Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chyba Was rozumiem....

Czy jestem w ciąży??? Nie wiesz - wstąp.

Polecane posty

Gość ...zdenerwowana.....
hmmmmm???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam pytanie czy jeśli kocham sie ze swoim chłopakiem i używamy tylko gumki ale wszystko jest z nia ok tzn nie pęka ani nic to moge zajśc w ciąże ???Kochamy sie rowniez w dni płodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zaczelam zazywac drugie opakowanie tabletek dzisiaj wzielam 3 a moj chlopak skonczyl we mnie.mam schiza czy aby nie bede w ciazy ale raczej to chyba niemozliwe??? a sa to moje pierwsze tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxy
milenka21 jesli zaczelas barac tabsy od pierwszego dnia @ to nie masz sie czym martwic zabezpieczona jestes od pierwszej tabletki (ja po wzieciu 1 tabletki już szalałam i w ciaze nie zaszlam:D;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia wrocławianka
witam dziewczyny!pewnie gdybym poszperala dokladnie na tym topiku to znalazlabym odpowiedz,ale jest tu tyle wypowiedzi...Chcialam Was zapytac czy zachcianki kulinarne moga sie pojawic po 2 tygodniach od zaplodnienia???od trzech dni pije mnostwo mleka i wogole przerzucilam sie na produkty bialkowe,ktorych nigdy az tak nie lubilam.Oprocz tego powiekszyly mi sie piersi i troche bola,ale moze to od tego mleka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia wrocławianka
nikogo tu nie ma ????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslony
dzisiaj podczas robienia palcowki mojej dziewczynie po krotkim czasie zaczal ja bolec brzuch i powieizla ze ma dosc ze nei moze wytrzymac, nie wiem czym to jest spowodowane gdyz z ok 2 tyg temu urpawialismy sex bez zabezpieczenia, a za poand tydzien ma dostac ciote czy moze byc w ciazy ? prosze odpowiezicie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamyslony
blagma niech ktos mi pomoze bo juz nie mgoe spac po nocach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tet a tet
tralalalala flaki dwa!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka55
nie wiem czy mi ktoś odpisze bo dawno nikt tu nie zaglądał. wiele juz przeczytalam na ten temat ale dokładnie mojej sytuacji nie widzialam. Kocham sie z miom chłopakiem juz od roku stosunkiem przerywanym, ani razu wpadki nie było ale staralismy sie nie w dni plodne, ostatnio kochalam sie w 14 dniu cyklu ale on twierdzi ze nic nie było, ale ja przestraszyłam sie ze w okolicach pochwy moze byc jakis płyn i jakies 15 min po wsiadziłam globulke anty, na następny dzień widzialam kropelke krwi na bieliznie. po 4 dniu równiez widzialam brązową plamke na majtkach. minelo 6 dni od stosunku a przez ten czas boli mnie dół brzucha, oraz plecy( jak zwylke przy okresie) bolą mnie sutki przy dotyku. czesto robie siku i mam duzo bialego sluzu raz jest kremowy nie lepki a raz bardzo obfity bialy. mam regularne okresy.nie wiem co mam myslec;( moze to jakas grzybica czy cos? szczerze to wolalbym to niz ciaze:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj jeszcze 4 dni i możesz zrobić test- tylko poproś o jak najdokladniejszy i zrób z porannego moczu, bo inaczej może błedny wynik wyjść. albo możesz poczekać do terminu @ i jeśli by się wtedy nie pojawiła @ to możesz zrobić test i na pewno będzie wiarygodny. Nie chce Cię martwić ale myśle, że mogłaś wpaść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikus
hej!! kochałam się pod czas okresu to był 4 dzień cyklu ostatni dzień krwawienia (cykl 33 dniowy lecz ostatnio trwał tylko 24 dni) i pękła nam prezerwatywa i cała jej zawartość została we mnie. kilka chwil po stosunku zauważyłam białą wydzielinę czy to było nasienie?? wiem że po okresie są dni nie płodne i wydaje mi się że tak tez miałam bo czułam suchość brak śluzu.. ile dni mogą żyć plemniki w takiej sytuacji?? jakie mam szansę na to że nie jestem w ciąży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wikus: plemniki mogą przeżyć 2- 3 dni ale myślę że masz spore szanse że nie jesteś w ciąży . Nie popadaj w stres bo to ci może rozregulować cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkkkka
od trzech tygodni spoznia mi sie okras niby nie odbylam stosunku wiec co powoduje ze nadal nie miesiaczkuje????/ prosze o pomoc czy mam się bac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkkkka
od trzech tygodni spoznia mi sie okras niby nie odbylam stosunku wiec co powoduje ze nadal nie miesiaczkuje????/ prosze o pomoc czy mam się bac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was Mam na imie Monika i mam 19 lat. Pierwszy raz pisze na takich forach wiec prosze o szybka odpowiedz Od 4 lat ma regularne cykle 28 dni . 9 czerwca dostalam okres skonczyl mi sie 16 okolo 24 wyjechalam nad morze 29 wrocilam i od razu w tym samym dniu dostalam kolejny okres. trwal do 6 lipca nastepny dostalam normalnie 26 lipca i trwal do 2 sierpnia . Teraz mam pytanie bo uwazam ze to zaburzenie w czerwcu moglo spowodowac ze moje obliczenia co do dni plodnych mogly mnie zawiesc. Przez cala ta miesiaczke lipiec/sierpien i z 2,3 dni po kochalam sie bez zabezpieczenia i partner konczyl '' we mnie'' . Czy jest mozliwosc ze zaszlam w ciaze ? I w razie czegos prosze o napisanie jakie sa szanse na to ze jestem w ciazy! czekam na odpowiedz i z gory dziekuje :* pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marc
Witam Mam wraz moją dziewczyną pewien problem. Amianowicie moja dziewczyna ma obawy ze jest w ciaży ale 2 razy dostala juz miesciaczke nie ma zadnych bolow brzucha czy jest mozliwe ze jest w ciazy ??? Z gory dziekuje za pomoc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona i ja
Witam mam problem kochalam sie z moim chlopakiem bez zabezpieczenia ale nie skonczyl we mnie. Okres spoznial mi sie 5 dni gdy go dzisiaj dostalam zebralo mi sie na wymioty i bylo mi slabo ale juz jest ok czy mozliwe ze jestem w ciazy prosze o odpowiedz dzieki z gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze tu mi ktos pomoze-pisze wszedzie;/w 11dniu cyklu w lipcu zazylam escapelle tzn byl to stos.przerywany bez finalu ale...na wszelki wypadek wzielam-po14 dniach zrobilam test-negatywny,zawsze9dostawalam okres a tu cisza...10 sierpnia kochalam sie z chlopakiem juz z zabezpieczeniem tez bez finalu...ale znow sem wkrecam o tym kropelkowaniu bo mogl dotknac tego gumka bo niby ja obrocil czy cos... zanim ja zalozyl i... poczul by to chyba reka jakby zakladal?nie pekla i tez nie bylo finalu we mnie-a juz sie schizuje nie wiem co myslec,na kiedy moze przypasc owulacja po tej tabletce?!!! ponoc nieraz cykl przedluza sie po niej az do48dni.prosze o rade;/moze spozniac sie przez nerwy?az tak juz4dni.czy ten 2stos mogl byc wg was niebezpieczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona i ja
chyba sie nie doczekam na odpowiedz ale spoko juz jest ok bylam u ginekologa i wszystko gra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajdza
Mam pytanie odnosnie tego ze moj cylk jest rozny. zazwyczaj trwa kilka miesiecy np 28 dni a pozniej przez nastepne kilka miesiecy 34 dni. 28 dni kiedy mialam miec okres kochalam sie z chlopakiem i niestety bez niczego. Ale dzis jest 32 dzien i nie mam nadal okresu chociaz mam bole w podbrzuszu i bola mnie piersi. Zauwazylam rowniez lepka zóltawa wydzieline z pochwy. Czy moze mi ktos powiedziec czy powinnam sie obawiac czegos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ajdza
a skończył w Tobie? i w który dzień cyklu odbył sie stosunek? bo jesli nie dłużej niż 2 tyg temu,czyli po płodnych to chyba nie masz sie o co martwic. Ja mam tak czesto kocham sie przerywanym a potem bardzo sie martwie jak mam dostac okres, i najgorsze ze wkrecam sobie wszystkie objawy:(... a i tak zawsze nadchodzi @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisia000
czesc nie bede udawac ze jestem ginekologiem, polozna czy kims innym ,ale mam pewne pojecie o takich sprawach, interesuja mnie juz od dawna, wiele czytam itp.. Wiec jesli chcesz wiedziec jakie jest prawdopodobienstwo ciazy u Ciebie to pisz teraz na tym topiku, chetnie pomoge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexyliciousgurl
Czesc! Kochałam się z moim chłopakiem, który nie miał wytrysku we mnie, ale po 3-4 godzinach ponownie włorzył mi do środka, nie wiem czy przez sperme ktora znajdowala sie na jego czlonku moge byc w ciązy ? błagam pomórzcie. ostatni okres rozpoczął mi się 16 sierpnia dzuś jest 13 dodam że kochalismy sie wiele razy bez zabezpieczenia był to stosunek przerywany ale a ni razy chłopak nie miał wytrysku we mnie zawsze wyjmował conajmniej 5 mintu przed wytryskiem ja ja to konczylam. POMOCY !!!!! Juz nie sypiam po ocach pomorzcie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety radzę zrobić test, bo jeśli nie jesteś w ciąży to pewnie okres opóźni Ci się ze stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety radzę zrobić test, bo jeśli nie jesteś w ciąży to pewnie okres opóźni Ci się ze stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexyliciousgurl
Oczywiscie pojechalismy dzis po test, ale przy niedzieli - jak to zwykle bywa apteki pozamykane, a apteka dyżurująca miała jakąś przerwe. Mam jeszcze gorsze samopoczucie, cała sie trzęsę i zyje w niepewnosci. Nie wiem czy wytrzymam ta presję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka62786891
Uprawialiśmy z chłopakiem petting, najpierw on mnie pieścił (był w spodniach), potem ja założyłam spodnie i pieściłam jego. Miał on trochę płynu na członku, ale niewiele. Nie doszło do wytrysku. Po kilku minutach poszłam do łazienki i zmoczyłam rękę pod kranem i dotknęłam swoich narządów płciowych w celu podmycia się, potem dopiero nałożyłam żel do higieny intymnej i umyłam się w tamtych okolicach. Czy w takiej sytuacji mogę być w ciąży? Dodam(jeżeli ma to znaczenie), że jestem dziewicą i mam dni płodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×