Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chyba Was rozumiem....

Czy jestem w ciąży??? Nie wiesz - wstąp.

Polecane posty

Gość sprinterka
ja mysle,ze nie poniewaz to jest powszechnie niepdlodny dzien jednak czytalam gdzies,ze podobno cykl kobiety sie zmienia w ciagu jej calego zycia. mysle,ze nie masz powodow do obaw poczakaj na miesiaczke ,jesli sie nie pojawi zrob test,a na przyszlosc polecam tabletki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprinterka --ślicznie i pięknie dziękuje :) No ja tęz mam taką nadzieje !! w końcu bylam w tej sprawie u lekarza prawda ...no ale cóż czekac musze na okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki111
Witam.. mam problem.. ostatnio kochałam się z moim chłopakiem, mieliśmy prezerwatywę i do tego nie doszło do wytrysku , bo stosunek został przerwany. Okres spóźnia mi się ponad dwa tygodnie.. Czy mimo to , że zabezpieczenie było i nie doszło do wytrysku moge być w ciąży..? jeżeli ktoś coś wie na ten temat to była bym bardzo wdzięczna jak by mi udzielił jakiejś odpowiedzi.. proszę pomóżcie.. strasznie się tym zadręczam :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprinterka
a czy mialas wtedy dni plodne? czy masz regularne cykle? uwazam,ze nie jestes w ciazy ,pomysl moze o innych powodach opoznienia miesiaczki:stres,dieta,zmiana klimatu?? jesli nic sie nie zgadza dla pewnosci zrob test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki111
Właśnie miesiączkę mam nieregularną .. hmm.. stres na pewno, bo cały czas sobie wmawiam , ze moge byc w ciąży.. co prawda jestem niejadek i to tez moze byc powodem opoznienia miesiączki.. ale i tak sie boje.. wrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiki --- W CIĄŻY NIE JESTES NA 100% spokojnie ! bylo zabezpieczenie poza tym nie konczyl w środku Oj kochaniutka śpij spokojnie !! NIE JESTES !!! JA natomiast mam sporo powazniejszy problem....bo robilam to w czasie mieśiaczk ibez zabezpieczenia -ŻADNEGO ZABEZPIECZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki111
Cameron22------- TY też na 100% w ciąży nie jesteś.. słowa ginekologa : "Zajście w ciążę w czasie trwającej miesiączki nie jest możliwe. Jednak nie zalecam współżycia w tym czasie ze względu na możliwość infekcji (zakażenia) macicy. " pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni85
Witam! Mam problem otoz okresu nie mam od ok.20 dni(4 miesiace tem7u odstawilam tabletki i po nich mialam okres 8-10 kazdego miesiaca),ostatni byl 8 pazdziernika.Niesrtety nigdy nie mialam regularnie okresu,takze nie potrafie wyliczy sobie dni plkodnych,a bardzo bym chciala zajsc w ciaze...Bylam u ginekologa dzisiaj ale powiedzial zwe za wczesnie i raczej nie jestem w ciazy(czesto mam stany zapalne...)PRZEPISAL MI CENTRUM MATERNA.dZIEWCZYNY CZY JA MAM SZANSE ZOSTAC MAMA???????????????/POMOZCIE... aha,od tygodnia mam temoperature 36,8 to czy ona tez ma wplyw na dni plodne?sluz mam mleczny taki jakis kolor ale nie rozciagliwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numajej
hej. No to ja tez pisze. prawie 2 tyg.temu kochalam sie z chlopakiem, , podczas pieszczt, w poczatkowej fazie, wsunal mi czlonek do pochwy, bez prezerwatywy. Potem zalozyl ja i kochalismy sie,..\\\"skonczyl\\\"na moim brzuchu;/ Bylam wtedy w okresie plodnym i teraz jestem wykonczona stresem. Juz nie wiem co myslec, nawet test boje se zrobic, okres mam dostac jakos 8 grudnia.. Troche oslabiona jestem, momentami mnie mdli i ogolnie moja forma psychiczna jest zla. I w ogole trzese sie cala. Nie wiem czy juz sobie wymyslilam to wszystko bo wciaz slysze o dzieciach, w tv wciaz widze reklamy pieluszek itd. Mam 22 lata pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblus
a poradzcie mi cms mam nieregularne miesiaczki ostatni rok od 31 do 36 dni dzis jest 40 dzien i nie mam okresu kochałam sie 28 dnia cyklu ale byla prezerwatywa ani nie pekła ani nie zsuneła sie ani nie konczył we mnie starsznie sie denerwuje ze mogło mi sie cos przytrafic chociaz jak pomysle racjonalnie to niemozliwe ale mimo to panikuje bola mnie troche piersi, mam dzis 37 C sucho tam na dole z gory dziekuje za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki teraz ja opisze wam moja historie:( mialam stosunek nie doszlo do wytrysku we mnie bylismy po alkoholu i wycofalismy sie bardzo szybko i nic potem nie bylo bylo to 18 dnia cykle mam nieregularne myslalam ze dostane 24.. gora 27..minelo 10 dni od stosunku zrobilam test pokazal ze nie ma ciazy ale okres nadal sie spoznia mam bole brzucha no i ostatnio dreszcze.Martwie sie i newiem czy sie uspokoic czy zrobic 2 test.. pomozcie mi prosze Was!! wiem ze popelnilam blad kurcze ten alkohol:( w sierpniu odst tabsy bralam 6 miechow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LELETH
melisaneczko, uwazam,ze nie masz sie czym martwic, tym bardziej, ze zrobilas test :) u mnie sytuacja wyglada nastepujaca. biore cilest od czterech miesiecy, ostatnio zmienilam sobie godzine przyjmowania tabletek o godzine do przodu(zaczelam brac miesiac temu 8smego dnia po przerwie ale o godzine pozniej), zawsze dostawalam okres 3-4dnia 7dniowej przerwy, dzis juz jest 5ty dzien .. no i schiz gotowy ;) :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co mysle ze moze cos ci sie poprzesuwalo. Wierze i UFAM tabletkom wiem mysle ze nie powinnas byc w ciazy. Przeciez tabletki chamuja owulacje:) poczekaj spokojnie :) ja bralam 6 miechow harmonet ale cos takiego mi sie nie zdazylo no tylko ze zawsze dostawalam w srode:Pa potem w czwartek:Pwiec moze u ciebie tez sie poprzesuwalo wszystko. Dzieki za odpowiedz na moj problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblus
a mi ktos poradzi?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to juz jestem tak spanikowna że masakra po prostu ! kiedys ponad 4 lata nie mialam okresu przez odchudzanie wiec myślę że tak łatwo nie zajdę ale z drugiej strony ten lekarz co mi powiedzial ze nie zajde podczas okresu Mojej kumpeli powiedzial ze bedzie miec chlopca i urodzila sie dziewuszka :( juz żałuje że nie wzięlam postinoru tak mi nagadal ....ze niby nie będe w tej ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś moze mi coś poradzić ??? hm ?? co myślicie o mojej sytuacji ?? ja Wam poradzilam a Wy mi niestety nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cameron22___no to ja ci poradze. na pewno z tego stosunku ciazy nie bedzie, nie byl, to zaden ryzykowny stosunek, musialabys miec super mega krotkie cykle zeby doszlo do owulacji okolo 7dc, zakladajac,ze plemniki dalyby rade tak dlugo przetrwac co raczej nie jest mozliwe. Nie warto odrazu lykac postinoru, tymbardzieje,ze w twojej sytuacji nie ma zadnego zagrozenia. radze jednak zainteresowac sie bardziej swoich cyklem, bo przerazilo mnie co napislas, brak@ przez cztrey lata???, szok!! zadbaj o siebie,zebys pozniej nie marwtila sie z odwrotnego powodu, pozdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małolpepsza ----dziekuje Ci za to co mi napisalas ? :) ogromnie mie to podnioslo na duchu a wlasnie : dziewczyny czy mysliscie ze tak dlugi brak @ jk ja mialam kiedys moze mi jakoś zaskodzic ?? moze miec dla mnie jakies konseekwencje ?? ktoe teraz są oczywiscie niepożądane znacie kogos kto tak dlugu nie miesiaczkowal bardzo prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cameron22___no to znowu ci odpowiem:), tak dlugi brak okresu swiadczy zaburzeniach hormonalnych, jesli teraz miesiaczkujesz reguralnie to cale szczescie, na Twoim miejscu wybralabym sie do ginekologa, w celu oceny owulacji przez monitoring, poza tym trzeba wykonac badanie hormonalne, na poczatku cyklu FSH,E, LH...PRL,Testosteron w polowie cyklu E.LH, na koncu cyklu progesteron, te badnia pozwola ocenic czy wszystko jest w porzadku, z nicka wynika,ze jestes jeszcze bardzo mloda, wiec warto sie soba zainteresowac. Na forum mozesz sie duzo dowiedziec, ale forum nie zastapi dobrego gina. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaa_
W takim razie ja również mam do was dziewczyny pytanie. Chodzi o to... mam dopiero 16 lat, już pierwszy stosunek za sobą (po prostu wydaje mi się, że znalazłam odpowiedznią osobę i po roku byłam gotowa). Mój chłopak jednak ostatnio zaproponował mi wizytę u ginekologa i tabletki antykoncepcyje. Czy nie jestem na to jeszcze za młoda i czy nie wywołałoby to u mnie żadnych komplikacji w przyszłości? Poza tym do ginekologa trzeba chyba iść z opiekunem no a mamy o to nie poproszę. Jeszcze jedno...jakoś mimo wszystko nie ufam prezerwatywom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londynianka...
Czesc, Nie wiem czy powinnam Wam zawracac glowe bo w sumie nie mam zadnego konkretnego pytania(za to milion niekonkretnych ;-D ). Wiec moja historja wyglada tak,ze okres spoznia mi sie okolo 10 dni... Od jakis 6-7 miesiecy nie biore juz tabletek. Jedyna meteoda stosowana przez nas byl stosunek przerywany...aczkolwiek oststnio zdarzylo sie nam go nie przerwac ;) Tak wiec 3 dni po tym jak powinam dostac okres,rano zrobiloam test bo skrecalo mnie z ciekawosci.... Wyszedl pozytywany! Wieczorem tego samego dioa go powturzylam.... Pozytywny! Teraz minely juz prawie 4 tygodnie od stosunku. adal nie wiem na ile moge wierzyc testom a do swiat nie mam mozliwosci wybrac sie do lekarza (mieszkam w londynie a tu wszystko zwariowae w tej kwestji)... Nie mam mdlosci, piersi bolaly mnie dzis w sumie pierwszy raz... miewam bule brzucha(ale wydaje mi sie ze sa podobe jak przed miesiaczka)... Nie wiem co mam myslec. Nastawilam sie juz a dzidziusia- moj chlopak zreszta tez... A co bedzie jak okarze sie to zludzeiem...?? Nie chce arazie nikomu mowic zeby nie zapeszyc i brak mi rozmowy z kims kto ma to juz za soba.... Czy powinnam powtorzyc test?? Jesli tak to po jakim czasie?? Pozdrawiam serdecznie- FAJNIE ZE JESTESCIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupbcxz
londynianka- mozesz miec takie bole brzucha w czasie wczesnej ciazy jak na okres a to dlatego, ze macica sie rozkurcza bo sie przygotowuje na cos wiekszego w srodku nie martw sie wszystko ok, moje znajome tez tak mialy :) poszukaj w necie info na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiena
Cześć mam na imię Kasia mam mały problem ... ponad 2 tygodnie nie dostałam okresu zrobilam sobie test i wyszło pozytywnie a po paru dniach dostała miesiączke jak mi sie jak sie skonczla zrobilam sobie znowu test i wyszło że jestem mam senności bóle podbrzusia kucia w jajnikach straszny apetyt jak coś zjem to za 1 h znowu jestem głodna pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaapahaGA
a gdzie jest właścicielka tego topiku?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiena
to co pomoże mi ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butterfly11
Witam wszystkim Piszę ponieważ mam pytanie czy jest duża możliwość zajscia w ciążę w 1 lub 2 dzień cyklu ( gdy cykle są 29-30 dniowe) Okres dostałam 14 grudnia a 15 grudnia stało się ale krótko bardzo kilka sekund proszę odpowiedzcie mi to jest dla mnie bardzo ważne z góry wam dzięuję pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×