Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ja się tylko zastanawiam

Czy podczas ciąży można mieć NORMALNY okres?

Polecane posty

Gość Ja się tylko zastanawiam

Witam. Pytanie głupie, bo głupie, ale proszę o odpowiedź, bo sama juz nie wiem. Czy podczas ciąży można mieć NORMLANĄ, obfitą, trwająca tyle co zwykle miesiączkę? Czytałam o przypadkach okresu w czasie ciąży, plamienia w czasie ciąży i nie bardzo rozumiem znaczenia tego pierwszego... Plamienie, owszem zdarza się, ale pełnowymiarowy,pełnoczasowy :) okres??? Jesli jakaś kobieta zastanawiałaby się, czy istnieje możliwość, że jest w ciąży,podczas gdy po stosunku dostała, podkreślam raz jeszcze NORMALNY okres, powidziałabym jej pewnie że w ciąży nie jest; dla mnie zawsze obecność okresu była świadectwem braku dzidziusia... A tu takie buty :). Jak to było u Was moje Panie? Zdarzyła się którejś miesiączka w brzemiennym okresie :)??? Jeśli tak to do którego miesiąca ją miałyście? Co na to lekarz? Z góry dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ..to mozliwe jak najbardziej ..! Ja mialam \"normalna miesiaczke\"..nie wiedzialam ze jestem w ciazy . Kiedy okres sie zatrzymal ..bylam w 4 miesiacu !!! ( z drugim dzieckiem ).Pierwsze mialo 5 miesiecy! Dla mnie to byl szok ..dla lekarza ..no problem (normalka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****Kaja****
dziewczyny.... Od prawie 14dni biore pigulki anty Dwa dni przd okresem kochalam sie z chlopakiem ( wiem ze wtedy sa dni nie plodne) wiec jest mozliwość ze zaszlam w ciąże (tfu, tfu) Lekarz odradzal wzięcie posinoru, i zapisał tabletki anty Czy te tabletki ( Harmonet) beda mialy wplyw na test ciążowy? Jai wplyw maja tabletki na ciaże ( wiem ze nie mozna ich brac ale nie wiem jaki maja wplyw) Z góry dziękuje za odp pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba jestem w ciąży
Dziewczyny też mnie dręczy ten temat. Okres spóźniał mi się dość długo. Około 52 dnia cyklu wystąpiły u mnie plamienia - dość spore. Ale nie wydaje mi się żeby to była normalna miesiączka bo zwykle mam obfitą i trwa ok. 5 dni. A moje plamienia trwały niecałe 3 dni. Poza tym powiększyły mi się troszkę piersi i odczuwam ból w dolnej części brzucha. To już trwa ponad tydzień. Idę w poniedziałek do lekarza więc dowiem się co jest grane. Przyznam szczerze, że teraz nie jest odpowiedni czas na dzidzię ale co ma być to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co i co
co po wizycie u lekarza? dziecko czy jaka dolegliwośc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schizolka
Bardzo mnie ta miesiaczka przy jednoczesnej ciazy ciekawi, bo wlasnie dostalam okres, a wczesniej schizowalam sie ze jestem w ciazy....okres jest normalny, trwa tyle samo co zwykle, krew czerwona, zadne tam plamienie i co,mowicie ze mimo to moge byc w ciazy? Chyba do cholery mozna jakos odroznic takie krwawienie w czasie ciazy od miesiaczki? Chyab sa jakies dodatkowe objawy tej ciazy? Napisz Givanetta czy rzeczywiscie nic a nic nie przeczuwalas i odkrylas ze jestes w ciazy dopiero w 5 miesiacu? Jak wyglada to krwawienie w ciazy? Opiszcie.....bo ja juz sobie znowu wkrecam i penwie mimo normakengo okresu bede robic jutro test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schizolka, jak wiele ciąz tak wiele objawów! zrób test, pomomo okresu jesli jesteś w ciązy może wykryć ciąże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schizolka
renika, dzis kupuje jutro robie i dam znac, Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schizolka
renika, dzis kupuje jutro robie i dam znac, Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schizolka
Zrobiłam wczoraj. Ciąży niet. UFFFF. To się pani aptekarka uśmieje...wczoraj kupowałam u niej test, dziś kupie nast. opakowanie tabletek...;-) Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest mozliwe
wlasnie to jest mozliwe...wiec lepiej jesli macie jakis obawy to jak najszybciej test ciązowy..i mam nadzieje ze nie jak cos nie usuniecie ciąży...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutkaaaa
ja się schizuje, niby nie ma czym bo była gumeczka i bardzo uważaliśmy i trwało to jedynie z 5 minut a że ja ciągły stresik to uważałam by nie spadła i takie tam:) ale później była wspólna kąpiel.... a ja niestety mam małą wiedze na temat kąpieli i przedostania sie nasienia....niby woda była bardzo gorąca pamietam :):) no i dziś mam takie brunatne upławy śluz czy cos takiego ...i troszek się boje ;( poczekam jeszcze ze 2 dni i zrobie test chociaż będe się bardzo bała go zrobić bo czekanie na wynik jest tragiczne ;((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jeśli w marcu dostałam okresu normalnie tak jak powinnam a w kwietniu już nie i dziś dostałam bardzo bólącego a mamy 3 maj przy czym w ostatnimi czasy stałam się senna w dzień mam apetyt zwiększony oraz chce mi się wymiotować zazwyczaj z rana i wieczorem a w kwietniu gdy nie dostałam miesiączki kuły mnie jajniki czy mogę być w ciąży ? Dodam że robiłam test i wyszła jedna kreseczka ale słaba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jesteś w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×