Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Klara_Gzyms

Odchudzanie na ekranie!!!

Polecane posty

Gość Klara_Gzyms

Witaj! Jezeli wlasnie wszedles w ten topik oznacza to, ze zapewne interesuje Cie tematyka odchudzania. Powody dla ktorych sie tu znalazles moga byc rozne.: a) chcesz schudnac b) wszedles na ulubioną stronę swojej dziewczyny c) fajnie sie ponabijac czytając te wszystkie rzeczy o odchudzaniu i o tych zdesperowanych kobitkach pragnących sie wpasowac w wybiegowe kanony kobiecosci d) po prostu zaintrygowal Cie ten sprytny temat ;-) No coz... Ja zalozylam ten topik bo: a)chce schudnąc, b) lubie pogadac, c) uwazam sie ze czasami fajnie jest posmiac sie z samych siebie d) pomyslalam ze fajnie bedzie zaintrygowac ludzi tematem ktory poruszany jest tutaj czesto i gesto ;-) Poniewaz znamy sie malo,a wlasciwie w ogole to teraz pare slow o sobie. Nazywam sie powiedzmy Klara. Lat mam 22, choc wygladam na rozkoszna 20. A teraz dane moze bardziej zwiazane z topikiem. Grrr ;-) Waga 78, Wzrost 171, Cel- Dyszka mniej do konca roku. No, najgorsze juz za mna ;-). Wiec moi drodzy poszukuje współtpwarzyszy niedoli. Takich co to beda współlczuc przez wspoluczestniczenie, co to podesla przepisik, pozartuje poopowiadaja, zreszta kazdy wie o co chodzi. Poki co nic nie pisze. Pomyslicie zem wariatka co to takie monologi pisze ;-) Zatem: palce do budki bo za minutke bodka sie zamyka, tralalalalalala... ;-) ...Czekam... Z powazaniem Klara ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fineska
czesc Klaro!wiec przylaczam sie do ciebie!najpierw cos o mnie: jestem studentka mam 21 latek 168 wzrostu i 65 kg wagi!no 10 do konca roku tez bym chciala ale...polecam diete soutcg beach-plaz poludniowych!podobno wyniki sa zniewalajace!ja te staram sie jej przestrzegac!ale ostrzegam nie wszyscy chudna po niej te programowe5-6 kg!wyeliminowalam chlebus, ziemniaczki,jem malo tlustych rzeczy, drob,jodurty i serki biale ale te mniej kaloryczne,orzechy, jajka bo zawieraja bialko tak potrzebne do spalania tluszczyku!zaczelam tydzien temu ale nie wiem co z moja waga bo nie wazylam sie przed tylko w trakcie ale sadze ze do 5 nie dobije!ale nie poddaje sie i lece dalej:) postanawiam tez dodac cwiczonka -na 100%tym razem .znalazlam swietne na necie z opisem i dikladnym sposobem wykonania(pokazanym)zajrzyj na strone www.modeling.pl a nastepnie w menu wybierz cwiczenia i ich rodzaj sama zobaczysz!! rozpisalam sie !!!sorki... a jaka jest twoje niezawodne metoda i czy bylas kiedykolwiek na diecie i walczylas sama ze soba!! pozdrawiam!papatki i cmoxy!1 :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara_Gzyms
Witaj moja droga. No to jestesmy dwie. Rosniemy w siiłe i niech na tym sie na razie skonczy. Reszta (zwlaszcza ta od pasa w dół) niech sie kurczy ;-) Diety przetestowalam na sobie przerozne. Pzypuszczam ze to one w pewnym momencie rozwalily mi przemiane materii totalnie. Kiedys napisze o tym wiecej. A co do south beach to przeszlam pierwszy etap- schudlam 8 kilo. Teraz wage utzymuje jezeli zapomne o tym jednym kilogramie ktory skumulowal sie w okolicy brzuszka ;-) Plan mam taki: na razie strzele BMZ czyli bardzo malo zrec ;-) Ruch odpada bo pon wtorek studia calodobowe a sroda piatek calodobowa praca ;-) hihihi bede mocno gestykulowac zeby cos spalic. Dodatkowo tydzien temu rzucilam mojeukochane papieroski co wcale mi nie pomaga. Slodycze kusza ze zdwojona sila... mam taki planik ze tutaj tprzyjętą formula bedziemy niczym na zbiorce codziennej rozliczac sie z tego co, ile i czemu tak duzo. W razie niesubordynacji wymyslimy kary- najlepiej brzuszkowo- skłonowe. I moze jakos pojdzie. Ps. Obiecuje ze nie bede oszukiwac ;-))) I co Pani na to? ;;-) A moze juz Panie? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fineska
a diokladnie stosowalas sie do sb?8 kg to duzo po 2 tygodniach!a z jakiej wagi startowalas? ja tak sobie mysle ze powinnam postawic na cwiczenia i dolaczyc diete i to bedzie chyba najlepsze... rozumiem sprawy studiowania bo sama mam okropny plan a co do pracy to nie bardzo mam ja gdzie wkrecie pozdrawiam dobrej nocki... jaka teraz metode przyjmujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara_Gzyms
Oki, moj czas nadchodzi. Musze isc spac zeby jutro w robocie jakos funkcjonowac. Finesko, mam nadzieje ze sie uda. Fajne dziewczyny jestesmy to co ma byc zle. Jutro jak tylko powroce styrana do domu to sie odzywam i skladam raport zywieniowy. Pozdrawiam bardzo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara_Gzyms
hehe, widze ze jest z kim pogadac to jeszcze poczekamze spaniem. ;-) SB stosowalam bardzo regorystycznie. Nawet troche oszukiwalam bo jadlam mniej niz bylo zalecane. * kilo poszlo w miesiac. Zaczynalam od 86. Bardzo ladnie mi sie figura zmienila po sb. Zeszlam do 42 a nawet 40. sama chcialam teraz zastosowac pierwszy etap diety, ale uwazam ze jest on nieco klopotliwy jezeli jest sie caly dzien poza domem. Strategia na teraz to: 1. wspomniane BMZ 2.. czarne pieczyo 3. makaron graham 4.niejedzenie po 17 (podobno bardzo skuteczne) 5.i co mi tam jeszcze do glowy przyjdzie l;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara_Gzyms
Oki, teraz juz definitywnie mowie Dobranoc! Jutro ok 18 sie odzywam!!! Papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien pierwszy! Na sniadanie kanapeczka z ciemnego chcleba z lososiem. Ale zanim dobrne do tego, pije czarna kawe. Wypita pol godziny przed posiłkiem dziala cuda: jest moczopedna, no i podnosi termogeneze ciała co ni mniej ni wiecej znaczy ze sie szybij trawi. No a potem do pracy. A tam wezm tylko zupke wifona i czerwone jabluszko. No i dalej zeby w sciane. Kiedys jak palilam, to palilam zamiast jesc. Potrafilam wytrzymac caly dzien na glodoych racjach. A teraz... Nie wiem. Chyba zaczne obgryzac paznokcie. Milego dnia!! Do zobaczenia w okolicy 19!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty tak strasznie sympatycznie
piszesz, a skad ten dodatek gzyms, czy to nazwisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara Gzyms ma posluzyc jako wabik, jako magnes przyciagajcy ludzi te wlasnie TEGO topiku ;-) Dobra. Umyta, uczesana, ubrana. Teraz vifona w plecak i wio do pracy. Blech... Hiehiehie stanelam przed wysjciem na mojej bez-wzgeldnej wadze (wzgledna bo za kazdym razem pokazuje inaczej, bezwzgledna, bo za kazdym razem jest to duzo za duzo) no i pokazalo 77.5. Niezle jezeli przypomne sobie wczorajsza orgie w mcdonaldzie i KFC ;-) ALe grunt to nie jest po 17. No dobra 18 ;-) Grunt ze zostalo 9.5. Bedzie dobrze ;-) Ucikam!!!! Paparapa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZIOMEK
Klara Rozhin??z warszawy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem back. Troszkie mnie dzisiaj przetrzymli ale niech im bedzie. Melduje poslusznie ze racje zywieniowe ograniczylam do minimum. A to znaczy ze zjadlam 2 kanapki z czarnego, vifona i jablko. I nic nie chce mi sie wiecej... I bardzo dobrze. Jak na poczatek chociaz. Jutro zobacze co waga mysli na ten temat A jak tam Tobie Fineska? A moze ktos sie jeszcze przylaczy. W kupie razniej ;-) Czekam na wiesci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdzie jest
Klara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosienka K
Witam, spodobalo mi sie z jakim entuzjazmem piszesz. Mam nadzieje, ze mnie nim zarazisz! Chcialabym schudnac okolo 10kg. W szafie mam pelno rzeczy, ktore sa piekne i bardzo je lubilam nosic, tak bardzo je lubilam i mimo przytycia nie moge sie ich pozbyc. Marze zeby je kiedys jeszcze zalozyc. Przytylam kiedy zwolniono mnie z pracy. Podjadalam bym podleczyc zle samopoczucie i teraz mi ciezko. Mam nowa prace ale nie moge sie pozbyc tych wstretnych kilogramow. Zaczynam i macham reka po kilku dniach. Nie cierpie wystajacego brzucha i obfitych posladkow. Zawsze bylam szczupla. Za kilka miesiecy skoncze 30tke! Chcialabym na swoich urodzinach znowu wygladac na dziewczyne a nie okragla babe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropeczkaa
Mam 25 lat i rowniez naprogramowe kilogramy. Po drugiej ciazy. Przy pierwszym dziecku bardzo schudlam, po ciazy bylam szczuplejsza niz przed. Niestety przy drugim sie roztylam. Probowalam kilka razy ale brakuje mi wsparcia. Mam same szczuple kolezanki bez takich problemow. Moze razem bedziemy sie wspierac. Moja zmora jest podryzanie przed telewizorem. Dlatego wybralam ten temat bo zobaczylam slowo: Ekran! Klara, Zosienka i inne dziewczyny witajcie! I przyjmnijcie mnie do swego grona. p.s. tez czuje sie staro-babowato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosienka K
Witaj! Pewnie, ze sie bedziemy wspierac. To wsparcie jest mi bardzo potrzebne. Sama uwielbiam slodycze i pochlaniam je w stresie nagminnie. To chyba przeszlo w jakis chory nawyl. Zly humor i od razu czekoladka! Wiem, wiem, ze ma te endorfiny, ale chcialabym sie nauczyc odrzuca ta krociutka chwile dobrego nastroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropeczkaa
A jednak ktos tu tak pozno urzeduje? Czy nie mozesz spac z glodu? Zart! Co do tych ulubionych za malych ubran, fajnie by bylo je zalozyc. Jutro zaczynam dzien od owsianki z owocami. A pozniej, zobacze jak mi pojdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosienka K
A nie wiesz jak tu sobie zrobic taki czarny nick, z opisem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropeczkaa
Ja tutaj jestem drugi raz.Zdecydowalam sie napisac, wczesniej tylko ogladalam. Niestety nie wiem jak to zrobic.Mialam nawet problem z pseudonimem, nie moglam zadnego wpisac, wymyslilam to - bo jestem niska i moje imie zaczyna sie na A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosienka P
Musze konczyc! Jutro na pewno tu zajrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grabulka
To i ja sie dolacze!!! Chce zrzucic tylko 5kg ale tez mi jest, dziewczyny ciezko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poziomieczka
Hey! Tez sie przylaczam. Jestem od roku w Stanach i przez ten czas przytylam 8 kg. Mam prace fizyczna ale to nie pomaga bo na za duzo moge sobie teraz pozwolic. Doslownie wydaje sie puchnac w oczach. Mam tego dosyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropeczkaa
Melduje sie na placu boju! Wczoraj nie moglam sie dostac na ta strone. Cos mi komputer szwankuje. Ale ogolnei dobrze - ani jednego chocby malego slodkiego groszka. Przyzwyczajam sie do lekko strawnych salat. Kupilam sobie ksiazke o surowkach i probuje je wprowadzac w miejsce ziemniorow czy ryzu. Na razie dobrze mi idzie, moze tym razem bedzie lepije?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z was ranne ptaszki dziewczyny, ja też budzę się jeszcze na stary czas(przyzwyczjenie, ale dopiero po 5.00) :) Aby zrobic się na czarno musisz wejść w preferencje i tam zaznaczyć opcję że chcesz mieć nick z hasłem musicie kliknąć w opcję \"kliknij tutaj\" Ja też jestem na diecie - dzisiaj 3 dzień - mam nadzieję że tym razem się uda. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszłam na ten topik bo przedwczoraj usiłowałam odchudzać się \"na ekranie\" a mianowicie ściągnęłam sobie ćwiczonka z netu (Tamilee Webb) i po pietnastu minutach ćwiczeń juz zdychałam. Teraz tak mnie bolą nogi (mięśnie) że nie mogę prawie chodzić, siadać, wstawać itp... Więc uważajcie z ćwiczeniami... Buuu mam nadzieję że szybko mi to przejdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropeczkaa
Kaja, dzieki! Tez powinnam zaczac robic cwiczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×