Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Aniolku kochana skonsultuj się z lekarzem wcześniej bo to bardzo niski poziom norma od 5-15 ng/ml w drugiej fazie cyklu może tu leży problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inne źródła podają od 3-31ng/ml a może bylaś jeszcze przed jajeczkowaniem jakie masz cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zupełnie normalny więc albo masz problem z progesteronem i od 16 dnia musisz łykać luteinę albo inne wytłumaczenie że przesunęło się jajeczkowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz bede caly czas o tym myslec eh, ale jak byłam w kwietniu u mojej p.doktor to mowila o jakims badaniu ze jak cos bedzie nie tak to bede musiala przed ciaza brac jakie tabletki. moze wlasnie chodzi o to badanie bo czytam teraz troszke o tym i pisze ze podaje sie Luteine lub Duphaston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto skonsultować to z lekarzem ale tak jak pisałam będzie luteina. Tylko się bardzo nie zamartwiaj bo to nie jest aż tak poważny problem dzięki bogu wystarczą tylko leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana musi być dobrze!!!!!!!!:) Trzymam kciuki:) Sama żyje w niepewności i dostaję kręćka żeby już wiedzieć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsza jest ta niepweność, znalazlam u mnie w miescie w końcu laboratorium co robi te badania(przeciwciala przeciwjadrowe i zespol antyfosfolipidowy)najgorsze jest ze to wszystko prywatnie teraz kolejne 200 zł pojdzie na badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek pisz jak tam po badaniach:) Dorcia a Ty jak się czujesz Kochana, już lepiej troszkę:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asieńko a skąd lepiej mdli mnie caly dzień i słabo mi boję się że popadam w paranoję!!!! A Ty jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku mi lekarz nie kazał tych badań robić tylko od razu kazał łykać Acard 75 mg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja się bardzo z tego powodu Dorciu cieszę:) A do 4 czerwca już coraz bliżej:):):) A ja czuję się ok. Objadłam się gołąbkami i teraz mnie trochę brzuch boli:P Ale na pewno przejdzie, bo to z przejedzenia:) Ale pyszne były:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku tak cały czas raz dziennie i podwójna dawkę kwasu foliowego Asieńko tylko dlaczego testy nie wychodzą:( Oj teraz jedz ile potrzebujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciu cierpliwości. Sama wiesz, że testy czasami też się lubią mylić. Najpewniej to albo zrobić bete z krwi, albo zrobić test w dniu miesiączki. Ja zrobiłam test w miesiąc po @, bo miałam 6.04 a test zrobiłam 5.05 i już druga kreska była bardzo blada, ale była. Potem drugi test zrobiłam w poniedziałek popołudniu nawet to druga kreska już była taka mocna (nawet do dzisiaj mam ten test i ta kreska nadal jest widoczna:) ). Myśl pozytywnie a na pewno wszystko będzie ok:) Będę trzymać kciuki, zresztą cały czas trzymam za Was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu się martwisz Dorciu? Ja myślę, że wszystko jest ok i teraz są może u rodziców z dobrymi nowinami, a do nas odezwie się jak wróci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem pewnie masz rację ale jeśli o to badanie chodzi to drżę bo właśnie podczas tego badania dowiedziałam się że moje maleństwo miało wadę genetyczną i od tygodnia jest martwe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi Dorciu... nie smuć się, wszystko tym razem będzie dobrze. I z Motylkiem, i z Tobą, i z wszystkimi innymi dziewczynami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, jestem już po... Według Pani doktor wszystko jest dobrze. Mierzyła wszystko u Maleństwa. Z początku ciągle pływało, obracało się, machało rączką. W pewnym momencie mów i"proszę Cię Słoneczko daj się zmierzyć" to się uspokoiło, położyło rączkę na główce i wówczas było można :) Widzieliśmy dokładnie nóżki, rączki, bijące serduszko, żołądek. 11 tydz.5 dzień, CRL 57 mm termin porodu znowu inny 14 grudzień:) Przepraszam, że tylko o sobie ale jestem taka podniecona tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOtylek - no to cudownie :) Mój też sie tak wiercił :) NO to masz termin 4 dni po mnie hehe czyli mozna powiedziec, że jednakowo rodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wom@n
Motylku, cudnie... niech malenstwo dalej zdrowo rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać śpiochy, kawa, kakao, herbata napar z wiesiołka i etc. podane. Motylu bardzo się cieszę, że wszystko jest w porządku. Cholery jedne ja przez Was sama popadam a paranoje. Wczoraj po południu zasnełam - co mi się nie zdarza teraz też ledwo siedzę, budził wyłaczałam trzy razy. Jajniki mnie pobolewają. echhh.... co za głupota:-) Dorcia mdłości - no jak na moje oko jednak jestes w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku kochana nawet nie wiesz jak się cieszę!!!!!!!!!!! Hej Asmanko mdłości mam nadal dziś już wyznawałam miłość w łazience ale zrobiłam test i nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku kochana nawet nie wiesz jak się cieszę!!!!!!!!!!! Hej Asmanko mdłości mam nadal dziś już wyznawałam miłość w łazience ale zrobiłam test i nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×