Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JoannaJ

Termin marzec2005

Polecane posty

Marcóweczki gdzie jesteście??? ja dziś mam kiepskie samopoczucie, na dodatek stałam chwile w kolejce w sklepie rano i zrobiło mi się słabo. więc jestem w łóżeczku teraz i pożywiam się owockami. Pozdrawiam serdecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................TERMIN......ILOSC PRZYBRANYCH KG.....PLEC ANKA.............6 MARZEC.....................?.....................? JOANNA..........8 MARZEC.....................?.....................? 1102..............11 MARZEC...................3.....................? METKA26........12 MARZEC.....................6.....................? MALA_KASIA.....26 MARZEC....................5.....................? SUSANKA..........25 MARZEC....................?....................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie marcowe mamy!! U mnie dzis fatalna ogoda, leje i sa raptem 3 stopnie na dworze...zimno brrr, a mnie czeka wyjscie do sklepu...a nawet nie mam pomyslu na obiad... 1102, uwazaj na te oslabienia, ja mam czasem podobnie, jesli nie musisz to nie wychodz...zebys sie nie przewrocila, w domu zawsze mozna przysiasc na chwilke. Zaomnialam sie zapytac-jak z ta Twoja koscia lonowa, o ktorej pisalas?? Pozdrawiam Was wszystkie!!pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka*
Witam marcowe Mamuski! No tak jak myslalam, bylismy wczoraj na usg i bardzo chcielismy poznac plec naszego Dzidziusia a tu nic. Zrobil nam psikusa i pokazal tylko tyleczek i nie wiadomo czy sa tam te "klejnoty' czy tez ich nie ma. A tak bardzo chcialam wiedziec, ale podejrzewalam ze sie nie ujawni:-( Chociaz ja i tak mysle ze bedzie chlopak, zobaczymy czy mnie moja intuicja nie zawiedzie. Jak narazie jeszcze nikt mi nie powiedzial ze bede miala dziewczynke;-) Z tego to mi sie juz smiac chce bo kazdy tylko tak:Wiesz juz co bedziecie miec?ja mowie ze nie i zawsze jest odpowiedz ze chlopak. Zobaczymy dla mnie najwazniejsze jest zeby Malenstwo bylo zdrowe, a czy to bedzie chopak czy dziewczynka to niewazne. Moj Skarb wazy juz 700g i mierzy jakies 25 cm i codziennie daje coraz wiecej znac o osbie a to takie fajne uczucie czuc ze mam w sobie takiego malutkiego czlowieczka. Aha i zapomniala bym dodac ze bede chyba pierwsza marcowa mama na tym topiku bo lekarz po wielkosci Maluszka stwierdzil przewidywany termin porodu na 1 marca:) Pozdrowka dla wszystkich Mamusiek, obyscie sie dobrze czuly a Wasze Malenstwa byly zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabela
Widze ze tabelka zaproponowana przeze mnie sie przyjela. Super! Pozdrawiam wszystkie i... zegnam! najlepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................TERMIN......ILOSC PRZYBRANYCH KG.....PLEC ANKA.............6 MARZEC.....................?.....................? JOANNA..........8 MARZEC.....................?.....................? 1102..............11 MARZEC...................6................Michał METKA26........12 MARZEC.....................6.....................? MALA_KASIA.....26 MARZEC....................5.....................? SUSANKA..........25 MARZEC....................?....................? Witajcie marcóweczeki, cos tu pusto u Was!!! Ja dziś po wizycie jestem i już wiem że to będzie chłopiec!!! Wszystko z nim w jak najlepszym porządeczku, ja też się jakoś trzymam, nawet przytyłam sobie już 6 kilo co w moim przypadku było zawsze trudne..napiszcie co u Was słychać?? Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka*
Witaj 1102 jak zobaczylam Michala u Ciebie to sie usmialam bo u nas jak bedzie chlopiec to tez bedzie najprawdopodobniej Michal:-) Ale poki co tak jka juz pisalam nie chcial nam sie pokazac wiec pozostaje czekac do nastepnego usg tj. do 7 grudnia. Mam nadzieje ze wtedy nasze Malenstwo sie ujawni:-) U mnie jakos leci, ogolnie czuje sie nie najgorzej, tylko jakos w nocy sie ostatnio budze i nie moge pozniej spac, ale akurat to podobno jest normalne. Pozdrawiam wszytskie marcowe Mamuski i ich Maluszki i odezwijcie sie czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie marcowe mamusie i maluszki! Juz wiemy ze jeden chlopczyk bedzie- michalek-jeszce raz gratulacje 1102;) Ja musze czekac do 25 listopada na wizyte! Anka-ja tez mam klopoty ze snem, spore klopoty z wzdeciami i ogolnie, jakos nie za dobrze sie czuje...Przytylam juz pewnie z 8 kg, wiec jak tak dalej pojdzie to bedzie co zrzucac;) Macie moze jakies sprawdzone sposoby na wzdecia?? Jak sobie z nimi radzicie- u mnie nie dziala niejedzenie wzdymajacych pokarmow, nie jem ich a i tak cierpie... Mialyscie juz badanie poziomu cukru po podaniu glukozy?? Pozdrawiam Was serdecznie!pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie marcowe mamusie i maluszki! Juz wiemy ze jeden chlopczyk bedzie- michalek-jeszce raz gratulacje 1102;) Ja musze czekac do 25 listopada na wizyte! Anka-ja tez mam klopoty ze snem, spore klopoty z wzdeciami i ogolnie, jakos nie za dobrze sie czuje...Przytylam juz pewnie z 8 kg, wiec jak tak dalej pojdzie to bedzie co zrzucac;) Macie moze jakies sprawdzone sposoby na wzdecia?? Jak sobie z nimi radzicie- u mnie nie dziala niejedzenie wzdymajacych pokarmow, nie jem ich a i tak cierpie... Mialyscie juz badanie poziomu cukru po podaniu glukozy?? Pozdrawiam Was serdecznie!pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie marcowe mamusie i maluszki! Juz wiemy ze jeden chlopczyk bedzie- michalek-jeszce raz gratulacje 1102;) Ja musze czekac do 25 listopada na wizyte! Anka-ja tez mam klopoty ze snem, spore klopoty z wzdeciami i ogolnie, jakos nie za dobrze sie czuje...Przytylam juz pewnie z 8 kg, wiec jak tak dalej pojdzie to bedzie co zrzucac;) Macie moze jakies sprawdzone sposoby na wzdecia?? Jak sobie z nimi radzicie- u mnie nie dziala niejedzenie wzdymajacych pokarmow, nie jem ich a i tak cierpie... Mialyscie juz badanie poziomu cukru po podaniu glukozy?? Pozdrawiam Was serdecznie!pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ja
mogę powiedzieć autorce topiku tylko jedno - serdecznie współczuję - poród to pestka w porównaniu z tym co czeka człowieka potem - wiem co mówię - mam 18 letniego syna, ja mam 36 lat i nadal nie mogę odetchnąć z ulgą:):):):) Wszystko co piękne to już było:):):) albo zdarzy się do marca:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metko ja jutro rano idę zbadać sobie glukozę, zobaczymy jak to smakuje!!! i napewno Wam tutaj napiszę o wynikach!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metko ja jutro rano idę zbadać sobie glukozę, zobaczymy jak to smakuje!!! i napewno Wam tutaj napiszę o wynikach!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka* ja też mam kłopoty ze snem i to nawet bardzo nasilające się ostatnio, na dodatek przekręcanie się w nocy na boki sprawia mi już kłopot...a co będzie potem???? Metko a może spróbuj jakiejś herbatki ziołowej, która miałaby w swoim składzie koperk i anyżek, tak jak się maluchowi podaje na wzdęcia, pozdrawiam wszystkich ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! 26 marca minie 6 lat od chwili gdy na swiecie pojawił sie mój synek.Wczesna wiosna to najlepsza pora na poród :) Pozdrawiam wszystkiem już -mamy oraz mamy oczekujace:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mefitka
Cześć Marcowe Mamy, ja mam termin na 11 marca. Fantastycznie, że można poczytać o waszych odczuciach i pocieszyć się, że np. 6 kilo do przodu w 6 miesiącu to cos, co sie zdarza nie tylko mnie. Nie znam jeszcze płci, bo maleństwo tak sie ułozyło, że lekarz nie był pewien. czy Któraś z Was zamierza rodzić na Starynkiewicza? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! mefitka-czyli masz taki sam termin porodu jak 1102;) u mnie to samo co u Ciebie - dzidzia sie nie chce odwrocic ....a ja jestem bardzo ciekawa co kryje miedzy nozkami. Z ta herbatka koperkowa to racja...bede musiala poprobowac jakies specyfikow;) Jak z Waszymi nastrojami, myslicie juz o porodzie- ja zaczynam sie powoli obawiac tego, co mnie czeka...im wiecej czytam na temat orodu, tym bardziej sie obawiam o maluszka... Pozdrawiam Was bardzo! papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! mefitka-czyli masz taki sam termin porodu jak 1102;) u mnie to samo co u Ciebie - dzidzia sie nie chce odwrocic ....a ja jestem bardzo ciekawa co kryje miedzy nozkami. Z ta herbatka koperkowa to racja...bede musiala poprobowac jakies specyfikow;) Jak z Waszymi nastrojami, myslicie juz o porodzie- ja zaczynam sie powoli obawiac tego, co mnie czeka...im wiecej czytam na temat orodu, tym bardziej sie obawiam o maluszka... Pozdrawiam Was bardzo! papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! mefitka-czyli masz taki sam termin porodu jak 1102;) u mnie to samo co u Ciebie - dzidzia sie nie chce odwrocic ....a ja jestem bardzo ciekawa co kryje miedzy nozkami. Z ta herbatka koperkowa to racja...bede musiala poprobowac jakies specyfikow;) Jak z Waszymi nastrojami, myslicie juz o porodzie- ja zaczynam sie powoli obawiac tego, co mnie czeka...im wiecej czytam na temat orodu, tym bardziej sie obawiam o maluszka... Pozdrawiam Was bardzo! papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarinka29
witam za namową forumowiczki Metki:-) z ktora się znamy z innego topiku dołączam do was marcóweczki mój termin wg om na 17 marca ale po usg połówkowym został przesunięty na 15 marca.Wiem że pod serduchem noszę synka Kubusia :-).Ostatnio mój synus troszkę leniuchuje i cos mało dokazuje , ale pewnie jest i w tym troszkę mojej winy , mam spore kłopoty rodzinne chcąc czy nie chcąc przekłada się to na mój stan psychiczny a to zapewne udziela się maluszkowi, staram się nad tym jakoś zapanować ale nie jest to wcale łatwe kiedy w jednej chwili na głowe wali się cały świat....a miało być jak w bajce;-) Pozdrawiam was cieplutko z zchmurzonego Pomorza NICK.................TERMIN......ILOSC PRZYBRANYCH KG.....PLEC ANKA.............6 MARZEC.....................?.....................? JOANNA..........8 MARZEC.....................?.....................? 1102..............11 MARZEC...................3...............Michał METKA26........12 MARZEC.....................6.....................? KATARINKA29.....15MARZEC....................6,3.....synek- Kubuś MALA_KASIA.....26 MARZEC....................5.....................?.? SUSANKA..........25 MARZEC....................?....................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarinko! milo ze skorzystałas z zaproszenia! co prawda malo nas na tym forum (czyzby marzec byl malo popularnym miesiacem na porod?;)) niemniej jednak mysle ze razem bedzie nam razniej. Ja ostatnio przezywam dokladnie to samo co Ty-moj maluszek zrobil sie leniwy, zmienil pory kopania (juz w nocy tak nie dokazuje) i mnie to zaczyna martwic-te jego ciche godziny.Pewnie ma tak jak my, lepsze i gorsze dni.... Katarinko, mam nadzieje, ze Twoje problemy jakos uda ci sie rozwiazac, i swiat,ktory Ci sie zawalil-stanie spowrotem na nogi!Pozdrowionka dla Ciebie i Kubusia! 1102, co u Ciebie , jak wizyty u lekarzy??Jak Michalek? Marcóweczki-jak wasze samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie!!! NICK.................TERMIN......ILOSC PRZYBRANYCH KG.....PLEC ANKA.............6 MARZEC.....................?.....................? JOANNA..........8 MARZEC.....................?.....................? 1102..............11 MARZEC...................6...............Michał METKA26........12 MARZEC.....................6.....................? KATARINKA29.....15MARZEC....................6,3.....synek- Kubuś MALA_KASIA.....26 MARZEC....................5.....................?.? SUSANKA..........25 MARZEC....................?....................? Katarinko mam nadzieję,że Twoje problemy skończą się się szybciutko i zaświeci dla Was słoneczko!! trzeba być dobrej myśli momo wszystko. trzymam kciuki za Ciebie!!!! :-) dziewczyny czy Wy tak jak ja macie kłopoty se snem, bo ja mam coraz wieksze, juz próbuję pic ciepłe mleczko na wieczór ale i tak budzę się około 3, 4 i potem nie mogę usnąć. I muszę wam powiedzieć, że mój Michałek też zwolnił obroty ostatnio. Także chyba tak ma być, dzieciaczki też mają swój rytm. Aha i dokuczają mi bóle pleców,coraz bardziej, chyba będę musiał pójść na masaż. Mam bardzo dobrego i zaufanego masażystę, więc się oddam w jego ręce!!! Metko , Katarinko. Mala Kasia,Susanka, Joanna i Anka pozdowionkai napiszcie jak tam wasze samopoczucie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susanka
Hej dziewczyny! We czwartek bylismy na USG . Z dzidzia wszystko w porzadku. Jest zdrowiutka i wszystko jest ok. Rozwija sie prawidlowo :) uff.....niestety dzidzia odwrocila sie do nas plecami i za nic nie chciala nam sie ujawnic. Mamy zatem w dalszym ciagu niespodzianke :) Maz sie cieszy bo wychodzi na jego - on chce miec niespodzianke do samego konca, a ja juz tez odpuscilam, bo grunt ze dzecko zdrowe. Niestety bol biodra niei daje mi zyc, po poludniu zaczyna sie cyrk. Biodro boli jak diabli,a do tego wczoraj doszedl bol plecow-krzyza, taki ze siedziec nie moglam a o lezeniu nie wspomne. Na szczescie we srode ide do mojego lekarza, wiec pewnie juz od czwartku pojde na zwolnienie. Jestem pewna ze te bole biodra i krzyza to w znacznej czesci przez prace (siedzaca praca po 8 godzin dziennie)....no i tak. dzisiaj znowu na spacerek - trzeba wykorzystac ladna pogode i dotlenic sie ciuteczke.Pozdrawiam wszystkie Mamy i Wasze brzuszki. susanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Marcowe mamy!! Jak czytam co piszecie o bolu plecow i klopotach ze snem-to jakbyscie opisywaly mnie i moje dolegliwosci!!Tez mam klopoty ze snam i okolo 4 nad ranem jest moja pora na wstawanie do lazienki-jak w zegarku-wtedy wracam do lozka i leze, i leze i mysle...wkoncu zasypiam ale trwa to dlugo. Na bol plecow pomaga mi obkladanie sie poduszkami-daje je wszedzie gdzie sie da, najbardziej lubie miec poduszke zwinieta miedzy nogami i pod brzuszkiem, jakos wtedy nie trzymam sie sztywno w czasie snu (spie raczej na bokach)...u mnie dochodzi tez bol karku. Susanko! wiem ze na siedzacy tryb pracy nie mozna nic poradzic, jednak chyba czesto wstawanie i zmienianie pozycji cos tutaj pomoze...Jak sama piszesz, juz moze w czwartek bedzie na zwolnieiu lekarskim wiec wtedy sobie bedziesz mogla do woli zmieniac pozycje siedzenia i lezenia!! Dziewczyny-do czwartku juz niedlugo!! wreszcie zobaczymy nasze sloneczko, mysle ze od ostatniego usg musialo sporo urosnac (-widac po brzuszku), moze sie nam pokaze "wyraznie" haha..nie moge sie doczekac. Zycze Wam przemilego tygodnia!! wielu silnych kopniaczkow!!!papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaJ
Cześć mamusie:) Wstalam dzisiaj rano i pierwsza mysl jaka wpadła mi do głowy to wyjść i wytarzać sie w śniegu, no ale to mogło by się skończyc jedynie chorobą.Dalej nie mogę przeżyć że w tym roku nie pośmigam na snowboardzie no ale w następnym sobie odbiję:) Nie wiem co się dzieję ale wogóle nie tyję przed ciąża ważyłam 52kg a teraz ważę 56 nie wiem czy to dobrze dla mojej małej księżniczki:) Dziewczyny którz z was piła już tą glukozę?? Da się wypić? teraz nadszedł czas na wymyślanie imienia mam chyba 13 propozycji.Może któraś z was mi coś podsunie? Pozdrawiam was wszystkie i waszych synków boz tego co tu przeczytałam tylko ja mam córkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoannaJ ja jeszcze nie piłam glukozy ale z tego co juz sie dowiadywalam-mozna przezyc- bardzo slodka i podobno chce sie troszke o niej wymiotowac...jednak ktos mi mowil ze dla zabicia smaku mozna z cytryna wypic...Dziewczyny, ktore pily-napiszcie bo tez jestem ciekawa! Co do imienia to ja trzymam sie sztywno tych, ktore wybralam juz dawno, moj maz sie z nimi zgadza...wyobrazam sobie, jakie moze to byc klopotliwe...a jakies masz pomysly??Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Joanno, ja już jestem po glukozie, da się przeżyć.....jest to co prawda okropnie słodkie, tak jakby duża ilość cukru pudru rozpuszczona w wodzie. Potem czułam się niezbyt dobrze, bo myslałam, że zwymiotuję!!! Ale jakoś wytrzymałam. W końcu dla dzidzi wszystko się zniesie!!! Wiesz ja też nie mogłam na początku przytyć, każda kobietka jest inna i ma inna przemianę materii i gospodarkę hormonalną. Dopiero teraz zaczęłam nabierać wagi. Co do imion to u mnie, jęśli byłaby dziewczynka to Milena!!! A będzie chłopak Michał:-) Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Joanno, ja już jestem po glukozie, da się przeżyć.....jest to co prawda okropnie słodkie, tak jakby duża ilość cukru pudru rozpuszczona w wodzie. Potem czułam się niezbyt dobrze, bo myslałam, że zwymiotuję!!! Ale jakoś wytrzymałam. W końcu dla dzidzi wszystko się zniesie!!! Wiesz ja też nie mogłam na początku przytyć, każda kobietka jest inna i ma inna przemianę materii i gospodarkę hormonalną. Dopiero teraz zaczęłam nabierać wagi. Co do imion to u mnie, jęśli byłaby dziewczynka to Milena!!! A będzie chłopak Michał:-) Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Od wczoraj wiemy juz , ze nasz skarb to chlopczyk, Alexander! Jest bardzo duzy wiec termin porodu raczej bedzie wczesniejszy...Juz teraz jego rozwoj wskazuje tygodniowa roznica w stosunku do ciazy (zamiast 24 tyg.+5 wychodzi 25tyg.+5).Bedzie olbrzymek, jak tata;) U mamy wyniki w normie...poza bialkiem w moczu... Przytylam tylko 3 kilogramy wiec tym razme bardziej zmiescilam sie w normie... Pozdrawiam Was....pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metko gratulacje z powodu Alexandra!!!!!! :-) Coś tem topik ostatnio odwiedzamy tylko my dwie!! Dziewczyny gdzie się podziewacie???? Napiszcie jak tam wasze samopoczucie??? Metko zapraszam do uzupełnienia tabelki:-) NICK.................TERMIN......ILOSC PRZYBRANYCH KG.....PLEC ANKA.............6 MARZEC.....................?.....................? JOANNA..........8 MARZEC.....................?.....................? 1102..............11 MARZEC...................6................Michał METKA26........12 MARZEC.....................6.....................? MALA_KASIA.....26 MARZEC....................5.....................? SUSANKA..........25 MARZEC....................?....................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×