Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rubina

TERMIN MAJ 2005

Polecane posty

Ania 007 - napisz mi na maila albo tu swój nr gg :-) Napiszę do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) To co Martynika Ty dzisiaj serwujesz kawkę ? U nas po staremu. Marysia nadal bezzębna. Za oknem pogoda raczej nie nastraja do spacerów. Co prawda jest ciepo ale cały czas cos leci z nieba. Siedzimy więc dzisiaj w domku. Jasmin z tego co wiem to Maciuś Sindi- Marysia o jakis zmianach mi nie mówiła :) Milego dnia dla Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja.Piję właśnie drugą kawkę,więc jak ktoś reflektuje,to zapraszam.My wlaśnie wróciliśmy z expresowego spaceerku,bo pogoda u nas straszna,cały czas coś kapie z nieba,i wogóle jakoś tak szaro i smutno. Jestem ciekawa,jak wygląda u Waszych maluszków picie.Mój Dzióbolek szczerze mówiąc nie pije nic,oprócz mojego mleczka.Nie akceptuje żadnych smoczków ani butelek,czasami wezmie łyczka soczku z kubka-niekapka,ale to zdaża sie bardzo sporadycznie.Martwi mnie to troche i zastanawiam się co będzie z tym dalej.Niewiem,jak on tyle wytrzymuje bez picia,bo pierś ssie tylko jak go usypiam (w czasie jak nie śpi,i probuję mu podać pierś-odmawia kategorycznie) ,czyli jakieś 3 razy w dzień,no i wieczorem przed snem.Poza tym w nocy za to budzi się często i domaga się piersi,ale niewiem czy to ,że w nocy tyle wypija oznacza ,że mu to wystarcza.Próbowałam już na różne sposoby zachęcać go, żeby więcej pił,ale bezskutecznie jak narazie.A jak to jest u Was z tym piciem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 007 u nas z piciem jest podobnie. Z płynów Marysia najbardziej lubi mleczko. Próbuje Jej dawać soczki, herbaki, wodę ale wypije dwa trzy łyczki i koniec. Widocznie wystarcza jej mleczko. Z soczków, których nie chce pić robie kisielek ale tez zje dwie, trzy łyżeczki i koniec. No i podobnie jest z tym , że w nocy wypija najwiecej- nie wiem moze tylko mi się tak zdaje- bo [pije częściej ale moze w mniejszych ilościach. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu 36 a mogłabyś napisać, jak robisz ten kisielek...? Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co jest dziewczyny? Tu kawki, ciasteczka, a na drugim forum jęczą o dietach;) Ania Bond ( ;) ), dlaczego Cię jeszcze nie ma na nowych śmieciach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie;) Mój szkrab właśnie zasnął,więc mam chwilke i zapraszam na kawkę;) Gabi 28 no i wydało się, że jednak żaden ze mnie Bond:),bo jakoś nie udało mi się wytropić, gdzie znajdują się nowe śmieci;).Ale jeśli nie macie nic przeciwko,to proszę poinformujcie mnie, jak się tam dostać;).(mój numer gg jest 2 posty wyżej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - Madi zdaje się już Ci coś wysyłała na gg! Musicie się dogadać! A kawkę chętnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Gabi masz racje :) Ale ja niestety nie potrafie sobie odmówić kawki - a o czymś do kawki to juz nie wspomnę :) Tak więc poproszę kawkę. Dzisiaj zreszta taka pogoda, że bez kawy ani rusz :) Ania Bond :) kisielki robi sie bardzo prosto. GOtujesz soczek do tego dodajesz trochę mączki ziemniaczanej, rozcienczonej w odrobinie zimnego soku i to wszystko gotujesz ciągle mieszając. Ot i kisielek gotowy :) Do tego możesz podać np. starte jabłuszko :) Miłego dnia :) i do zobaczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też pię kawusi ę,a synek dzisiaj też będzie miał kisielek. Jeśli chodzi o słodkie to ja mam zakupione wczoraj pierniczki w czekoladzie,może któraś chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK udało się .Tylko niewiem o co tam chodzi...:) ale połapię się kiedyś...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś mia tak dziwnie, że pętamy się w ogonie.... mam ciasteczka kokosowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo komunikat, dziewczyny z naszego topiku, ktore byc moze tu jeszcze zagladacie np Melania (Duda) albo Ania z Norwegii, jesli chcecie do nas dołączyc to zgloscie sie tutaj i ktos Wam wysle powiadomienie gdzie jestesmy coz, dodam ze teraz jest NAPRAWDE SUPER!!! BYE BYE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was dziewczyny, ja podobnie jak Ania007 jestem z Wami od kilku miesięcy, ale niestety anonimowo. zaglądałam tutaj od czasu do czasu, ale jakoś nigdy nie miałam odwagi żeby napisać:( zawsze odkładałam to na potem.... mam 8,5 miesięcznego synka, ma na imię Staś, mieszkam pod Poznaniem, mam 31 lat teraz przez 2 tyg nie miałam dostępu do internetu, a dzisiaj weszłam i widzę, że wszyscy się wynoszą smutno mi, bo ja także o ile tylko czas pozwolił zaczynałam dzień od kafeterii z drugiej strony rozumiem że jakieś pomarańczowe wpisy mogły być zbyt przykre i nikt nie chciałby żeby sytuacja się powtórzyła... mam jednak nadzieję, że jeszcze będziecie zaglądały tutaj a ja postaram się nie być bierną tak jak do tej pory mam nadzieję, że nie jesteście na mnie złe za podczytywanie, wiele się od was nauczyłam i nie raz już poprawiłyście mi humor pozdrawiam, miłych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropeczka-widzisz jak prosto;)Szkoda, ze tak późno sie odezwałas. Nawet nie wiedziałam,ze miałysmy az tylu \"cichych\" adoratorów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kropeczko. Supre,że w końcu napisałaś.Szkoda tylko,że tak póżno,ale doskonale Cię rozumiem,bo zrobiłąm dokładnie to samo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, miło, że jeszcze tutaj zaglądacie. na prawdę miło się was czytało a zapewne jeszcze milej jest z Wami pisać czytałam Was od dłuższego czasu, ale nic nie pisałam. tak jak już wspomniałam troszeczkę dlatego, że jakoś zabrakło odwagi ( wy się już zanacie tak długo a ja ......) a troszeczkę z lenistwa ale pierwsze koty za płoty :):):) od dzisiaj mam 2 tyg. ferii, bo podobnie jak Iwanka i Edyta pracuję w szkole pozdrawiam Was no i odzywajcie się jeszcze proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kropeczka,szkoda ,że się nie odzywałaś.Czytałaś nas więc pewnie wiesz,że ja też dałączyłam całkiem niedawno i czuję się jakbym była tu od początku. Ale nie martw się napewno będziemy zaglądać,tylko napewno tyle nie poczytasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślałam, że tu cisza, a tu niespodzianka. Wciąż tu zaglądacie :D I jeszcze mamy nowe znajome :-) Ciekawe, kto się jeszcze ujawni... ;-) Pozdrawiam wszystkich!!!!!!!I życzę miłej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Kropeczka TY leniuszku ;) U nas dzisiejszy dzień strasznie senny i leniwy :) marysia i Piotr śpi więc na kawkę może sie tutaj załapię :) A jeszcze odnośnie pisania- ja tez na początku bardzo długo tylko czytałam wątek majówek. Dużo czasu upłynęło zanim zdecydowałam sie napisac i sama nie wiem co mnie powstrzymywało od pisania. A teraz każdy dzień zaczynam od naklikania kilku zdań. To wciąga i to jeszcze jak. Zreszta same wiecie o tym doskonale. Miłej niedzieli i do nastepnego razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,:):) miło, że jeszcze tu zaglądacie, dziękuję za przywitanie powiem szczerze, że trochę mi głupio, że tyle czasu was podczytywałam ale za to was polubiłam i czułam się na wątku majówek jak u siebie :) a ja dzisiaj pokonałam 500km i od 16.00 godziny jestem już w domu u moich rodziców, posiedze tutaj 2 tygodnie do końca ferii pozdrawiam Was i do usłyszenia:) dziś krótko bo musze się nacieszyć rodziną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam! OO, pusto sie robi. Fakt tu zagladamy juz tylko z sentymentu, nowe miejsce okazalo sie idealnym. Milych ferii dla kolezanki z branzy!:) I dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, widzę, że faktycznie robi się pusto i niedługo będę pisała sama do siebie:) chociaż jak skończą się ferie to znowu nie będę miała czasu i wygłada na to że topik się rozpadnie, a szkoda..:( dużo sie od Was dowiedziałam i miło spędzałam z wami czas chociaż z mojej strony zbyt biernie właściwie rozumiem to, że sie przeniosłyście, tutaj musiała być niemiła atmosfera- chociaż całe szczęscie nie widziałam pomarańczowych wpisów nie będę nawet pytała gdzie jesteście teraz, bo wiem, że za późno dołączyłam i za to podczytywanie was musi być jakaś kara:) przez jakiś czas bedę tutaj zaglądać dopóki się nie rozpadnie topik przyjemności i radości w wychowywaniu pociech pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe tylko dlaczego teraz jest łatwiej pisać, kiedy wiadomo, że nas tu praktycznie nie ma, niż kiedyś, gdy tu byłyśmy codziennie....... Udanych Walentynek dla wszystkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, wydaje mi się, że pytanie madi30 skierowane było do mnie, więc postaram sie odpowiedzieć skoro odważyłam sie pierwszy raz napisać, to wiadomo, że teraz jest już łatwiej a pierwszy raz napisałam faktycznie po tym jak okazało się, że niebawem tu nikogo nie będzie (a przecież często was podczytywałam)- może miałam nadzieję , że jeszcze zostaniecie jest jeszcze drugie wytłumaczenie- od piątku mam już ferie i tym samym więcej czasu i spokoju wcześniej swoje niepisanie częściowo tłumaczyłam brakiem czasu również życze miłych Walentynek dla wszystkich idę kąpać Stasia papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczka- ze mną było tak samo. Duzo czasu uplynęło zanim zrobiłam pierwszy krok :) Jak juz raz napisałam to potem juz nie mogłam pisać :) Miłego odpoczynku- dla Stasia również :) No dziewczyny kawka czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Chętnie skusiłabym się na kawkę,ale zdążyłam wypić już 2 a trzech to chyba mamie karmiącej \"nie wypada\" pić...:) Miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×