Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiki20

A kto z Wrocławia poodchudza sie ze mną???

Polecane posty

Gość wiki20

Bo była już wawa, tychy, kraków itd. a wrocław ? może się ktoś znajdzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się Wrocław..... Mieszkam dokładnie pod Wrockiem, ale do centrum mam 20 minut... napisz proszę coś więcej o sobie i o twojej diecie...jeżeli już jakąś wybrałaś....pozdrawiam cieplutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z Wrocławia. Od ponad miesiąca na diecie south beach. Odchudzona o jakies 3-4 kilo i ładnych kilka centymetrów tu i ówdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kilunia
Ja tez z Wro jestem:))) Wczoraj zaczelam swoja dietke!! Zjadłam troszeczke, doslownie 2 plasterki serka cacembert przez caały dzień! dzis jak narazie tylko 1 jabłuszko i hetbatka owocowa!! Trzymajmy sie razem bedzie nam łatwiej!! Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki20
Przyznam sie że już troche schudłam, ale jeszcze duuzo mi brakuje :( do wymarzonej wagi, stosuje dietę 1000 kcal. A jak wam idzie, macie już jakieś rezultaty ? Czy zaczynacie dopiero jeżeli tak to jaką dietę macie zamiar stosowac , jakie formy ruchu? pozdrawiem koniecznie musimy trzymać się razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też z Wrocławia. Witam znajome Cortinkę i Atraktywną :) Ze swoją dieta wystartowałam (znowu) od wczoraj. Polecam jak Artaktywna DSB, czyli 2 tygodnie bez węglowodanów, a potem umiejętne wprowadzanie tych \"dobrych\". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też z Wrocławia. Witam znajome Cortinkę i Atraktywną :) Ze swoją dieta wystartowałam (znowu) od wczoraj. Polecam jak Artaktywna DSB, czyli 2 tygodnie bez węglowodanów, a potem umiejętne wprowadzanie tych \"dobrych\". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koliunia, nie przesadzaj z tym jednym jabłkiem, czy serkiem! Wpedzisz się w anemię......w diecie nie chodzi, aby nic nie jeść, tylko produkty zdrowe, w rozsadnych ilościach i porze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilunia, nie przesadzaj z tym jednym jabłkiem, czy serkiem! Wpedzisz się w anemię......w diecie nie chodzi, aby NIC nie jeść, tylko produkty zdrowe, w rozsądnych ilościach i porze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kilunia
dzien 2: juz 3 jabłuszla, troszke spaghetti i mam zamiar na tym dzisisaj zakonczyc!! Własnie popijam sobie czerwona herbatke!! pa buziaczki:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki20
Tyle sie trzymałam, a dzisiaj - urodziny- i koniec z dietą " na dzisiaj" ... ach te ciasteczka.... Ale od jutra znowu zaczynam W końcu udało mi się zrzucić już 8 kilo , więc nie poddaje się ! pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kilunia
OOOO to super Wiki 20:)) Gratuluje Ci! Trzymaj sie dalej i nie odpuszczaj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kilunia
Osh i zapomnialam! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO WIKI20!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki20
Wiekie dzięki Kiluniu! :) Ale martwię sie czy Ty aby nie za mało jesz? To jakaś specjalna dieta czy sama tak sobie ustalasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kilunia
Wczoraj jeszcze zjadłam troche surowki z kapusty pekinskiej i jestem zla na siebie bo to bylo kolo 22:((((( Dzis dzien 2: Jak narazie 2 jabluszka i surowka z pekinskiej! Do Wiki20: Nie stosuje zadnej diety tylko sama sobie poprostu ustalam co jesc!! Postanowilam sobie ze nie bede jadla chleba i slodyczy przede wszystkim!! I narazie poki jeszcze wytrzymuje to chce sobie odpuscic kasze, ryze i mam zamiar jesc tylko owocki i warzywka!! Pozdrowka dla wszystkich wrocławianeczek:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kilunia
Wczoraj jeszcze zjadłam troche surowki z kapusty pekinskiej i jestem zla na siebie bo to bylo kolo 22:((((( Dzis dzien 2: Jak narazie 2 jabluszka i surowka z pekinskiej! Do Wiki20: Nie stosuje zadnej diety tylko sama sobie poprostu ustalam co jesc!! Postanowilam sobie ze nie bede jadla chleba i slodyczy przede wszystkim!! I narazie poki jeszcze wytrzymuje to chce sobie odpuscic kasze, ryze i mam zamiar jesc tylko owocki i warzywka!! Pozdrowka dla wszystkich wrocławianeczek:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kilunia
Wczoraj jeszcze zjadłam troche surowki z kapusty pekinskiej i jestem zla na siebie bo to bylo kolo 22:((((( Dzis dzien 2: Jak narazie 2 jabluszka i surowka z pekinskiej! Do Wiki20: Nie stosuje zadnej diety tylko sama sobie poprostu ustalam co jesc!! Postanowilam sobie ze nie bede jadla chleba i slodyczy przede wszystkim!! I narazie poki jeszcze wytrzymuje to chce sobie odpuscic kasze, ryze i mam zamiar jesc tylko owocki i warzywka!! Pozdrowka dla wszystkich wrocławianeczek:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki20
Kiluniu! ale jesz stanowczo za mało kalorii- rozregulujesz sobie metabolizm potem będziesz piła przysłowiową wode i będziesz tyła, uwierz. Poza tym organizm Twój długo nie wytrzyma bez białka , tłuszczu itp. można sobie bardzo zaszkodzic ( sama dostałam anemii ) Ja stosuje dietę 1000 kcal, jem wszystko ale nie przekraczam 1000-1100 kcal dziennie, studiuję ,więc ruch mam wpisany w plan dnia :) Chcę też zapisać się na basen :) A z jakich okolic wrocka jesteście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KILUNIU ---> Ty naprawdę za mało jesz! Zdecyduj się na south beach, montignaca, albo nawet na 1000 kalorii, ale nie rób sobie krzywdy!!! Poza tym nie słyszałam, żeby ktoś przytył od pekińskiej zjedzonej po 22.00... Ja jestem z okolic Carrefoura. Ogólnie chyba Krzyki, a dokładnie Gajowice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kilunia
Wczoraj wpadlam do domu o 22 i zjadlam troche kopytek z sosikiem miesnym i 2 male jogurty! Ale jestem zla na siebie!! wrrrrr...:((((( Faktycznie postanawiam dziewczyny ze bede jadla wszystko oproocz chleba i slodyczy i tak zeby nie przekroczyc 1000 kcal! Ja jestem z centrum!Mieszkam blisko rynku!! Pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kilunia
Qr.....:(((( Wlasnie zjadlam 2 cukierki czekoladowe!! Dzis juz zjem tylko 2 jablka!! Boshe ja nie mam z grosz silnej woli! czy wy tez tak macie?? powiedzcie ze nie jestem sama!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki20
Kiluniu - Ja na początku miałam duży problem z silna wola i tą dietę ciągle zaczynałam " już na poważnie " od jutra. Ale jakoś wytzrymałam pierwszy tydzień i potem jak zobaczyłam że chudnę to już było mi łatwiej i każdy stracony kg dawał dużo radości , duzo więcej niż jedzenie :) Swietny pomysł ta 1000 kcal :) bez słodyczy i białego pieczywa , liczenie kcal nie jest wcale takie trudne , tylko trochę wprawy :) Ja też jestem "prawie " z rynku :), a koło carefura bardzo często bywam :) pozdrawiam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie muszę liczyć kalorii - jestem na south beach, więc jem takie rzeczy, ze ilosc kalorii normuje sie sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki20
A ja mam dzisiaj dołek , a raczej dół psychiczny... Mam wielką ochotę rzucić się na jedzenie! Zrobiłam sobie cały dzban czerwonej herbaty i nim zabijam ochotę na jedzenie... Dlaczego ON mnie traktuje tylko jak koleżanke? :( Dzisiaj odkryłąm "straszną prawde" odchudzam się dla niego nie dla siebie :( to jemu chciałąm pokazać że też moge byc piękna ... Ale nie jestem, nie dla niego :(((( Cyba już nigdy nie zaakceptuję siebie:( przepraszam , za moje rozczulanie się nad sobą trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki20
Dlaczego wszystkie mnie opuściłyście? :( Kilunia, Atraktywna, Cortina, Nitka34 gdzie jesteście? Bo ja znowu dzisiaj mam dołek i chyba za duzo zjadłam znowu i to pogłębia moje złe samopoczucie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też z Wrocławia, 5 kg zrzucic bym chciała, bo własnie te 5 mniej ważyłam jakies 2 lata temu. Jestem dośc aktywna, nie przejadam się, ale pigułki zrobiły swoje.... Zauważyłam, że chudnę, gdy przestaje jeść chleb i węglowodany w postaci makaronów, kasz, ziemniaków, więc zacznę od ich wyeliminowania. Pozdrawiam odchudzające się dziewczyny! I nie tylko te z Wrocławia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kilunia
Hej PanienkPrzepraszam ze was opuscilam ale qrde na weekend rzucialam dieteeeeee:((((( Ja nie moge ,jestem chyba jakas durna!! Ale coz!! Ja tak mam! Pare dni sie glodze zeby potem w 3 dni nazrec sie ( przepraszam za okreslenie) za caly tydzien!! Od juterka znow zaczynam!!! Pozdrowka!! bye byee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zaczynaj od jutra, a od dziś ;). Ja tez wole jeśc te 1000-1200 kcal niż sie głodzić. jesli nie będziesz się głodziła, nie rzucisz sie na jedzenie po kilku dniach. Stosowałam już rózne diety w zyciu (jajeczna - skuteczna, 3-dniowa, zupa prezydencka) więc wiem jak podle sie człowiek wtedy czuje. Sama słowo \"dieta\" powoduje, że ciągle mysli sie o jedzeniu. A takie liczenie kalorii i jedzenie tego, co sie chce a nie np dwóch jaja ze szpinakiem, bo tak kazali pozwala wygrac z własna słabością. Także ja liczę kalorie (od wczoraj ;) ) i ćwiczę. Wczoraj jeździłam półtorej godziny na rowrze, bo pogoda była rewelacyjna, a dzis aerobik z kasetą cindy c. Trzymajcie się Współodchudzaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki20
Witajcie ! :) Ja też na weekend rzuciłam dietę bo byłąm na imieninach :( a w niedzielę miałam duży stres przed poniedziałkiem i też się najadłam krówek, bez i kokosanek :( Ale od wczoraj znowu na diecie, kurcze jak tak bardzo chce jeszcze schudnąć !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kilunia
Ja postanawiam od jutra znow zaczac zdrowiutko jesc! zero slodyczy i chleba!!! pozdroweczka :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×