Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mam niedoczynność tarczycy

Mam niedoczynność tarczycy spowolniona przemiana materii, obniżone ciśnienie

Polecane posty

Gość Mam niedoczynność tarczycy

Mam niedoczynność tarczycy (spowolniona przemiana materii, obniżone ciśnienie krwi). przyjmuję codziennie Jodid200 i Letrox25. Jakie najlepiej dobrać tabletki a/koncepcyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgłoś to lekarzowi, on będzie wiedział najlepiej jakie pigułki. Jeżeli to potrzebne zażądaj skierowania na dodatkowe badania np. krwi czy poziomu hormonów. I nie polegaj na opini nie-ekspertów, bo to kwestia Twojego zdrowia. I źle dobrane tabletki, w tym przypadku mogą nie tylko Cię odpowiednio nie zabezpieczyć, lecz również wpłynąć negatywnie na Twój stan zdrowia. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam niedoczynność tarczycy
thx Goniu za odpowedź 🌻 ja tylko tak pytam orientacyjnie.....a nóż jest na forum dziewczyna z takim samym problemem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **********
Ja również mam niedoczynność tarczycy, biorę Euthyrox juz od paru ładnych lat i moj lekarz ginekolog nie widzial przeciwskazań do stsowania antykoncepcji hormonalnej. W moim przypadku jest to Harmonet. Biorę i nic złego się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **********
Ja również mam niedoczynność tarczycy, biorę Euthyrox juz od paru ładnych lat i moj lekarz ginekolog nie widzial przeciwskazań do stsowania antykoncepcji hormonalnej. W moim przypadku jest to Harmonet. Biorę i nic złego się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam niedoczynność tarczycy= to ja :) 🌻 cieszę się, że masz dobrze dobrane tabletki🌻 z tego co wiem, to DOBRY gin powinien na wizycie poprzedzającej przepisanie tabletek, skierować mnie na badanie krzepliwości i wątroby Tak sobie pomyślałam, słyszłam ze są ginekolodzy endokrynolodzy, zatem dla osób z chorobas tarczycy taki byłby najlepszy, niżeli jeden do tego a zupełnie inny do czego innego?? jak myslicie? 🌻---->-------->-------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mam pytanie do Was czy nie tyłyscie od Euthyroxu?Bo ja biore od roku Euthyrox 125 i wydej mie sie ze zamiast chudnac to tyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×