Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ISIEK

PĘKNIĘCIE KROCZA PRZY PORODZIE

Polecane posty

Gość Arleta34
Ja całe szczęści uniknęłam pęknięcia krocza. Aż mi niedobrze na myśl o wszystkich konsekwencjach, które się z tym wiążą....W trakcie porodu zastosowałam żel porodowy Gynotal, myślę, że w dużej mierze jego zasługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super reklama żelu, gratuluję. Pisałam w tym temacie i teraz po 18 miesiącach od porodu jest ok, wiadomo, nie tak jak było przed ale żyję, jestem aktywna i szczęśliwa. Wszystkim kobietkom które miały pecha i pękły życzę siły i wytrwałości. Czas leczy rany, ja nie trzymałam wcale 2 i mam obniżenie pęcherza 2 stopnia a teraz jest ok, wszystko się trzyma. Dziewczyny będzie dobrze, a co będzie po menopauzie to mam to gdzieś, ważne jest tu i teraz. Powodzenia magdap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 1328

Przy porodzie pierwszego syna rodziłam bez znieczulenia i  byłam nacinana. W trakcie porodu z drugim synem miałam znieczulenie i położna powiedziała że popękałam w kilku miejscach.  Najgorsze było pęknięcie wargi sromowej bo pękłam od środka i na zewnątrz . Myślałam że to nie możliwe a jednak tak się stało. W środku wszystko się goiło ale warga sromowa na zewnątrz po prostu jest przecięta na pół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 1328

teraz jak uprawiam ostrzejszy sex to tak dziwnie furkocze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Czy jak jest pekniecie 3,4 stopnia to zszywaja wstepnie od razu czy wywalaja do domu i sie robi w gacie i trzeba z wlasnej kieszeni oplacic operacje odbytu jak dziecko troche podrosnie?Ile taka operacja kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Witam podczas pierwszego porodu przed 2 laty pekniecie krocza 3 stopnia. Teraz jestem w 4 miesiacu i zastanawiam sie czy poród jest obciążony dużym ryzykiem że znów popekam? Czy lepiej zadecydować sie na cesarskie cięcie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ffff

Podbijam pytanie, i czy jest to wystarczajacy powod do cc?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 godzin temu, Gość Ffff napisał:

Podbijam pytanie, i czy jest to wystarczajacy powod do cc?

 

Można u psychologa załatwić zaświadczenie że ma się traumę po poprzednim porodzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×