Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Kleopatra28

Jakie obleśne rzeczy robią wasi faceci?

Polecane posty

Gość gość
Mój mąż ma prawie cały czas brudne ręce a za paznokciami to czarno, wyciska pryszcze aż ma strupy, a najgorsze to obsrane majtki, dłubie w nosie nawet mu rodzina zwraca uwagę, jak się denerwuje to drapie się po plecach przy gościach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój były facet bardzo głośno pierdział, gdy leżał już pod kołdrą, a ja w tym czasie korzystałam łazienki. Myślał, że nie słyszę. Zawsze byłam w szoku, że można pierdzieć aż tak głosno i tak seryjnie. Pierdział też, gdy siedział na miękkiej kanapie. Zawsze robił głupią minę, bo był pewny, że nikt nie słyszy, bo kanapa jest miękka. Czasem podnosił jeden półd**ek i pierdział z całą mocą. Lubił też gmerać sobie w jajkach. Uśmiechał się przy tej czynności z wielką lubością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie sa oblesne rzeczy tylko realny swiat. Kobiety maja podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Były mąż mył wacka tylko po wierzchu, nigdy nie wywijal napletka pod którym gromadził się zjelczaly brud kiedyś nacielam się na taki syf hdy ciagnelam mu druta. Zerwałam się z łóżka i autentycznie wyrzygalam się. Unikalam seksu z nim jak tylko mogłam. On nie wiedział o co mi chodzi. Kiedyś powiedział że przecież dba o siebie jest czysty bo bierze prysznic przed więc nie rozumie dlaczego ja nie chcę ciągnąć mu druta. To było straszne. Nigdy nie powiedziałam mu wprost że pod napletkiem ma zwaly smierdzacego sera. Jakoś nie mogłam tego zrobić. Na koniec zodtawil mnie dla 20 lat od niegi młodszej i chwalił się że ona ciągnie mu druta z upodobaniem. Zaznaczam że był na wysokim stanowisku i miał kasę. Jak widać kasa dla niektórych nie śmierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ser pleśniowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś moja koleżanka wtedy była pod 40-tke wracając do domu nagle poczuła że strasznie chce jej się kupe. Wcześniej wypiła ksenne ekstra bo miała zaparcie. Poczuła więc nagle w samym centrum miasta i w biały dzień ten charakterystyczny przeszywający ból brzucha. Wiedziała że nie wytrzyma. Zero kibla, zero krzaczka w pobliżu nawet drzewa nie było. Ulica chodnik i mnóstwo przechodzących ludzi. Spanikowana podbiegła do pierwszego lepszego bloku ściągnęła portki i szybko się starała strzelając przy tym głośnego pierda. Trwało to może dwie trzy sekundy. Potem szybko uciekła i konala że śmiechu. Nie wiadomo czy ktoś ją przyuwazyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie, ale miałem sranie. Mega zadowolenie po takie kupie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez wychodzę z wielkim uśmiechem na twarzy po dobrym wybraniu się :) chcecie fotkę mojego kloca? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mówcie jeszcze jakie macie w domu świnie i spicie z takimi świniami całujecie i ******ie o to dowód na to jacy są naprawdę faceci ja pie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wy wytrzymujecie z takimi śmierdzielami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie obrzydzać, bo mojemu dziś loda nie zrobię, a poszedl właśnie pod prysznic, zaraz sprawdzę dokładnie czy się umył pod napletem ahahahahah :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kompal się dziś i ma czarne stopy,dłubie w nosie na kiblu i zuca na ziemie kozy,pierdzi,nie goli sie pod pachami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj c***a mu bierzesz do ust obrzydna jesteś tak samo jak twój facecik obleśny i reszta tych śmierdzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja Bogu powinna dziękować że nie jestem hetero ale skoro wolicie takie życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj robi mi dowc**y, sra do garnka, przykrywa nakrywką i stawia na kuchni. Jak zajże to mało nie rzygam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci to oblechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
puszcza bączusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, w glowie mi sie nie miesci zupelnie zachowanie mojej dziewczyny. Wczoraj lezelismy sobie w lozku i ogladalismy telewizje. Nagle jak troche podnioslem koldre poczulem niesamowity smrod. Taki straszny ze az w oczy szczypalo, moja reakcja byla mimowolna, powiedzialem o k**wa, bo nos mi wykrecilo. Z poczatku mi do glowy nie przyszlo ze to ona, po chwili popatrzylem sie na nia, a ona w smiech, smieje sie i smieje. Ja blady jak sciana ze zdziwienia sie w ogole nie odzywam, a ona wyjezdza z tekstem ,,cos nie pasuje to wypie**alaj". Poderwałem sie z lozka, ubieram sie, a ona glosno beka i mowi ze to na pozegnanie. Bylismy u niej, mielismy byc razem cala noc, jednak odjechalem z tamtad na pislach. Dzisiaj zadzownila z przeprosinami, mowiac ze nie wie co w nia wstapilo, ze jest jej strasznie glupio. Glos jej drzal. Powiedzilem zeby sie tym nie przejmowala i ze wszystko jest dobrze. Zapewne nie wie jednak ze po tym zamierzam ja rzucic. Albo to trolica i zawsze tak bedzie, albo ma zaburzenia psychiczne. Powiem ze wczesniej tak nie bylo, byla kulturalna bardzo. Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko a ty myslalas, ze on nie pierdzi? Serio ? ? Co to za bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozdro600 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K. Nurek

ale te baby to ŚWINIE! na nic innego nie zwracają uwagi u swoich knurków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem zabawny temat. Szkoda, że umarł... Jest tak wiekowy, że jakby to powiedział klasyk - gimby nie znajo 😁

Ciekawe ile z tych wypowiedzi było prawdziwych 😉

A może by go tak wskrzesić? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem zabawny temat. Szkoda, że umarł... Jest tak wiekowy, że jakby to powiedział klasyk - gimby nie znajo 😁

Ciekawe ile z tych wypowiedzi było prawdziwych 😉

A może by go tak wskrzesić? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam ten watek i umieram ze śmiechu.  Jestem dopiero na pierwszej stronie, nie wiem czy dam radę doczytac do końca 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samo życie, choć rzeczywiście są jakieś granice, ale na przykład pod wpływem alkoholu mało kto się kontroluje.

Ja to potrafię,nawet jak sporo wypije to jestem szarmancki i mojej żonie się to podoba.Zawsze staram się być wobec niej i innych kulturalny.

A gdybym miał brudne dłonie,paznokcie to na starcie bym był odrzucony u mojej żonki ale na szczęście dbałem już wtedy o siebie.

Edytowano przez Saunowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×