Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izka27

zajście w ciążę a nieregularne miesiączki

Polecane posty

Gość izka27

Od roku staram się zajść w ciążę, niestety nie udaje mi się to. Nie mogę określić swoich dni płodnych ponieważ mam strasznie rozregulowane cykle miesiączkowe, leczyłam się juz u kilku lekarzy i nic, okres nadal pojawia się co 2 - 3 msc.... jeden z lekarzy skwitował ze najwyraźniej taka juz moja natura :( co robić?? Czy któraś z was miała nieregularny okres a mimo to zasła w ciążę? No i kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!! :) A brałaś luteinę??Ona szybko i skutecznie reguluje cykle i jaet bezpieczna.Robiłaś też poziom hormonów aby ustalić przyczynę takiego stanu rzeczy? Pozdrawiam i życzę powodzenia !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancyk
nieregularne miesiaczki moga swiadczyc o pco-s czy mialas robione usg jajnikow?zrob sobie badanie na poziom chormonow moze masz za duzo testosteronu.Ja tez mialam nieregularne miesiaczki bralam wiele lekow . moim sposobem na zajscie w ciaze bylo mierzenie temp. w pochwie przez caly miesiac udalo sie po 2 miesiacach ale podobno nalerzy prowadzic taki kalendarzyk kilka miesiecy nam sie UDALO w tak krotkim czasie podobno mielismy szczescie.Pozdrawiam i zycze powodzenia jak bedziesz chciala pogadac moje gg5083248

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancyk
nieregularne miesiaczki moga swiadczyc o pco-s czy mialas robione usg jajnikow?zrob sobie badanie na poziom chormonow moze masz za duzo testosteronu.Ja tez mialam nieregularne miesiaczki bralam wiele lekow . moim sposobem na zajscie w ciaze bylo mierzenie temp. w pochwie przez caly miesiac udalo sie po 2 miesiacach ale podobno nalerzy prowadzic taki kalendarzyk kilka miesiecy nam sie UDALO w tak krotkim czasie podobno mielismy szczescie.Pozdrawiam i zycze powodzenia jak bedziesz chciala pogadac moje gg5083248

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w takiej samej sytuacji, nieregularne cykle, czasami czekam na miesiączkę 2-3 mies. Lekarz powiedział mi również, że taka moja natura. Od 6 mies nie moge zajść w ciążę, próbujemy i nic. Zaczełam już nawet brać kwas foliowy, ale nie przynosi efektu. W najbliższym czasie wybiorę się do lekarza, bo tak dalej być nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież to normalne, że podczas starań przyjmuje sie kwas foliowy, ale nie pomaga on w zajściu w ciążę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×