Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaja

potrzebny przepis na pastę jajeczną do kanapek

Polecane posty

Gość jaja

tak mi sie wlasnie przypomnialo z dziecinstwa i mam ochote zjesc....prosze o przepis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
past jajecznych jest masa, moja najulubieńsza: siekane jajka na twardo + tarty ser żółty + majonez + pieprz + ew. odrobina siekanej cebulki lub szczypiorku Wszystko wymymlac razem na dośc gęsta masę i nakładać na chleb :0 Pychota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj przepis jest taki: miksujesz jajka (ewentualnie rozgniatasz widelcem) - u mnie zwykle 5-6 sztuk, dodajesz do tego majonez, ewentualnie szczypior lub cebulke(bardzo drobno siekaną lub miksowaną) czy koperek, koniecznie sól, pieprz i jesli chcesz to vegete, wszystko dokładnie mieszasz i smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYTFDGXSD
jajka na twardo, posiekane, do tego ogoreczek kiszony pokrojony w kosteczke, cebulka, majonez, sol i pieprz, ewentualnie szczypiorek albo zielona pietruszka:) aaaa i odrobina musztardy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaja
dzieki!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fcccgfdtf
Dzięki za przepis rzeczywiście pyszne! Robie to jak najczęściej.POLECAM!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaak.............! Nasza Mama robiła taką pastę............! TO JEST PYSZNE........................................! Mniammmm........................................................! Leanne - dzięki za przypomnienie ! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooolalalallala
ja do jajek startych na gróbych oczkach dodaję drobno pokrojona cebule (najlepiej ta słodką sałatkową) starty żółty ser, puszkę tyńczyka w sosie własnym troszke majonezu żeby się lepiej skleiło, troszke vegety pieprz i jeśli mam to dodaje zieleninke taka pasta jest bardzo sycąca i naprawdę pyyyszna robiąc kanapki z taką pasta lubię na wierzch połozyć troche kukurydzy z puszki, świeżej papryki i sałaty wszystkim bardzo smakuje naprawde polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakto\" nie ma za co\" ?? Leanne - za wspomnienie lat dziecięcych...!! Dla Ciebie... 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka z wa-wy
Posiekane jajka, sól, pieprz, majonez i do wyboru: drobno pokrojony i odsączony pomidor lub marynowana czerwona papryka. Oczywiście szczypiorek. Super wygląda na chlebku, a jeszcze lepiej smakuje. Mniam, mniam. Smacznego Odpiszcie, czy smakowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iżaaaaaaa
mi sie dzis zachcialo jaj :) i sobie wlasnie zrobie ale mysle ze najlepsza jest standardowa czyli: jaja ugotowane, szczypiorek, sól, pieprz i majonez :DDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość areał
5 jaj, 3-4 lyzki masła, 2-3 lyzki margaryny, lyzeczka musztardy, pęczek szczypioru, sól, pieprz - pyyyyyyyyycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikafikamina
moja tesciowa robi super paste jajeczna- inna niz tu wszyscy podali: jajka rozgniatacie widelcem na mase, do tego duuzo posiekanego swiezego koperku, sol, pieprz i ... dobry koncentrat pomidorowy! Pycha! wychodzi taka swieza w smaku dzieki koperkowi. Ale lubie tez tradycyjna- jajka, sol, pieprz, szczypiorek, majonez i zawsze odrobina musztardy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klamerka86
moja pasta jajeczna: jajka, szynka w kosteczke, szczypiorek, majonez, musztarda, sol, pieprz. Jajka rozdrabniam,dodaje posiekany szczypior i szynke w kosteczke, dodaje majonez i musztarde(wiecej majonezu niz musztardy) i doprawiam sola, pieprzem. Czasem robie tez z tych samych skladnikow \"faszerowane lodeczki\", tj kroje jaja na pol wyciagam zoltka, rozdrabniam je i mieszam z w/w pozostalymi skladnikami, powstala mase wkladam do polowek jajek. pychotka pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajajaj
mój przepis jest inny... a mianowicie pokrojone w kostkę jajka( w dowolnej ilości według uznania) mieszam z serkiem topionym (polecam gouda) i z posiekaną cebulka... doprawić do smaku według uznania jak kto lubi. Na prawdę polecam, warto spróbować Kotka1928 to co napisałaś jest obrzydliwe kompletny brak taktu... nie szanujesz osób na tym forum... trochę kultury jeszcze nikomu nie zaszkodziło może spróbujesz ??? no naprawdę, aż mi ciebie szkoda taka jesteś przykra... no ale może dorobisz sie kiedyś rozumku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina 97
8 ugotowanych jajek ugniecionych widelcem dużo majonezu i szczypiorek porcja dla 4 osób smacznego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elami
4 -6 jajek ugotować i usiekać, dodać usiekany, sparzony por - pychota, a jeśli mała sałatka to dodać groszek zielony i trochę ostrego tartego żółtego sera.Składniki połączyć niewielką ilością majonezu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLOCZKU
:) dzienkuje za przepis:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieknyumysl
jajka na twardo, łosoś, majonez, ketchup, szczypiorek zawsze taką robię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieknyumysl
no i przyprawy - sól, pieprz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie sie podobają
Pyszniasta: 5 jajek na twardo rozetrzyj z 1 miękkim miąższem awokado,dodaj sporo pokrojonego szczypioru i sardynki z puszki.Jest wyśmienita.Dopraw solą i pieprzem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja robie taką
6 jajek startych na tarce,kilka pieczarek startych i ugotowanych pieprz sól majonez. jest zaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie, sporo jest past jajecznych, ja lubię dość tradycyjne - gniote jajka wideltem (oczywiście ugotowane) dodaję majonez, czasem trochę jogurtu naturalnego żeby nie było takie majonezowe, do tego sól pieprz i drobno posiekany szczypiorem. To na kanapki a na to ogórek i pomidorek mniaaaaam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×