Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co to za nick

Stronki mebli do domu...

Polecane posty

Gość co to za nick

Wpisujcie jakie waszym zdaniem sa dobre firmy mebli domowych...oraz tanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cirilla_fiona
brw. To są systemy meblowe - tzn możesz sobie wybrać dowolny mebelek z dowolnego kompletu (taka budowa jak z klocków lego) - bardzo fajnie bo można kupować po jednym mebelku jak np nie masz kaski. Poza tym ja mam w trzech pokojach ten sam system (brw-olcha miodowa), które dokupywałam po kolei i mogę je sobie teraz dowolnie mieszać i przestawiać jak i dokupywać nowe http://www.brwmielec.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forte
:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forte
taka wielka sieć..... a wszystko zaczeło sie w małej OSTROWI MAZOWIECKIEJ (moje miasto ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja sisotra kupiła brw system o nazwie BORYS. Cudo, które byłoby bardzo pakowne, gdyby nie to że..... szyflady sie rozsypują a można w nich chować jedynie skarpetki bo mmaja za cienkie dno. Ogólnie segment tak sie rozchwiał że nie jest wart tych pieniędzy. Ale projekt jest bomba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narcyzek
www.ikea.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narcyzek
www.ikea.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mebelki
www.meblocross.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mebelki
www.meblocross.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black red white
brw to naprawdę fajne meble,mam w domu system POP i BORYS i wszystko jest ok.dzisiaj wlasnie dokupilam szafke:) www.brw.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam meble brw: system kent i sypialnię retro. Meble są bardzo delikatne, szczególnie system kent. Szuflady rzeczywiście tylko na skarpetki. A o prowadnicach nie wspomnę... :( Moja siostra ma sypialnię KENT - w szafie wypaczyły się wszystkie półki. Wyglądają na pierwszy rzut oka ładnie, ale w eksploatacji - porażka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne... Ja mam system brw w kolorze olcha miodowa (jak już pisałam) też mam szufladki w komódce... mebelki mają już troszkę - ze dwa latka. Mało tego były przewożone jakieś 100 km jak się wyprowadzałam od rodziców i taszczone na 5 piętro. I nic im nie jest. Moja mama ma system Stylius - i też nie narzeka żeby jej się coś wypaczało. Oprócz tego z black red white mam jeszcze kuchnię (nikka 260 - front ramka jabłoń ciemna) i jest również bardzo funkcjonalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne... Ja mam system brw w kolorze olcha miodowa (jak już pisałam) też mam szufladki w komódce... mebelki mają już troszkę - ze dwa latka. Mało tego były przewożone jakieś 100 km jak się wyprowadzałam od rodziców i taszczone na 5 piętro. I nic im nie jest. Moja mama ma system Stylius - i też nie narzeka żeby jej się coś wypaczało. Oprócz tego z black red white mam jeszcze kuchnię (nikka 260 - front ramka jabłoń ciemna) i jest również bardzo funkcjonalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×