Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Witam!Sama już nie wiem co mam myśleć o tych swoich jajnikach...nadal dziwnie bolą(w sumie to aż mnie tak ciągnie w pachwinie).Jak ja nie lubię tego czekania i zastanawiania się czy nam się udało:/próbuję o tym nie myśleć ale same wiecie jak to jest...Jeszcze tyle dni do miesiączki(14):( A jak u Was?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina I.C
Ja się nie nakręcam,zakładam że nie jestem w ciąży. Obym się myliła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie temp 37, staram się o tym nie myślec ale kurde nie jest łatwo, jeszcze 8 dni do @ zobaczymy co bedzie dalej ide sprzatac dalej co by uciekać myslami od ciąży ;-) Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina I.C
A rjentujecie sie jaka jest szyjka macicy po owulacji kilka dni a przed @. Pytam czy jest twarda czy miękka wysoko czy też nisk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OBSERWACJA SZYJKI MACICY 1. Na początku cyklu szyjka jest: - nisko, - zamknięta, - twarda. 2. Gdy narastają objawy płodności: - wyżej, - otwarta, - miękka. 3. Gdy zbliża się owulacja: - wysoko, - otwarta, - miękka. 4. Po owulacji szyjka jest: - nisko, - zamknięta, - twarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak tam dziewczyny samoobserwacja?? ja mam dostać @ w sobotę/ niedziele, a już jej nienawidze Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przewiduje dostać najpóźniej 2 lipca więc jeszcze muszę poczekać!Ale mam nadzieję że jej nie dostanę:)Póki co za wcześnie na jakiekolwiek objawy:/Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, czy moge sie przyłączyc? Pół roku temu straciłam ciąże. Ten czas pozwolił mi by choc troszke dosc do siebie, zrobic badania i usłyszec od gina..jest pani zdrowa -można znów sie starac. Mam kupione testy owulacyjne. Podjeżewam,ze 'na dniach" bede gotowa :) No nic - teraz tylko sie starac. Pozdrawiam gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że możesz się przyłączyć,w końcu jesteśmu tu ze wszystkim znanego powodu i musimy się wspierać, wygadać Pozdrawiam i powodzenia w staraniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy któraś z Was stosowała testy owulacyjne? Bo jesli moge podzielic sie swoim doświadczeniem to widze,ze te testy chyba działają :) Wczoraj nie było żadnej ksreseczki a dzis na kolejnym juz taka słaba..ale jest!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina I.C
Ja przewidywuję na niedzielę myślę,że w piątek można sprawdzić. Pobolewa mnie brzuch od wczoraj na @. I temperatura mi warjuje. Wdzień to czasami az mi oczy łzawią od ciepla. Ale mam złe przeczucie ,że się nie powiodła :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, U mnie już albo dopiero 11dc za kilka dni zaczynamy przytulanka, chociaż i dzisiaj może już coś będzie :):) W tym cyklu odpuszczam sobie testy owu będę mierzyć tylko temp. Co do badania szyjki macicy to jest to pomimo Twoich wskazówek Sonko nadal "kosmos" coś czego nie przeskoczę z powodu mojego starchu i oporu, nigdy w życiu nie uzywałam tamponów i np. nie wyobrażam sobie robić takiego badania, nawet nie wiem czy wyczułabym czy jest na dole na górze, twarda czy miekka ale podziwiam dziweczyny, które umieją to zrobic :) Mnie pozostaje tylko mierzenie temp :) Co do testów owu to też uważam, że raczej pokazują prawdę w ostatnim cyklu jakoś to się nie pokryło nie wiem czemu. Ciekawa jestem jakie u Was będą efekty starań oby każda z Was ujrzała II kreski a w połowie lipca ja też mogłabym je zobaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina I.C
Co u Was? Co mówi Wam Wasza kobieca intuicja. Ja mam raczej złudne nadzieje. Shagyy i jak kiedy testujesz?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej u mnie też raczej nadzieje nikłe bo mam bole brzuszka jak na @ i od wczoraj mam delikatne plamki na wkładkach ( a ostatnimi czasy tak mi się robiło przed @), @ ma przyjść w sobotę wiec na razie nie widze sensu robić testu. buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomozcie.. ja juz nie wiem, co mam myslec i co robic :/ Wrocilam od gina, ktory mial byc zajebistym lekarzem w trudnych, zagrozonych ciazach. Opowiedzialam jej wszystko, ze rok temu w kwietniu mialam poronienie samoistne w 7 tygodniu, potem w sierpniu torbiel na lewym jajniku, w styczniu na prawym, a teraz ostatni okres mialam 22 kwietnia, na dwoch testach dwie kreski, bolesne piersi, wahania nastroju.. Po usg powiedziala,ze powinien byc 6-7 tydzien, a wyglada na mniej, mam zrobic hcg dzień po dniu, zeby sprawdzic czy rosnie, czy maleje i przyjsc za 3 tygodnie.. Co?? Za trzy tygodnie moze juz nie byc rozmowy, a ja sie chyba zalamie.. Chyba wroce do poprzedniego lekarza.. On mi kazal przyjsc jak tylko zajde w ciaze i da mi leki na podtrzymanie.. Nie wiem co mam robic.. Siedze i rycze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina I.C
Cześć Shagyy i jak pojawiła się @.Ja mam dostać jutro. Przez kilka dni bolał mnie brzuch jak na @ ,ale jakoś wczoraj przestał. Brak objawów ciąży typu bolące piersi po stronach pach itp. Temp. dziś rano była 37. Życzę Ci aby się nie pojawiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 6 dni do @ Wczoraj akurat tak mnie ciągnęło w pachwinie że aż denerwujące to było!Mam nadzieję że ona nie przyjdzie!Póki co objawów żadnych ale na to chyba jeszcze czas!Trzymam kciuki! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny piszcie jakie wyniki testów :) ja właśnie jestem na etapie intensywnych starań, jutro powinna być owu. miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina I.C
Ech..... u mnie już lekkie plamienie więc dziś się rozkręci @ :/ Mam powody ,aby podejrzewać u siebie wrogi śluz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wybaczcie ze dopiero teraz ale wczesniej wesele poprawiny i ogólnie brak czasu. No u mnie tak jak miała przyjść w sobotę tak przyszła @ jedna, więc zaczynamy zabawe od nowa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prośba o pomoc
hej, czy może któraś z was przeżyła ciąże pozamaciczną? i jak "to" szpital potraktował? chodzi o to czy ciąża pozamaciczna 4tyg. podlega zgłoszeniu do usc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny dawno się nie odzywałam ale nie miałam za bardzo kiedy:/U mnie brak@ więc już się cieszę-mam nadzieję że nie przyjdzie w kolejnych dniach.Wczoraj bolał mnie brzuch jakbym miała dostać ale się nie pojawiła:)daje zapas jeszcze 2 dni bo u mnie to najwcześniej była 26dc a najpóźniej 30 dc więc jeszcze dwa dni i robię test!Trzymajcie kciuki:D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No łoli trzymam kciuki calutki czas, ciekawe jak pozostałe dziewczyny ;-) Odezwę sie dopiero koło środy bo wyjeżdzam na urlop z mężusiem Gorące buziaczki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!U mnie niestety@ przyszła:(Powoli tracę nadzieję że doczekam się kiedyś swojego małego szczęścia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yulla
W styczniu miałam łyżeczkowanie - początek 9 tygodnia. W maju postanowiliśmy spróbować i udało się za pierwszym razem (dokładnie wiem kiedy mam owu). Teraz kończę 8 tydzień - czuję się super, może tylko trochę zmęczona i piersi mnie bolą okrutnie. Ale moja psyche mnie masakruje - cały czas słucham swojego brzucha i 1000 razy dziennie sprawdzam czy nie plamię (od tego zaczęło się poprzednio). Jak dotrwam spokojnie do końca 9 tyg to trochę odsapnę ale ulgę poczuję tak naprawdę dopiero po porodzie :) To straszne, że tak naprawdę nie mamy na nic wpływu, cholerny pierwszy trymestr, wierzę mocno, że teraz będize dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :) Gość :)
Witam Was kobietki ! Ja poroniłam w 12 tyg. ciąży ciężko było się z tym pogodzić, ale cóż tak się stało. Modliłam się o to by móc znów zajść w ciąże i urodzić zdrowe dziecko. Teraz jestem szczęśliwą mamusią. Mój synek ma prawie 3 miesiące i jest cudowny:) Yully napisałaś że sprawdzasz czy nie plamisz itd. musze Ci powiedzieć, że ja tak samo robiłam. Dopiero później tak w 22 tyg. gdy zaczełam czuć ruchu dziecka się to uspokoiło. Zamiast chodzić do ubikacji i sprawdzać czy plamie dotykałam brzucha i sprawdzałam czy dzidziuś się rusza. Robiłam to aż do porodu. Tak działa nasza psychika. Ale bynajmniej byłam spokojniejsze i wiedziałam że jest wszystko dobrze:) Trzymam kciuki za Was! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina I.C
Mam nadzieję ,że i my będziemy miały kiedyś powody do radości. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj 25dc brak jakichkolwiek ciążowych objawów. Nic. Mierzę tylko temp. za bardzo na nic nie liczę bo przytulanki były na dwa dni i dzień przed owu i dwa i trzy po tak jakoś wyszło za duże "ciśnienie" plus małe spicia z M. spowodowały, że nie mielismy ochoty na przytulanka w owu. Chociaż niektórzy "zrobia to" raz i wystarczy w pon. się okarze Pozdrawiam Was serdecznie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny;-) ja już po wakacjach starania zostały rozpoczete od nowa, mam nadzieje ze wakacyjna pora pozwoli nam na ujrzenie II kreseczek . Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Dzisiaj 28dc zrobiłam test wyszedł negatywny ale zaczęłam się czuć dokładnie tak samo jak w pierwszej ciąży, rano mnie "ciągnie", chce mi się bardzo pić, nie chce mi się za bardzo jeść ( u mnie to napawde dziwne ) temperatury wyższe ale wogóle nie bolą mnie piersi ani jajniki nie czuję się na @ ani na ciązę. Nie wiem, zobaczymy w poniedziałek, jakaś nadzieja się we mnie tli ale racjonalnie mysląc nie chce mi się w to wierzyć, że mogłoby się udać tym bardziej, że nie zrobilismy tego w owu. czekam. dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×