Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Dorcia o Tobie to i w nocy nie zapominam i ciągle kciuki trzymam ściśnięte:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się i nawet nie masz pojęcia jak bym chciala abyś miala czego gratulować!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna123456789
Cześć Byłam dziś u dzina i powiedział mi ze mam brać witaminy np femibion tylko ze tam jest też kwas foliowy a ja jeszcze biorę folik myślicie ze mogę brać te witaminy czy mam skontaktować się jeszcze raz z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna mi też kazał lekarz brać witaminy, najlepiej takie w których jest kwas foliowy i wtedy kazał mi odstawić sam kwas foliowy, żeby już nie przekroczyć zalecanej dziennej dawki :) . Także mi się wydaje, że bierz tylko witaminki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna123456789
Madziu bardzo Ci dziękuje będe brała same witaminki ja już panikuje ale bardzo się boję i nie chcę niczego przedawkować zeby nie zaszkodzić mojemu maleństwu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie witaminki, które zawierają kwas foliowy to nawet lepsze rozwiązanie, bo wystarczy jedna tabletka a nie pamiętać jeszcze, że coś tam jeszcze trzeba wziąć :) . Ja biorę Centrum Materna :) Robiłam dzisiaj tarczyce, z wyników wychodzi, że nie mam, ale mam iść z wynikami w piątek na oddział, bo będzie miał dyżur mój lekarz to mi wszystko powie :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna, a w ogóle to w którym tygodniu jesteś, pewnie już gdzieś to pisałaś nie raz, ale tyle nas tu jest, że ciężko mi zapamiętać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna123456789
na początku 12 tygodnia dzisiaj jak byłam u dzina to dał mi ulotki i próbki femibionu 1 i 2 i ladee vit wszystkie te zawierają kwas foliowy powiedziała mi ze mam zużyć te próbki i wybrać sobie te które będą mi odpowiadać również pod względem wydatkowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna123456789
miało być pod względem finansowym:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to tak ciężko określić które są lepsze, jedynie cenowo można chyba to stwierdzić. Ja teraz kupiłam Centrum Materna 90 tabletek około 50 zł, a wcześniej brałam Mumomega 30 tabletek za około 50 zł. No i poza ceną to różnicy nie odczułam :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ustawiłam stopkę ze złą datą ( chodzi o rok ) i teraz nie mogę coś zmienić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wom@n
czesc Girls, leże juz w łóżeczku bo mam straszne kłucie prawego jajnika. przy kaszlu jest jeszcze gorzej. kłucie bardzo wyraźne przy chodzeniu. co to moze byc? i mnostwo śluzu. czy mialyscie tak przed @? od wczoraj biorę luteinę na ewentualne wywolanie okresu :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wom@n
staram się ustawić stopkę do swojego profilu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna ja brałam przed ciążą Femibion natal classic, jego można brać od starań aż po karmienie piersią. Teraz biorę femibion 1 od początku ciąży i jak go skończę to akurat będę miała końcówkę 12tc, a femibion 2 jest właśnie od 13tygodnia po okres karmienia piersią. Cena jest dość wysoka, bo 30tabl kosztuje ok 40zł. A oprócz tego mój lekarz przepisał mi kwas foliowy i to taką dość wysoką dawkę brałam na początku do 10tc, jest tylko na receptę, wcześniej brałam ten kwas 3x1tabl, potem przez tydzień 2x1tabl, a teraz już tylko na wieczór. A mam 11t4dc. Więc to byś lekarza musiała zapytać o ten kwas foliowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja tak rzadko piszę, bo mi się komputer psuje. Piszę tylko jak mu się coś odwidzi i chodzi "normalnie"... Zabieramy się do kupna nowego, także musicie jeszcze uzbroić się w cierpliwość zanim zacznę znowu brać czynny udział w dyskusjach:) Pozdrawiam Was wszystkie [ kiss ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wom@n
asia1004, a co zrobic zeby byc na czarno? :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz sie zalogowac tzn nick mozesz miec ten sam ale musisz wymyslec sobie hasło takie ktore bedziesz zawsze wpisywac zanim przeslesz wiadomosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusiatusia wielkie dzieki za info, tak jak pisalas, kazda kobieta jest inna. Niepokoi mnie to, ze brzuszek zaczal mnie bolec juz kolejnego dnia po owulacji, wiec pomyslalm sobie ze moze pecherzyk jednak nie pekl i dlatego tak sie dzieje. Skoro mialas takiego giganta i Cie nie bolal, to moze ja mam odwrotnie, no ale nie ma co gdybac, wszystko sie okarze za ok tydzien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej śpiochy pobudka!!!!!! Asmanko kawa na stole?:) Dla wszystkich dziewuszek mase buziaków!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×