Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chyba Was rozumiem....

Czy jestem w ciąży??? Nie wiesz - wstąp.

Polecane posty

Gość sleepingpill
nie pokoją mnie tez skurcze jajników miałam wczoraj ból w lewym jajniku cos jak skurcz..niedawno pozbyłam sie nadzerki i mialam zapalenie pochwy i niewiem czy zostało doleczone...mowiono mi ze moge miec zapalenie przydatków i z tego są te skurcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 11
zrobiłam test po miesiącu od stosunku i wynik wyszedł negatywny czy jest on wiarygodny?? proszę odpiszcie!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonka2
Witam Chciałam zapytac czy przyczyną braku miesiaczki w moim przypadku moze być ciąża? Ostatnią miesiączkę miała 21 kwietnia a 19 maja kochałam się bez zabezpieczenia.Po 2 tygodniach od stosunku zrobiłam test i wyszedł ujemny. Pragnę nadmienic iż moje cylke sa bardz nieregularne czsam wynoszą 25 dni 31, 38 a nawet 40 dni. Proszę o odpowiedż:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dad
hey! kochalam sie ze swoim partnerem dzin po miesiaczce czy moglam zajsc w ciaze ?? po jakim czasie mozna to sprawdzic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ah... mam problem
mam problem dostalam miesiaczke 2 razy w miesiacy czy to narmalne czy pwoinnamsie gdzies zglosic do ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shopgirl
Nie jesteście w ciązy!jak ktos bierze tabletki regularnie to nie ma takiej mozliwości.wiem bo sama mialam takie watpliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shopgirl
To ja powinnam miec watpliwosci bo ja osttnio nie zastosowalam zadnej antykoncepcji.To byl stosunek przerywany,ale bez wytrysku ,ale niestety w dni płodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesssst
aga 11 mozesz spac spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcddcba
Witam. Mam pytanie. Wczoraj uprawialiśmy z moim chłopakiem petting. Ja bawiłam się nim a on mną, pilnowałam tego by on nie dotykał swojego penisa. No i raczej nie dotykał, choć w połowie kiedy zakładał prezerwatywę styczność z penisem była. Potem on mnie dotykał. No i wiadome pytanie - czy coś mogło się jakimś sposobem przenieść/przetransportować? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2244
Ja mierzylam Tempereature teraz w ciazy (pochwy) na wieczor mialam 37,8,a rano 37,2 czy to jest wszystko wporzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga121
dzięki za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka_18031989
ehhh ty jedyna nas rozumiesz chyba:*:* skopiuje ci wiadomosc z mojego tematu i jak mozesz to prosze - odpowiedz mi:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka_18031989
hej): mam pytanie mam na imie Kasia i ostatnio kochalam sie zmoim chlopakiem... hmm... od paru dni zabezpieczam sie tabletkami (regulon), sa one moimi pierwszymi w zyciu... chlopak skonczyl na zewnatrz, czyli stosunek przerywany ze tak powiem noi mam pytanko czy to mozliwe bym byla w ciazy?? ciekawi mnie to mam dopiero 18 lat wiec dzidzius bylby nie wskazany niestety... moj chlopak jest naprawde cudowny chodzimy ze soba 4 lata i zaczelismy wspolzyc dopiero w styczniu tego roku... a pare dni temu zdecydowalismy sie na tabletki wczesniej - prezerwatywa i stosunek przerywany - czasem patentex oval prosze o pomoc:*:* z gory bardzo dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewierze juz w nic
Droga Kasiu 2244!!! Ja tez takom temperature mialam na poczatku ciazy,a dzieje sie to dlatego,ze rano organizm jest wypoczety i jest nizsza temperatura a wieczorem znow oslabony wiec jesz wieksza.To jest normalne niemasz sie co zadreczac. Pozdrawiam i zycze udanego zakonczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze mi wytłumaczyc
jak jest z płodnościa po owulacji? Ile dni po owulacji mozna zajsc w ciaże ? Dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze mi wytłumaczyc
Owulacje miałam 11.06 (akurat mialam robiona cytologię i P. doktor potwierdzila, ze jestem w trakcie owulacji) Od kiedy zaczely sie dni bezplodne ? 21, 22. 06??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli owulację miałaś 11.06 to niepłodnośc rozpoczyna się ok 13.06Należy wiedzieć, czy pani dr widziała gotowy do pęknięcia pęcherzyk, czy kurat złapała moment pękania. Bo rżnica jest ogromna - jeślitylko dojdrzały to nie ma żadnej gwarancji, że odbyła się w przewidzianym terminie, gwarancją byłaby widoczność dużego pęcherzyka i na drugi dzień przekształcanie się go w ciałko żółte czyli brak dużego pęcherzyka.Jeśli dr widziała tylko dojrzały pęcherzyk, to nie możemy mówić o bezpiecznych dniach. Musiałabyś potwierdzić jeszcze raz monitoringiem, że na pewno doszło do pęknięcia.Jeśli nie było monitoringu a Pani dr określiła okres okołoowulacyjny na podstawie otwartej i miękkiej szyjki oraz śluzu płodnego - to nie ma żadnej pewności na odbycie się owulacjiUważaj więc przy stosunku, owulację może potwerdzićtylko temperatura (mierzona z rana codziennie od początku cyklu, bo liczy się nietyle wysokośc temperatury o ile różnica w stosunku do okresu przedowulacyjnego). Szyjka i śluz są tylko zwiastunem - a temperatura potwerdzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smallgirl
słuchajcie boli mnie z lewej strony to tak jakby jajnik czy to tez moze byc oznaka ciązy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smallgirl - nie schizuj :-Oznaką ciąży może być częstsze oddawanie moczu, kłócie w podbrzuszu, ból jajników, ból piersi, zmęczenie, nerwowośc, ospałośc - czyli WSZYSTKO co jest normalne w cyklu kobiety - na tej podstawie NIE DA się powiedzieć czy to ciąża, czy nie ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze mi wytłumaczyc
widziałam pęcherzyk na USG, lekarka mówiła, że owulacja potrwa do 2 dni. To bardziej skomplikowane niz myślalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli - nie ma gwarancji, że pękł. Jeśli Cię to korci (tzn koniecznie chcesz wiedzieć kiedy jest niepłodność) to musisz udać się na monitoring i sprawdzić, czy pękł lub nadniach wykonać badanie na poziom progesteronu, który pokaże, czy jesteś już po owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze mi wytłumaczyc
ngLka dzieki za wytłumaczenie. Ciekawe dlaczego wszędzie zwracają uwage tylko na śluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo wysoce płodny śluz jest świetnym nośnikiem plemników, tę metodę (Billingsów) stosują głównie kobiety starające się o dziecku, po prostu to najlepszy czas.Czasem jednak w cyklu występuje kilka faz sluzowych, przy czym tylko przy ostatniej występuje owulacja. dlastaraczek to nie problem, bo działają wtedy dalej - ale dla odkładających to istnyhorror, kiedy 3 dni po ostatnim dniu wysoce płodnego śluzu zaczynają współżyć a po kolejnych 3 dniach jestnawrót śluzu.Dlatego dla odkładających - sam śluz nie powinien być wyznacznikiem owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze mi wytłumaczyc
Czym może być spowodowane, że pęcherzyk nie pęknie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różnymi czynnikami, np stres (niektrym wystarczy lekki), wzrastastężenie proaktyny, prolaktyna blokuje wydzielanie LH z przysadki - LH niezbędne jest do dalszego wzrostui pęknięcia pęcherzyka.Jest też wiele innych czynników, jak choćby stymulacja światłem, np spanie od początku cyklu przy otwartych okiennicach, gdy do sypialni wpada światło z ulicy - wpływa niekorzystnie na okres okołoowulacyjny. Podobnie dzieke się przy zbyt nagłych zmianach temperatury.I tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze mi wytłumaczyc
widać, że bardzo duzo wiesz na ten temat, dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulka11
ja mam pytanie po tygodniu brania luteiny wystąpił okres czy to jest oznaką że nie jestem w ciąży, okres był bardzo skąpy proszę o szybką odpowiedz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musi tego oznaczać. A ile czasu od owulacjizaczęłaś przyjmować luteinę? Ok 14 dni po owu naeży zrobić test ciążowy ( porannego moczu) i - przy pozytywnym przyjmować dalej, przy negatywnym odstawić luteinę.Jeśi to tylko plamienie- nie odstawiałabym ale lekarzem nie jestem dlatego dobrze radzę, byś zadzwoniła do swojej ginekolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulka11
potem zaczęłam brać rigevidion i okres wystąpił troch obfitszy po miesiącu od stosunku zrobiłam test i wyszedł negatywny wiec w ciąży chyba nie jestem ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×