Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cioteczki i meno

menopauza, odchudzanie i inne problemy 40-50letnich ciotek

Polecane posty

Oj, ciotko! Współczuję córci! Wiesz, moja psiapsiuła miała horror z zębami, bo miała tak jakos o 1/3 więcej zębów od reszty ludzi! naprawdę! Aż żartowałyśmy, że musi byc chyba wampirem... Te dodatkowe rosły jej tak, jak ułożone są fotele w kinach! Sama towarzyszyłam jej przy wyrwaniu z 10, a ubytków ma nieweile - ze 3... No, w srodę zaczynam pracę - nie chce mi sie, oj nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :)😘 Ciotko W...:( aż mnię ciarki przeszły brrrr... z tym wyrywaniem , ale się biedulka musiała nacierpieć i jeszcze cierpi :(... ucałuj ją od ciotek i powiedz jej ,że jak się to wszystko zagoi to będzie miała piękny uśmiech i zaraz zapomni o bólu :D..😘 A dziś jest takie ciśnienie,że czoło mi rozsadza :(... chyba pójdę spać CiotkoW... napisz w skrócie jak ta dietka wygląda? bo od środy idę na dietkę :P..tak postanowiłam :) narazie buziaczki i do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Słońca!!! Wstawać (niektórzy - czyli Graff i Monisia), bo reszta pewnie już na nogach, a zresztą Monisia niech odpoczywa, bo od pierwszego będzie chyba wstawać rano :D :p Ciotko W, rzeczywiście masz rację z tym żywieniem.....mój tato ma bardzo wysokie ciśnienie i ciągle je kotroluje i leczy, a jak stosuje już od dłuższego czasu dietę wg Tombaka, to pięknie mu się unormowało, dieta jest jednak ważna.... Współczuję córci....takie dłutowanie...br...straszne! I wiesz, ja wolałabym pracę w której coś się robi... bo czas się tutaj w tej mojej pseudopracy dłuży jak guma.... Miłego dnia🌻 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju! Jam juz na nogach od szóstej! Nadal sprzątam i szykuję sie do wyjścia do pracki przyszłej, bo mam zostac wciagnieta do roboty przez odchodzącą... Hmmm... Czuje sie troche nieswojo, jakbym ja wygryzła. Ale będzie nadal pisać (bo w tym jest niezła), no i studia kończy, więc wolniejszy czas jej sie przyda :( Ufff zrobiłam porzadek w dokumentach, jeszcze nie ostateczny, tylko... zgrubny, ale i tak jest różnica! Hej! Słoneczko mam za oknem, a Wy? 😘 i 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Monisiu :D No to niespodzianka:) !! Szybko wstałaś! Podrządek w papierach...hm...nawet malutki, to moje marzenie:D , ale chyba sie zabiorę powolutku za porządki w tych papierzyskach, bo wszystko wrzycam do mojej szafki i już nie ma miejsca :p no to powodzenia na nowym miejscu!!! 🌻 Graff, nie wiem, czy z tą szczepionką i katarem to zbieg okoliczności... ale faktem jest, że przed zastrzykiem nie miał kataru :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) ................niespodzianka :P. witam Was bardzo wcześnie :)i zyczę miłego dnia :)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Graff a cozes Ty tak wczesnie wstala;) co slychowac, kiedy Twojego buziczak obejrzymy w....?;-) u mnnie wczoraj net klapal nie bylo jak wejsc a jak weszlo sie na stronke to potem i tak nic nie chcialo sie dziac ani listu do kogo ani do Was Myszeczki a jeszzce oczywiscie syneczek wrocil z ferii to siedzi i gra w te swoje Lupucupu hahaha jak zdroweczka Myszeczek, jak ... o lapiecie sie oczywiscie na kawusie ;-) rozgrzewajcie sie nia bo brrrrrrr znowu sroga zima nastala a fuj! kurczaki ja chce slonca, slonca i juz! buziaczuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej No tak, Graff, tak wcześnie to tylko Ty możesz życzyć fajnego dnia :p Junko u mnie słońce jak \"byk\", ale co z tego jak mróz...buuu ja też już chcę wiosnę!!! Oczywiscie MIŁEGO DNIA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, cioteczki!!! Piszę z nowej pracy! Na razie się rozglądam, i czuję się niczym pijane dziecko we mgle :( Ale - wszystko dla ludzi! Papatki, napiszę więcej z domu 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Witam :)😘 tak właśnie jeszcze się nie kładłam :P, ale jak zwykle Maja serwuje wczas kawe więc chciałam być pierwsza:P U mnie dzis zimno ale wstałam z pięknym słonkiem :) od dzis jestem na dietce :( i zero słodkiego i kawy:( narazie musze wytrzymac , 😘 i do uslyszenia , bo sęp nade mną stoi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurcze!!! wcięło, Was czy co? Monisiu, pierwszy dzień w pracy tak dał Ci w kość, że nie dałaś już rady napisać? Napisz co tam, jacy ludzie, jaki szef, co musisz robić....no wiesz... jakie pierwsze Twoje wrażenia.. Graff... ten sęp Cię pożarł?! Inne Cioteczki!! PISAĆ mi tu szybko, co u was - moze być w telegraficznym skrócie! U mnie ANGINA - mam zawalone oba migdałki....nie mogę przełykać i idę do wyrka.... chyba wezmę jakąś polopirynę i coś do ssania...i może płukanie szałwią.... coś doradzicie biednej koleżance? papa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJA 🖐️ Maju ... wiesz? ten sęp to mój małż :P właśnie jak ja coś piszę to on ..już potrzebuje komputer :( mnie coś dziś głowa boli :( ale tak sie wacha ciśnienie,ze moja głowa nie nadąza:( Maju kuruj się , spróbuj z cebulą ... utnij sobie plasterek cebuli i połóż pod językiem i tak cały czas to trzymaj aż poczujesz ,że cebula już straciła sok i jest taka bez smaku.Napewno na początku popiecze Cię troszkę :P ale cebula zabija bakterie więc zabieraj sie do ssania:) życzę zdrówka . W niedzielę jadę do Julki na czwartego torta :D ..mniam juz czuje ten smak :)... od wczoraj jestem na odwyku od słodkiego . właściwie nic nie jem tylko pije i jakies tam mandarynki :)... narazie dla reszty świata 😘🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!!! Maju, ssij plasterki cytryny, a gardło płucz roztworem sody oczysczanej (łyzeczka na pół szklanki ciepłej wody). Taaak, \\padłam wczoraj po powrocie z pracy. Robota taka wiecej \'biurwowa\', na razie usiłuje zorientować się, co jest co i gdzie. A potem sie zobaczy! Większość dnia siedzę sama w pokoju i odbieram telefony, przeglądam mejle i usiłuje uporządkować hmmmm bałagan. Muszę wymyslić sposób na ułożenie zdjęć i slajdów oraz jakis indeks do nich, żeby mozna było je łatwo odszukać. Jest ich tysiące! A! I rozbolała mnie prawa ręka. Nie wiem - reumatyzm to, czy co innego.... Cioteczki! Zdrowia wszystkim życzę 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczęta! Dzięki za rady co do zlikwidowania po domowemu mojego wirusa :D zaraz je będę w kolejnosci próbować:). Graffiku, ja eż tak mam z moim Miłym... tylko on zazwyczaj nie chce komputera, tylko zawsze coś ze mną ustalić KONIECZNIE WŁAŚNIE WTEDY....:D , mmmmm torcik... sama bym zjadła! Monisiu, to fajnie, że się nie nudzisz w pracy :) a łapka może przepracowana? Dla wszystkich dużego buziaczka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUZIACZKI😘BUZIACZKI😘BUZIACZKI😘 ..... OCZYWIŚCIE DLA wSZYSTKICH ...:) Monisiu też myslę,że jak tak siedzisz długo teraz przy kompiku, to łapkę nadwyrężyłaś, bo jest w jednej pozycjii....a przedtem ???? ..:p jakbyś więcej do nas pisała ? to byś miała ją wyćwiczoną :P:P:P całuję Cię mocno i pisz na bierząco ,jak sobie radzisz za biurkiem :) JUNKA ? a Ty gdzie jesteś ? czy masz dużo zajęć .....:( 3maj się :D😘 MAju wpadnij do Kraka , to specjalnie dla Ciebie przyrządzę tort...:) /jeśli tak lubisz :D:D MIGA ? 😘 żyjesz ? jejku wpadnij do nas czasem na chwilkę :)😘 CiotkoW :) a z Tobą co ? nie przemęczasz się :P wpadaj częsciej :) u mnie za oknem sypie nawet duży snieg :(:(:(.. mozna by powiedzieć,że to zawierucha !!!!! JA CHCĘ WIOSNY :(:(:( ....................................🖐️ 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graf!! zaraz jadę !!! Buuu u mnie tż piękna co prawda zima, ale mam jej już dosyć! Dla wszystkich cioteczek - miłej sobotki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ;-) dziewczyny lenistwo mnie ogarnelo.....:( na pisanie... jak mam sie do kompa dokopywac to mi sie wszystkiego odechciewa;( a tak poza to naprawde kiepsko z czasem ciagle cos, ciagle ktos... jakos potem klapam i tylko zaglebiam sie w kawusie z ksiazka..... dzisiaj mi sie nawet z domu niecche wychodzic hahah bo Graff ja tez chce WIOSNY!!!WIOSNY!! bo mnie jakas niemoc zezre jak slonca nie zobacze hahahaha a poki co, to dzisiaj mam ochote napic sie co nieco jaka s herbatka z rumem ooo!! kto sie lapie na herbatke z rumikiem?;-) od razu moz emi sie polepszy hahaha caluski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘 JUNKO :) cherbatka z rumem była wysmienita :) dziękuję do zobaczyska 🖐️ jutro jadę do Julki ,i aż mnię skręca w żołądku ,bo \"tamta\"teściowa pewnie szykuje nam krwawe powitanie :(. Jak się odbędzie wizyta wszystko Wam opiszę :) .....😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junko pomysł na drinczka dobry, zaraz go zrealizuję :) Graff, tylko się nie daj! Jesteśmy z Tobą - czyli: MOC JEST Z TOBĄ!!! Pa, ja idę popatrzeć na coś w TV....a moze poczytać. Miłych snów - do jutra papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(:(:(:(:( wizyta u córki ? .......... teściowa przegięła :(.. jestem bardzo smutna i zdenerwowana :( jutro jak ochłonę to napiszę :( cieszę się ,że jesteście , zawsze powtarzam ,że kocham życie i ludzi , ale................ po dzisiejszym dniu zastanawiam się , czy nie powinno się robic segregacjii ? sory ale nie mam siły juz nic dzis pisać , ręce mi opadły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Graff, mam nadzieję, że trochę przez noc odetchnęłaś... Czego ta megiera-teściowa chce? Może tak odrobinę whisky Famous Grouse z lodem na odprężenie? Dziewczyny-ciotki - wszystkiego najlepszego na nowy tydzień pracy 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejak... Monisiu dziekujemy....;_ Tobie tz dobrego tygodnia zycze;) Graffciku...:( a moze ta tesciowa bardzo chora....nieswiadoma? moze powinnas tak o tym myslec........nie dopuszczac do swojego wnetrza wiem kwestia corki, wnuczki....moze to jakos zalatwic...odseparowac nie wiem:(............pewnie myslalas juz na sto sposobow.... oj... a ja ciagle mam z tym tatą bo moze bysmy sie spotkaly pogadaly przynajmniej moze by ulzylo?..... ale do piuatku to niemozliwe tak mi przykro:( Graffciku prosze sprobuj jakos ......byc silna, wiem latwo sie mowi.... jestem z Toba serduszkiem.......... papapty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczęta - ja też z Wami - jak zawsze - całuję Was i ściskam papa do jutra i bądźmy silne na przekór wszystkiemu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry mam pytanie czy ktos pije piwo na menopauze a moze jest jakis lepszy sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczęta :) Monisiu... a Ty z pracy nam powysyłałaś te humorki? 😘 Ja w domciu ostatni dzień ..niestety, ale sie cieszę, że urop objął Dzień Kobiet - bo strasznie beznadziejnie wychodzi to święto w pracy. Dostałam wczoraj list od mojej koleżanki, która pojechała do Szkocji...pięknie....cudnie... przeuroczo. Ma pracę, jest ciężko (szczególnie, że dziewczyna nie włada angielskim, a tym bardziej szkockim:() , ale wie, że musi. Teraz pomalutku sprzątam domek i będę tu do Was zaglądać! Bo dzisiaj jestem sama...no, tylko ze zwierzakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niee, Maju - te humorki to jeszcze z domu wysłałam, bo w robocie to na razie zapieprzam, że hej! teraz dopiero zrobiłam przerwę na mineralkę... I jeszcze słoneczny uśmiech dla wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to cześć moje Cioteczki:D Monisiu... teraz juz chyba po pracy, więc odpoczywaj - jutro już piątek, fajnie! Miłego dnia, Graff, napisz co u tej Twojej teściowej się stało - na meila, bo chyba CIe zgięło! Miga 🌻 Junka 🌻 Ciotka W 🌻 Trzymajcie sie cieplutko dziewczęta -u mnie zawierucha śnieżna buuu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Jak tam łykend? Ja juz jestem po herbatce - muszę jeszcze napisać krótki texcik, a potem - do roboty! Oj, nie chce mi sie iść, nie chce.... Nic to! 😘 i miłego tygodnia życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×