Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość o reta

z czym sie je kotlety sojowe - z ziemniakami ???

Polecane posty

Czemu nie z ziemnkakami? Ja co prawda jadam tylko z sałatką, ale ziemniaki też pasują. W końcu to nie kotlety z ziemniaków, nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o reta
nie, nie o to mi chodzi, ze cos mi sie nie podoba w ziemniakach, tylko po prostu nie wiem jak smakują te kotlety i dlatego totalnie nie wiem z czym mam je dzis zrobic ! dzieki za podpowiedzi, a np jakis ryz z curry czy cos w tym stylu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja je sobie robie z ziemniakami + surowka, jak normalny obiad np. z kurczaka, ale z ryzem tez sa dobre, tylko pamietaj zeby je wczesniej, przed smazeniem dobrze namoczyc w rosołku z odrobina sosu sojowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaaa
Kotlety sojowe smakuja jak prawdziwe miesa:) Smacznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
one smakuja podobnie jak normalne mieso, kiedys zrobilam mielone sojowe i dalam mojemu bratu - miesozercy i dal sie nabrac, myslal ze to mieso. po obiedzie powiedzialam mu ze to soja to zaczal mowic ze dziwnie smakowalo, ze byly ohydne hehe. zazwyczaj robimy je z ziemniakami, czasem frytki... no tak jak z normalnymi kotletami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o reta
dzieki kochani, no to uff.. bo juz mi sie do sklepu jechac nie chce a mąz na obiad zląduje niedługo i nie chcialam jakiegos badziewnego zestawu skomponowac :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o reta do kennyego
w rosołku i z sosem sojowym ? CHetnie, ale to towar kupny (firma Sante, pewnie Wy wtajemniczeni znacie) no i spodziewam sie, ze raczej przyprawili jak nalezy (czytaj: nie chcę przedobrzyć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaappppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja lubię
jeść kotlety sojowe po prostu z chlebkiem, kiedy już są zimne, to naprawdę pyszne! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joovika
Ja dzis zrobilam kotlety sojowe z frytkami, a do tego warzywa na patelnie z Hortexu, hmmm pycha, czerwone wino i kolacja gotowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×