Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Gość www.LUMPIK24.PL lumpeks
)_........................................................................................................................ INTERNETOWY CIUCHOLAND Z ODZIEŻĄ DZIECIĘCĄ. UBRANIA ZNANYCH ANGIELSKICH FIRM ZA KILKA ZŁOTYCH WWW.LUMPIK24.PL ........................................................................................................................ INTERNETOWY CIUCHOLAND Z ODZIEŻĄ DZIECIĘCĄ. UBRANIA ZNANYCH ANGIELSKICH FIRM ZA KILKA ZŁOTYCH WWW.LUMPIK24.PL ........................................................................................................................ INTERNETOWY CIUCHOLAND Z ODZIEŻĄ DZIECIĘCĄ. UBRANIA ZNANYCH ANGIELSKICH FIRM ZA KILKA ZŁOTYCH WWW.LUMPIK24.PL ........................................................................................................................ INTERNETOWY CIUCHOLAND Z ODZIEŻĄ DZIECIĘCĄ. UBRANIA ZNANYCH ANGIELSKICH FIRM ZA KILKA ZŁOTYCH WWW.LUMPIK24.PL ........................................................................................................................ INTERNETOWY CIUCHOLAND Z ODZIEŻĄ DZIECIĘCĄ. UBRANIA ZNANYCH ANGIELSKICH FIRM ZA KILKA ZŁOTYCH WWW.LUMPIK24.PL ........................................................................................................................ INTERNETOWY CIUCHOLAND Z ODZIEŻĄ DZIECIĘCĄ. UBRANIA ZNANYCH ANGIELSKICH FIRM ZA KILKA ZŁOTYCH WWW.LUMPIK24.PL ........................................................................................................................ INTERNETOWY CIUCHOLAND Z ODZIEŻĄ DZIECIĘCĄ. UBRANIA ZNANYCH ANGIELSKICH FIRM ZA KILKA ZŁOTYCH WWW.LUMPIK24.PL ........................................................................................................................ INTERNETOWY CIUCHOLAND Z ODZIEŻĄ DZIECIĘCĄ. UBRANIA ZNANYCH ANGIELSKICH FIRM ZA KILKA ZŁOTYCH WWW.LUMPIK24.PL ........................................................................................................................ INTERNETOWY CIUCHOLAND Z ODZIEŻĄ DZIECIĘCĄ. UBRANIA ZNANYCH ANGIELSKICH FIRM ZA KILKA ZŁOTYCH WWW.LUMPIK24.PL ........................................................................................................................ INTERNETOWY CIUCHOLAND Z ODZIEŻĄ DZIECIĘCĄ. UBRANIA ZNANYCH ANGIELSKICH FIRM ZA KILKA ZŁOTYCH WWW.LUMPIK24.PL ........................................................................................................................ INTERNETOWY CIUCHOLAND Z ODZIEŻĄ DZIECIĘCĄ. UBRANIA ZNANYCH ANGIELSKICH FIRM ZA KILKA ZŁOTYCH WWW.LUMPIK24.PL ........................................................................................................................ INTERNETOWY CIUCHOLAND Z ODZIEŻĄ DZIECIĘCĄ. UBRANIA ZNANYCH ANGIELSKICH FIRM ZA KILKA ZŁOTYCH WWW.LUMPIK24.PL ........................................................................................................................ INTERNETOWY CIUCHOLAND Z ODZIEŻĄ DZIECIĘCĄ. UBRANIA ZNANYCH ANGIELSKICH FIRM ZA KILKA ZŁOTYCH WWW.LUMPIK24.PL ........................................................................................................................ INTERNETOWY CIUCHOLAND Z ODZIEŻĄ DZIECIĘCĄ. UBRANIA ZNANYCH ANGIELSKICH FIRM ZA KILKA ZŁOTYCH WWW.LUMPIK24.PL ........................................................................................................................ INTERNETOWY CIUCHOLAND Z ODZIEŻĄ DZIECIĘCĄ. UBRANIA ZNANYCH ANGIELSKICH FIRM ZA KILKA ZŁOTYCH WWW.LUMPIK24.PL ........................................................................................................................ INTERNETOWY CIUCHOLAND Z ODZIEŻĄ DZIECIĘCĄ. UBRANIA ZNANYCH ANGIELSKICH FIRM ZA KILKA ZŁOTYCH WWW.LUMPIK24.PL ........................................................................................................................ INTERNETOWY CIUCHOLAND Z ODZIEŻĄ DZIECIĘCĄ. UBRANIA ZNANYCH ANGIELSKICH FIRM ZA KILKA ZŁOTYCH WWW.LUMPIK24.PL ........................................................................................................................ INTERNETOWY CIUCHOLAND Z ODZIEŻĄ DZIECIĘCĄ. UBRANIA ZNANYCH ANGIELSKICH FIRM ZA KILKA ZŁOTYCH WWW.LUMPIK24.PL ........................................................................................................................ INTERNETOWY CIUCHOLAND Z ODZIEŻĄ DZIECIĘCĄ. UBRANIA ZNANYCH ANGIELSKICH FIRM ZA KILKA ZŁOTYCH WWW.LUMPIK24.PL ........................................................................................................................ INTERNETOWY CIUCHOLAND Z ODZIEŻĄ DZIECIĘCĄ. UBRANIA ZNANYCH ANGIELSKICH FIRM ZA KILKA ZŁOTYCH WWW.LUMPIK24.PL ........................................................................................................................ INTERNETOWY CIUCHOLAND Z ODZIEŻĄ DZIECIĘCĄ. UBRANIA ZNANYCH ANGIELSKICH FIRM ZA KILKA ZŁOTYCH WWW.LUMPIK24.PL ........................................................................................................................ INTERNETOWY CIUCHOLAND Z ODZIEŻĄ DZIECIĘCĄ. UBRANIA ZNANYCH ANGIELSKICH FIRM ZA KILKA ZŁOTYCH WWW.LUMPIK24.PL ........................................................................................................................ INTERNETOWY CIUCHOLAND Z ODZIEŻĄ DZIECIĘCĄ. UBRANIA ZNANYCH ANGIELSKICH FIRM ZA KILKA ZŁOTYCH WWW.LUMPIK24.PL ........................................................................................................................ INTERNETOWY CIUCHOLAND Z ODZIEŻĄ DZIECIĘCĄ. UBRANIA ZNANYCH ANGIELSKICH FIRM ZA KILKA ZŁOTYCH WWW.LUMPIK24.PL ........................................................................................................................ INTERNETOWY CIUCHOLAND Z ODZIEŻĄ DZIECIĘCĄ. UBRANIA ZNANYCH ANGIELSKICH FIRM ZA KILKA ZŁOTYCH WWW.LUMPIK24.PL ........................................................................................................................ INTERNETOWY CIUCHOLAND Z ODZIEŻĄ DZIECIĘCĄ. UBRANIA ZNANYCH ANGIELSKICH FIRM ZA KILKA ZŁOTYCH WWW.LUMPIK24.PL ........................................................................................................................ INTERNETOWY CIUCHOLAND Z ODZIEŻĄ DZIECIĘCĄ. UBRANIA ZNANYCH ANGIELSKICH FIRM ZA KILKA ZŁOTYCH WWW.LUMPIK24.PL ........................................................................................................................ INTERNETOWY CIUCHOLAND Z ODZIEŻĄ DZIECIĘCĄ. UBRANIA ZNANYCH ANGIELSKICH FIRM ZA KILKA ZŁOTYCH WWW.LUMPIK24.PL ........................................................................................................................ INTERNETOWY CIUCHOLAND Z ODZIEŻĄ DZIECIĘCĄ. UBRANIA ZNANYCH ANGIELSKICH FIRM ZA KILKA ZŁOTYCH WWW.LUMPIK24.PL ........................................................................................................................ INTERNETOWY CIUCHOLAND Z ODZIEŻĄ DZIECIĘCĄ. UBRANIA ZNANYCH ANGIELSKICH FIRM ZA KILKA ZŁOTYCH WWW.LUMPIK24.PL ........................................................................................................................ INTERNETOWY CIUCHOLAND Z ODZIEŻĄ DZIECIĘCĄ. UBRANIA ZNANYCH ANGIELSKICH FIRM ZA KILKA ZŁOTYCH WWW.LUMPIK24.PL ........................................................................................................................ INTERNETOWY CIUCHOLAND Z ODZIEŻĄ DZIECIĘCĄ. UBRANIA ZNANYCH ANGIELSKICH FIRM ZA KILKA ZŁOTYCH WWW.LUMPIK24.PL ........................................................................................................................ INTERNETOWY CIUCHOLAND Z ODZIEŻĄ DZIECIĘCĄ. UBRANIA ZNANYCH ANGIELSKICH FIRM ZA KILKA ZŁOTYCH WWW.LUMPIK24.PL ........................................................................................................................ INTERNETOWY CIUCHOLAND Z ODZIEŻĄ DZIECIĘCĄ. UBRANIA ZNANYCH ANGIELSKICH FIRM ZA KILKA ZŁOTYCH WWW.LUMPIK24.PL ........................................................................................................................ INTERNETOWY CIUCHOLAND Z ODZIEŻĄ DZIECIĘCĄ. UBRANIA ZNANYCH ANGIELSKICH FIRM ZA KILKA ZŁOTYCH WWW.LUMPIK24.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki Ja tylko na chwilke jak zawsze hihihihi u nas dzisiaj sloneczko nareszcie i mam nadzieje ze tak zostanie niech sie skonczy juz ta zima bo sie powoli w kortke zimowa niemieszcze :) 9tygodni jak tam u ciebie mam nadzieje ze wszystko wrocilo do normy i niema plamien ASiu kochana czekam mam otwarte gg jakby co to pisz słonce Dla dwupaczkow i milusinskich moc caluskow 👄 Dla reszty dziewczynek sle wirtualne 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na wynik bety ia ciagnie sie to jak flaki z olejem. Rozoweo sluzu juz nie bylo od wczoraj rana takze mam nadzieje ze jest wszystko dobrze. Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny ;) ostatnio na wizycie, polozna kazala mi sie umowic w przychodni na szczepienie przeciw grypie. Co o tym myslicie?? to bezpieczne w ciazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamien z serca!!!!!!! Malenstwo rosnie beta tez. Usg super pecherzyk duzo wiekszy juz nie trzeba go bylo szukac. Ulga nie z tej ziemii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati ja bym sie nie szczepila... szczepionka to nic innego jak bakterie a to w ciazy niewskazane jak cholera a w dodatku szczepienia sa na stare grypy zeszloroczne a na tegoroczna nie wiec stanowczo bym odmowila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle martwiąca
9tygodni- moje gratulację:))) Mam nadzieję że niebawem i sobie pogratuluję:D Miłego Dnia Dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 tyg. tak sie ciesze ze wszystko dobrze... Ja tez plamilam na poczatku i maz odrazu sie wyklucil z lekarka o utrogestan bo tez by nie dala... bo u nas ciaza uznawana jest dopiero od 12 tyg... na szczescie dala... wiec ty tez sie domagaj... ewentualnie daj troche wiecej za wypisanie recepty a jak nie to do PL i prywatnie do kogos i w Pl to ci dadza bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 tygodni teraz na pewno będzie już dobrze!!!! Trzymam cały czas kciuki. A Pati ja też bym chyba nie ryzykowała z tymi szczepieniami. Spróbuj się jeszcze skonsultować z jakimś innym lekarzem. Byłam dziś u ginekologa. dostałam oczywiście arsenał leków na podtrzymanie. tylko mam poczekać z wykupem recepty do jutrzejszego wyniku bety. jeśli się potwierdzi to wykupię i będę walczyć każdego dnia żeby w końcu doczekać się swojego maleństwa. Buziaki i pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za wszystkie mile slowa. Kombinuje juz duphaston. Poki co mam sie duzo oszczedzac, spacerowac itd. Dzieki Bogu wszstko jest dobrze a junior ma juz 2,5 mm a jeszcze w srode nie bylo go widac. Wizyte mam we wtorek u gina a dzis bylam w swietnym szpitalu polozniczym i zlozylam podanie zeby tam rodzic jesli bedzie dobrze bo bardzo trudno tam o miejsce. Ulzylo mi mozecie sobie to wyobrazic , ale jak czekalam tam rano patrzac na te wszystkie kobiety z brzuchami modlilam sie w myslach zebym tez mogla tak wygladac. Aha no i to chyba byla jakas infekcja bo po kremie przeszlo. dziekuje za wsparcie jeszcze raz. Dentist lub E de w ktorym tygodniu dokladnie jestescie? Jak mowicie tu o tygodniach ciazy to od os okresu tak? wkurza mnie to przeliczanie bo malenstwo ma zawsze o 2 mniej. Chcialabym dodac sobie z 10 tygodni. Staraczki trzymam kciuki i zacznijcie ten temat olewac bo mi dopiero wtedy sie udalo, taka wpadka kontrolowana bo sama nie wiem kiedy to bylo. Azja gratulacje dbaj o was, obysmy mogly opisywac tu nasze tylko i wylacznie wspaniale momenty ciazy!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja tylko na moment, dzis sie mega zestresowalam, poprosilam maja rodzinna lekarke o skierowanie na tsh... w sumie to tak zapobiegawczo bo w tamtym roku mialam ladny wynik, 1,3 a dzis zonk.... wynik powyzej 3... z czego to moze byc, co przez rok sie takiego stalo? masakra bo przy takim wyniku raczej marne szanse na ciaze prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9_Mama Aniolka Co do tsh jestem przykladem, ze przy tej samej dawce leku w jeden miesiac wynik zmienia sie bardzo. Teraz tez mam problem bo strasznie mi tsh spadlo. Mialam 1,07 a po czterech tygodniach juz 0,1. Strasznie to pokrecone i nie mam pojecia czemu tak sie dzieje. Moj lekarz tez. A czy Ty tez bierzesz leki? I ile? Martusiatusia Fajnie, ze sie odezwalas. Juz myslalam, ze zaciazylas. Moze tak bedzie, ze razem doczekamy sie tego szczescia. Ja czekam na telefon z kasy chorych czy mi pokryja badania genetyczne komorek przed in vitro. Trwa to juz prawie dwa tygodnie, wiec mysle, ze faktycznie nad tym mysla bo przeciez tak dlugo by nie trzymali nas w niepewnosci. Jak dostane odpowiedz to do dziela. Wierze, ze tym razem sie uda, trafilam naprawde do dobrej kliniki, gdzie lekarze wiedza o co chodzi i chca jak najwiecej wyciagnac od kasy a nie od nas. A co u Ciebie? Staracie sie caly czas o dzidziusia czy jestes tu w Niemczech? Motylek Co u Ciebie i Natalki? Pewnie zajeta jestes i nie masz tak duzo czasu. Coreczka pewnie rosnie jak na drozdzach, co? Chcialabym zobaczyc ja ale nie chce zakladac fb, moze kiedys. Asia Co u Filipka? Wszystko juz z jego zdrowkiem dobrze? Mam nadzieje, ze tak. Macie jakies badania w najblizszym czasie? Dziewczyny ucalujcie maluszki. Pozdrawiam wszystkie starajace sie, w ciazy no i mamusie oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 tygodni kochana ale strachu nam napedzilas, cieszę się że wszystko u ciebie już dobrze w razie potrzeby daj mi znać mam dupka w domu na stanie to ci wyśle poczta. Azja serdecznie ci gratuluję, zobaczysz że jutro wykupisz receptę i spokojnie rozpoczniesz 9 miesięczna podróż z dzidziusiem:) 9 Mamo Aniolka myślałam o tobie długo po twoim ostatnim wpisie i bałam się zabrać głos w tej sprawie ponieważ już raz na ten temat rozmawialiśmy i miałam wrażenie że byłam nie delikatna i cię lekko urazilam, ale uważam że dziewczynymmają rację i co do tego że tak samo jak ty wymagasz od swojego M zrozumienia on również ma prawo oczekiwać go od ciebie. Nie jesteś "nienormalna" bo tesknisz za dzieckiem które miałas pod serduszkiem, sama nie dalej jak miesiąc temu będąc w ciąży rozplakalam się w samochodzie bez ostrzeżenia. Mąż nie wiedział co się stało a mnie dopadł żal tęsknota i nie moc że nas spotkała ta tragedia. Powiedział mi wtedy że on nigdy nie będzie czol tego co ja bo ja ten koszmar odczulam bardziej na sobie, zabieg usg diagnozy ale mamy siebie kochamy się, zawsze będziemy razem i zawsze będzie mnie wspierał że jestem dzielna i wtedy i teraz klujac się codziennie heparyna biorąc leki ale on też to przeżył i jest obok mnie, moim silnym ramieniem na którym mam się oprzeć każdego dnia gdy sama nie będę w stanie iść. Musisz dac odejść swojemu Aniolkowi ponieważ wciąż nie będziesz gotowa przyjąć nowe życie. Nie zastepujesz jedno życie drugim to nie możliwe ale uważam jak dziewczyny, sama sobie nie poradzisz a prosić o pomoc specjalistę to żaden wstyd. Zastanów się nad tym zanim zatracisz samą siebie w tym żalu do M i żałobie której nie musisz stawiać czoła sama bo możesz poprosić o pomoc psychologa. A co do tsh to jego wynik może ulec zmianie np jak się poddenerwujesz przed badaniem za mocno lub np zmeczysz się. Ale tak jak pisały dziewczyny jednego dnia twoje zapotrzebowanie na ten hormon może ulec zmianie bez większego powodu i nie musisz się tym bardzo martwić ponieważ zmiana dawki nawet w ciągu paru dni może wyrównać ci do poziomu poniżej 2,5 . Mam nadzieję że niczym cię nie urazilam, martwię się o ciebię! Pomysl proszę o poszukaniu pomocy u psychologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martwi mnie troche niska beta 142. ale tlumacze sobie to badaniem w dniu spodziewanej miesiaczki. narazie podtrzymuja mnie przy nadzieji bolace piersi i mdlosci. za 2 tyg ide na wizyte i poprosze o zwolnienie. bo niestety w mojej pracy ciezko o lekkie i bezstresowe warunki a obiecalam sobie ze tym razem zrobie wszystko zeby wyeliminowac wszelkie ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azja beta jest bardzo dobra ja mialam w 27 dc 85; najwazniejsze zeby dobrze rosla i wazne ze jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo aniołka samo tsh bez poziomu ft4 trochę mało mówi ale na pewno warto się wybrać do endokrynologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jaka tu cisza.... dziewczynki wytlumaczcie mi jak to jest. Z tym duphastonem... tu zaden lekarz go nie uznaje. Jakie to wlasciwosci. I dlaczego tak pomaga. Gadalam ze znajoma z Wloszech tam tez tego nie daja. Dlaczego w Polsce to jest tak masowe. Bede mic dupka po niedzieli ale lekarz z polski kazal sie skonsultowac z ginem zeby nie przedobrzyc a tu nawet tego nie daja. Olsnijcie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!!!!! Mam nadzieje ze ktos tu mnie jszeszcze pamieta:( Wiem ze rzadko sie tu pojawiam ale to raczej dlatego chyba zeby nie miec doła:( wszystkie juz dawno zaciążyły tylko ja i nieliczni nadal nic:( PŁAKAĆ JUZ SIE CHCE:( porażka!!! ostatnio robiłam nowe wyniki i tsh mam 2.638 i niby mieszcze sie w normie bo normy są od 0.55 do 4.78 no to chyba jest ok prawda????????????????????????? a drugie badanie mialam toksoplazmozy i z listopada mój wynik był igm-ujemny a igG 650.0 WIEC BARDZO WYSOKI ginekolog zapisał mi antybiotyk i teraz byłam sprawdic czy cos sie zmieniło, bo ginekolog dal mi zlecenie na tokso awidność--- czyli czy widac cos jeszcze z tokso w organizmie i moj wynik z awidności IGg to 0.50TV co to znaczy????????????bo mnie juz szlak trafia wizyte mem miec za 2 tygodnie a do tego czasu to ja oszaleje dziewczyny:( Poroniłam w kwietniu 2012 roku juz prawie rok minoł a ja nadal musze czekac z ciazą dla dobra mijego i mojego przyszłego dziecka . Kurcze czasem mysle ze przestane słuchac tych lekarzy bo oni stale wymyslaja a tak naprawde dxziewczyny zachodza po 2-3 miesiacach od poronienia i jest ok. tylko ze znowu to chyba zbyt nieodpowiedzialne..... Sama nie wiem co mam juz o tym wszystkim myslec.Prosze was o rade i jesli któras z was sie zna to błagam o pomoc w rozszyfrowaniu tych wyników. przepraszam o chaotyczną moją wypowiedz , moze nawet nieskładniowo napisaną ...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki Ja tylko na chwilunie mam dzisiaj natlok zajec Azja beta ładna oby rosla o nieba kochana :) Dla dwupaczkow i milusinskich moc caluskow 👄 Dla reszty dziewczynek sle wirtualne 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NNowak jesteś troszkę w innej sytuacji niż ja, bo ja miałam wyniki w normie po zabiegu (poza prolaktyna ale chyba się unormowała) ale powiem Ci tak. Mi lekarz też kazał poczekać parę miesięcy aż się organizm zregeneruje. ja natomiast wyszłam z założenia, że natura wie lepiej i orgaznizm zaskoczy tylko wtedy jak będzie gotowy. zaczęliśmy się kochać z mężem jakieś 3 tyg po zabiegu i nie myśleliśmy o żadnym zabezpieczeniu. a udało się dopiero teraz po ponad pół roku i to dopiero wtedy gdy przestałam o tym natarczywie myśleć. Nie chcę Cię przekonywać do złego więc skoro coś nie tak jest z wynikami to poczekaj jeszcze troszkę na zielone światło od lekarza. życzę Ci z całego serca szybkiej poprawy wyników i wreszcie tych dwóch kreseczek :) 9 tygodi nie wiem o co chodzi z tym duphastonem ale lekarz mi go przepisał razem z luteiną i no-spa forte i kazał brać wszystko na raz 3 razy dziennie. Rozumiem, że to na wszelki wypadek i dla dobra fasolki ale czy to właśnie nie przesada w drugą stronę? :( mnie dopadło jeszcze przeziębienie. Katar i mega bolące gardło. boję się że może mi zaszkodzić na tak wczesnym etapie :( Macie jakieś domowe sposoby, żeby się tego pozbyć? poza miodem, cytryną i maliną bo niewiele zdziałały. czosnek zresztą też już wyprobowałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za dziwny format ale juz 3 razy probowalam ten tekst napisac i za kazdym razem przy koncu wyskakiwal mi blad i caly tekst szlag trafial wiec napisalam go w koncu w notatniku i przekopiowalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sohviii
9tygodni, Azja, Patiii trzymam za Was i Wasze fasolki mocno kciuki! Wierzę, że teraz musi być dobrze. Agnik24 co u Ciebie, zamilkłaś ostatnio. Asiu, co u Filipka, jak sobie dajecie radę? Myślę Dziewczyny, że z tą gotowością organizmu coś jest na rzeczy. Moja koleżanka zaszła w ciążę zaraz po pierwszej @ po poronieniu i teraz ma wspaniałego rocznego synka. Udanego tygodnia Wam życzę i wracam do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja 81
Cześć Dziewczyny:) ja na chwilkę., Chciałam Wam się pochwalić że robię postępy :). Kuzynka mojego męża urodziła synka, ja z kolei miałam termin na miesiąc później, tak więc Jej rosnący brzuszek wzbudzał u mnie wiele emocji. W sobotę postanowiłam odwiedzić kuzynkę i Igorka w szpitalu, bardzo się bałam tego ale wiedziałam że muszę to zrobić. I się udało, mimo widoku wielu kobiet ciężarnych, wielu maluszków, kuzynki i Jej synusia nie załamałam się, nie było płaczu, nie było bólu. Udało mi się :) xxx Miłego tygodnia i oby on zaowocował także w dwie kreseczki, dobre wyniki usg jak poprzednie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja brawo. ja byłam w podobnej sytuacji. koleżanka miała termin 1,5 mies przede mną. na początku każde nasze spotkanie kończyło się moim płaczem. ale z czasem to właśnie mi pomogło. Patrzyłam na jej rosnący brzuszek i w końcu zaczęłam się cieszyć razem z nią. a potem uwielbiałam i dalej uwielbiam odwiedzać ją i patrzeć na jej słodziaka :) i zawsze sobie wtedy myślę, że i ja kiedyś tego doczekam jak nie teraz to później. w swoim czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 tygodni duphaston to nic innego jak syntetyczny progesteron nowak TSH masz takie sobie lepiej by bylo gdyby bylo mniejsze ale wazniejsze jakie masz ft4 jesli przy takim poziomie "zaskoczysz" musisz byc natychmiast pod kontrola endokrynologa jesli idzie o toxo to skoro masz igm ujemne to zupelnie nie wiem po co Ci awidnosc zlecal igg swiadczy o przebytej ale nieaktywnej toxo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha wiem. Ze to progesteron ale dlaczego ten lekarz stwierdzil zeby nie przedobrzyc z tym ? Wiem ze w Polsce to daja masowo a na zachodzie europy robia wielkie oczy jak o to pytalam. Napiszczie mi co on takiego w sumie robi na co dziala? Jutro ide do gina i choc to Polak to zaloze sie ze mi nie da.... w jakich dawkach bierzecie dupka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedze w autobusie i mam wrazenie ze zaraz zasne.... dentist, e de, karola,pati, azja i inne ktore dlugo sie nie odzywaly co u was mam nadzieje ze same dobre wiesci.... Sitarowa jak tam bylas u gina, jak poszukiwanie pracy? Myszorku odezwij sie do nas co u ciebie i czy u was tez jest ten paskudny snieg? Swieta zapowiadaja sie ciekawe..... ktoras ze staraczek pisala tutaj ze ciaza pomogla by jej choc troche zapomniec o Anoilku bo zajela by sie opieka nad soba.... tez tak myslalam ale to nie jest tak w raz z chwila zrobienia testu ulzylo mi ale na chwile bo teraz to bardzo sie boje. Kobiety w pracy mnie uspokajaja al e ja podchodze do tego sceptycznie i boje sie cieszyc. Zobaczycie dziewczyny kazdej sie uda ja gdy w koncu odpuscilam trafila sie ta ciaza i nawet nie wiemy kiedy to bylo wpadka po prostu. Uda sie nam tu kazdej zobaczycie, nie raz tu pisalam ze musimy walczyc do konca... kiedy bylam w tamtym tygodniu w szpitalu podczas usg lekarz przepraszal mnie bo te badania do konca nie sa mile a ja mu odpowiedzialam ze kazda kobieta po poronieniu ktora oczekiwala tego malenstwa zrobi wszystko, przejdzie kazde paskudne badanie zeby tylko wszystko bylo dobrze.... i bedzie dziewczyny zobaczycie ale trzeba rzucic na luz. Przyjdzie wiosna i to i brzuchatek przybedzie. Olsnijcie mnie co do tego duphastonu jaki on ma ten magiczny wplyw na ciaze. Buziaki aha na przeziebienie robie rosol z duza iloscia pieprzu i pod kolderke. Bo ktoras pytala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×