu posucha. Trzeba iść do sklepu i uzupełnic zapasy :) Miłego dnia dla Wszystkich Piszących i Czytających :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a CO wY TU ROBICIE,HĘ????!!!! Koniec sentymentów, bo nie zbierzemy się do \"kupy\" jak tak będziecie skakać :P. Ale już na nowe śmieci z tą kawą !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edi, \"uciekajacie\' i \"koniec z sentymentami\", a jakoś zajrzałaś .... Rozumiem, że kontrolnie ;-) :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK w takim razie kawa dla wszystkich:) :) czarna, z mleczkiem czy śmietanką?ile cukru?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIU kogo ma Marysia bo sie pogubilam z tymi milosciami :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-) Widzę, że pomarańczowe wpisy skończyły się na dobre :-) Miłego dnia dziewczyny 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ModerrM-wpadłas do nas na kawke?:-).Tez mamy nadzieje,ze pomaranczowe podziemie juz odpusciło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×