Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamana dziewczynka

celulitis-jak sie pozbyc???

Polecane posty

Gość zalamana dziewczynka

mam tylko 18 lat,a na moich udach jest widoczny okropny celulit!!!!!!jeste go okropnie duzo,i mam wrażenie że cały czas go przybywa!!!!!jak mam sie go pozbyc????prosze o pomoc,bo powpli sie załamuje z tego powodu!!nie jestem gruba,mam 173 cm wzrostu i waze 65kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocna22
oto sposoby: 1.Masuj szorstka rekawica 2.Uzywaj kremu na cellulit 3.Pij duzo wody mineralnej 4.Jedz zdrowo( duzo warzyw i owocow) 5.Zarzywaj duzo ruchu (szczegolnie basen jest wskazany)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej tez
rob sobie masaze z fusow kawy , naprawde pomaga !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana dziewczynka
dzieki!!!napewno wypróbuje!:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana dziewczynka
nie biore tabletek!!!!!i to jest najgorsze,że nie wiem gdzie tkwi przyczyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamaqucci
ja też mam celulit i tez nie biore zadnych tabletek:( ponoć to sie bierze z gospodarki hormalnej nawet u chudych dziewczyn i trzeba z tym walczyc niestety :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamaqucci
ja też mam celulit i tez nie biore zadnych tabletek:( ponoć to sie bierze z gospodarki hormalnej nawet u chudych dziewczyn i trzeba z tym walczyc niestety :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam ruch... jazda na rowerze, bieganie, różne ćwiczenia na nogi, pływanie (szczególnie żabką) itd. oraz masaże z dadatkiem kremu wyszczuplająco- ujędrniającego. Ale ruch to podstawa, zacznij codzienne treningi a na efekty nie będziesz musiała długo czekać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym ruchem
to oczywiscie dobra rada ale niestety sam nie zlikwiduje cellulitu moja kolezanka jest szczuplutka instruktorka fitness, pracuje w 3 klubach wiec cwiczy codziennie a mimo to nie moze sie pozbyc tego paskudztwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamaqucci
pewnie ma wyrobione miesnie. ponoc jak sie cwiczy silowo to celulit jeszcze bardziej widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabletki antykoncepcyjne owszem,pogłębiają cellulitis.:( też z tym walczę i na razie wygrywam.zmieniłam(choć nie do końca się udało) nawyki żywieniowe,zaczęłam troszkę ćwiczyć no i cała masa kremów,balsamów itp.powodzenia!! ps też nie mam nadwagi. to chyba przypadłość wszystkich,niezależnie od budowy ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na czym polega ten masaz
szorstką rekawica? jaka to ma byc rękawica i czy na mokro ten masaz czy na sucho? i jak masowac, mocno jakos czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na czym polega ten masaz
ponawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja to mam
Do niedawna cieszylam sie ze niewiem jak to wyglada!!! Mam 24 lata i codziennie jezdze na rowerze oraz zdrowo sie odrzywiam :) . Dodam jeszcze ze jestem kelnerka wiec robie kilometry na piechote kazdego dnia. Jestem chudziutka, przybralam troszki cialka przez ostatnie pol roku czego niewidac na wadze hmmmm. Doczego daze!? Po pierwsze dzisiaj wszystkie kobiety to maja, na czym zarabiaja koncerny kosmetykowe . Po drugie tak osadza sie tkanka tluszczowa w pewnych partiach ciala czyli problem tkwi w jedzeniu!!! Obawiam sie ze to przeklenstwo naszych czasow :( , za szybki tryb zycia, jedzenie w pospiechu byleczego, i to dzisiejsze jedzenie ,kto wie co tam dodaja. Nie znam nikogo kto by calkowicie pozbyl sie celulitis, a juz napewno nie kremami!!! Ale mozna wycwiczyc na tyle zeby niebylo tego widac, tylko ze jak zaczyna sie cwiczyc to niemozna przestawac. Niepolecam drastycznych zmian, powoli wprowadzcie sie w rutyne ktora powinna byc czescia naszej codziennosci ( jak jedzenie sniadania). Picie zawiele czystej wody tez szkodzi !!! Niewiecej niz 2 litry, bo przeciez cherbata , soki, warzywa i owoce tez zawieraja wode . Przestzegam tez przed zielona cherbata, tez jest szkodliwa w za duzych ilosciach.Nie za duzo slodyczy, ale nieodmawiac ich sobie calkowicie, jak najmniej alkocholu i oczywiscie jak najwiecej owocow i warzyw. Nie jest to zadna djeta cud, podstawy zdrowego odrzywiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jest jeszcze jedna przyczyna. czytałam, że od trzymania "noga na nogę" tez powstaje celulitis, bo krew źle krąży i naczynka pękają. ale ile w tym prawdy to nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie pomaga
obcisłe ubrania i wysokie obcasy też szkodzą, bo krew źle krąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina M.
Też mam celulitis :( i niestety nasilił mi sie po ciąży. Od niedawna zaczełam z nim walczyć i widze już efekty :) 1.codziennie ćwicze ( kilka razy w ciągu dnia po 15-20 min, bo nie jestem w stanie inaczej-małe dziecko) 2. stosuje naprzemienne prysznice zimna ciepła woda- poprawia się krążenie 3.stpsuje żel na celulitis przed masażem 4.masuje każdą noge okolo 10-15min specjalną rolka zwalczającą celulitis z kolcami (naprawde nie jest droga) 5.owijam nogi po masażu kocem lub folią spożywczą i kocem- na okolo 20-30min (wydzielające sie ciepło po masażu pomaga głębiej wniknąć składnikom z żelu) Troszkie tego jest ale warto naprawde polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×