Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rubina

TERMIN MAJ 2005

Polecane posty

Hej myślałam, ze ten topick już wykasowano. Pozdrawiam wszystkie mamusie już prawie dwuletnich dzieciaczków :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej Mela
Hej Melania, jakoś się nie odywasz, wysyłałas maila do Madi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej Mela
podaję Ci maila Madik74@o2.pl Odezwij się Duda, czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nacia21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialen
W czym przewieść noworodka ze szpitala?W foteliku?Leżaku?Gondoli od wózka?ratujcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja tez mam termin na maj...jeszcze nie wiem dokładnie który bo w piątek ide do lekarza...a dziecko najlepiej przewieźć na reku...ja tak zrobilam z pierwszym...bałam się w kładac do wyzłobionego fotelika...albo podłóż w foteliku coś(kocyk pieluche) żeby dzidza leżała niemal na płąskoa nie na siedząco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowk
witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowk
witam Wszystkie Mamy z MAJA 2005 zycze WAM SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU 2008 Melania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIELKA Z WROCŁAWIA
Witam wszystkie majówki 2005 roku !!! Wznawiam temat i chciałabym się zapytać jak dorastają Wasze skarby po tylu latach ? Pozdrawiam, a poniżej podaję tabelę z 2005 r. Anielka TABELA SISZI..........SOPOT...........1 (17)MAJA............12...chłopiec - Iwo ADA28.........Dąbrowa Gorn.....4 MAJ...............17....chłopiec EWE-LI-NA........................6 MAJ..................7.....chłopiec IRIS 73.........Wrocław.........7 MAJ.................11......chłopiec JUSTKA24.........................7 MAJ.................8.....chłopiec RUBINA.....Dolnyśląsk..........10 MAJ................9...... -Hania SZAFIRKA.........................13 MAJ................5....dziewczynka(?) Dorcia 77....Nowy Targ.......16 maja.................dziewczynka MADI30............................16 MAJ................8.....dziewczynka MARANA...........................16 MAJ.................5.........? PAULIINA ......Poznań..........17 MAJ ................10....Dziewczynka? AWESSI......Szczecin..........18 MAJ................10.....Dziewczynka? JASMIN21.........................18 MAJ.................15....dziewczynka ANDA.........Warszawa.........19 MAJ................9,5..... Julita BETI 32.......Wrocław...........19 Maj..............8 . Kajetan RYBKA 27...........................19 MAJ...............?.........? NADIA 25........Wrocław....... 20 MAJ...............11...... Sylwia MAŁA MOCCA .....................20MAJA..............13.... -Julia/Ida MAŁA MI...........................20 MAJA..............12...Igor KONICZYNA.....Brugge .........24 MAJ...............9....Michalinka MAL-GOSIA.....Wrocław........24 MAJ................7,4............? JUNIE..............................27.MAJ............... 9..........chłopiec DARK SIEDE.......................29 MAJ................7......dziewczynka TINA............Kielce............29 MAJ................11.........? IWANKA.........Chełmek........6 CZERWIEC.........7,5 ...........? AŚKA 30...Szczecin............ .6 CZERWIEC.........6...... chlopiec MELANIA..........................18 CZERWIEC.........10.......chlopiec Fiorella.......Wroclaw...........10CZERWIEC.........10.. ......chlopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tina - Justyna
Hej, a ja pogubiłam się z moją szaloną dwójką,i adresu "nowego" forum, ani hasła nie pamiętam. Ale tęsknię za dobrym nastrojem i Waszą energią. Pozdrawiam. Tina - Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIELKA Z WROCŁAWIA
Cześć Tina, jak się miewasz z dzieciaczkami ? Zapraszam wszystkie majówski 2005 - reaktywacja topiku !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowk
serdeczne życzenia z okazji nadchodzacych swiat Melania widze ze sporadycznie ktos tu zaglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowk
serdeczne życzenia z okazji nadchodzacych swiat Melania widze ze sporadycznie ktos tu zaglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×