Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

camelia

LOGEST - dobry wybór?

Polecane posty

Witajcie! Dziś u mnie 28-y dzień cyklu. Normalnie podczas brania tabletek dziś powinien być okres. I zobaczymy jak to będzie \"po nowemu\". Mam nadzieję, że nie będę musiała za długo czekać. ;) No i cierpieć, bo wcześniej nigdy nie miałam bardzo bolesnych miesiączek, a podobno po tabletkach to różnie może być... Oby było jak najlepiej. A co tam u Was? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka77
hmm..ja kiedys bralam Logest..znioslam go niezle..zero efektow ubocznych..cera mi sie poprawila..schudlam 3 kg..swietnie sie czulam..ale nie ma co porownywac dziewczyny..bo kazda z nas reauguje inaczej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sawannna
Do Camelia: Tydzien temu minal 28 dzien mojego cyklu,wiec jak sie domyslasz tydzien juz spoznia mi sie miesiaczka. Ciekawe kiedy dostane...Mam nadzieje,ze to zwykle przesuniecie wywolane odstawieniem tabletek:/ A poza tym wszystko dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do SAWANNNA: Hej! No ja też czekam... Już wiem, że w terminie nie przyjdzie. ;) Teraz tylko pytanie jak długie to będzie opóźnienie. Ostatnio biorę też antybiotyk, więc może i on jakoś wpływa na to spóźnienie, jak sądzisz? Ale nie mam nawet żadnych objawów zwiastujących nadejście okresu. A Ciebie np. pobolewa brzuch czy nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sawannna
Do Camelia: Wydaje mi sie,ze antybiotyk jak najbardziej moze opoznic miesiaczke - organizm jest slabszy. Ja tez nie mam zadnych objawow - ani piersi mnie nie bola,ani brzuch,ani specjalnie drazliwa nie jestem:/ w srode robilam test ciazowy i wyszedl negatywnie,ale szczerze mowiac to jakos mnie tym nie przekonal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalkka
hej dziewczyny.ja dzis wzielam pierwsza tabletke po 4 cyklach przerwy. jesli chodzi o punktualnosc moich miesiaczek w tym czasie to byla jak w zegarku. zadnych spoznien nie odnotowalam,ale przeciez kazda z nas ma inny organizm wiec sie nie martwcie. u mn ie z koleii nigdy wczesniej nie pojawialy sie bole menstrualne, a w czasie tej przerwy to miesiaczkom towarzyszyl mi taki bol plerkow ze po nocach nie spalam. no i wlasnie dzis tez tak mam no i boje sie wziasc apap na noc zeby nie przeszkodzil w dzzialaniu logestowi.przemecze sie tej nocy ale zastanaiwam sie czy jesli po powrocie do logestu bole menstrualne nadal beda sie pojawiac to czy moge brac rownoczesnie z logestem tabsy przeciwbolowe. stosuje to moze ktoras z was? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wstyd się przyznać, ale pomieszałam coś z obliczeniami i uciekł mi jeden tydzień - wszystko jest w porządku, a okres powinnam dostać dopiero za jakieś 6 dni. ;) Także jeszcze nic mi się nie spóźnia. Nic dziwnego, że nie czuję żadnych zwiastunów jak tu jeszcze tyle czasu. ;) Do SAWANNNA: Sądzisz, że możesz być w ciąży? Do NATALKKA: Ja bardzo często łykałam przeciwbólowo Ibuprom podczas brania Logestu i wszystko było dobrze. Trzeba tylko uważać, aby nie przesadzić z dawką tych środków i nie przyjmować ich w tym samym momencie co pigułkę, a skuteczność anty na pewno będzie zachowana. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, ale zamieszałam. :D Tak to jest jak się ma bałagan w kalendarzu. ;) Dostałam miesiączkę, po 30 dniach cyklu (czyli moje wcześniejsze wyliczenia były właściwe). Wczoraj tak coś mnie zaczął pobolewać brzuch, no i dziś już wiem dlaczego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sawannna
Zazdroszcze... ja wciaz czekam:/ Nie sadze bym mogla byc w ciazy,ale kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalkka
dzieki za odp camelia. a wlasnie ja tez sie w obliczeniach pomylilam bo notuje w takim kalendarzyku co to zawsze 31 dni ma a przeciez mamy 28 dniowy luty za pasem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale...
ja po pierwszym ostawieniu Logestu czekałam na okres 3 mies.(choc przed "braniem" był regularny). zobaczymy jak będzie teraz, ale nikt tu nie powinien byc w ciąży ;) moje samopoczucie ok, zadnych pochlipywań przed TV:) czuje sie lekko i swobodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arvenn
czesc :) juz 5 dzien bez Logestu, samopoczucie w miare ok, ale martwi mnie bol glowy - jest ciagly i miejscowy - boli mnie z boku po lewej stronie. Czy ktos mial cos podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! U mnie mija dziś pierwszy miesiąc bez tabletek. :) I ani trochę nie żaluję decyzji o odstawieniu - czuję się naturalnie, mam więcej energii. :) Okres wrócił taki jaki był przed tabletkami - czyli bezbolesny, z czego również bardzo się cieszę. Ciekawe tylko ile potrwa, bo pewnie dłużej. Dziewczyny, jeśli czujecie, że coś jest nie tak, jesteście rozdrażnione, zmęczone, macie zmienne nastroje, to rzućcie tą chemię w kąt - same zobaczycie różnicę. Jeśli wszystko jest w porządku, to OK, ale słuchajcie swojego organizmu i bądźcie wyczulone na takie sygnały, bo nie warto tak się męczyć. Wszystkie Was serdecznie pozdrawiam, teraz \"z drugiej strony barykady\"! ;) Do SAWANNNA: No i jak tam? Nadal czekasz? Do ARVENN: Mnie też pobolewała głowa po odstawieniu, ale raczej nie pamiętam, aby był to tak skoncentrowany w jednym punkcie ból. Z czasem przeszło całkowicie, więc pewnie i Tobie minie. Ten pierwszy cykl beztabletkowy jest podobno najtrudniejszy, więc trzeba go dzielnie przeczekać. A jak nastrój? Poprawił się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! biore LOGET już dłuższy czas i nie mam zadnych kłopotów tzn. skutków ubocznych. niestety każda z nas jest inna i inaczej może reagować... U mnie cena wacha się od 33 do 35 zlotych za opakowanie ale moj chlopak sam zaproponowal ze bedzie mi dokladal polowe do kazdego opakowania :) Cudowny prawda?? ;) Tabletki bierzcie o takiej porze dnia ktora wam odpowiada i bedziecie pamietaly. WAŻNE!!! jeśli bedziecie mialy jakiekolwiek dolegliwosci po okresie dluzszym niz 3 miesiace koniecznie zgloscie sie do swojego lekarza i poproscie o zmiane- nie warto sie meczyc!!! dopiero wtedy bedziecie mialy robione badania na hormony :) poza tym po drugim lub trzecim opakowaniu tabletek TRZEBA zrobić badania krwi!! To są próby wątrobowe i badanie na transaminazy we krwi. jeśli bedziecie mialy jakiekolwiek pytania- zadawajcie a w miare mozliwosci bede pomagac i odpowiadac!! pozdrawiam cieplutko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waneska19
Cześć DZiewczyny!! Chcialabym się Was poradzic w jednej sprawie. Mam zapalenie gardła. Lekarz zapisał mi antybiotyk, który obniża działanie Logestu, który biore od paru mieśięcy. 3 dni temu kochalismy sie z chłopakiem i nie wiem teraz czy mam dzisiaj zarzyć ten antybiotyk czy odczekać aż nie minie 72h, wtedy wiadomo że plemniczki już nie żyją ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do WANESKA19: Jeśli to było 3 dni temu, to są to właśnie 72 h, więc spokojnie możesz brać antybiotyk, oczywiście dodatkowo się zabezpieczając w tym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! biore Logest juz 5 lat, place za niego w sonowcu 38zl,obecnie robie przerwe z/w na spadek libida, bylm u lekarza z prosba o zmiane jednak on stwierdzil ze t o nie wynik tabletek lecz psychiki i ich nie zmienil. chcialam zapytac czy sie mniej wiecej orinentujecie po jaki czasie zauwaze wzrost libida(wiem ze to jest indywidualna sprawa, ale tak orientacyjnie)!!!! i czy zmienialyscie tabletki z tego wlasnie powodu, a jak tak to czy przynioslo to pozytywne rezultaty!!!!????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia-misiunia
Do Vaneska ja kupje Logest na pogoni do 30 złotych w aptecer magicznej na orlej ,polecam ,bo 8 złotych to spora róznica.pozdro co do libido to ja niemam przy nim takiego problemu,zresztą przy żadnych pigułkach nie miałam ....:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arvenn
do CAMELIA -> dzieki za zainteresowanie :) nastroje o wieeele lepiej, a libido powoli rośnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie :) czytam sobie wszystkie wypowiedzi na innych forach i mam pytanie do Was... Dlaczego pojawiają sie wypowiedzi, ktore neguja i to bardzo pigułki typu logest albo jakie kolwiek inne skoro KAŻDA z nas jest inna?? przeciez moze sie trafic ktos kto po przeczytaniu takiej wypowiedzi nie bedzie chcial nawet pomyslec o jakichś tam pigułkach a w koncu sie okaze ze akurat te bylyby najlepsze.. POZDRAWIAM WSZYSTKIE DZIEWCZYNY Z TEGO FORUM :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sawannna
Do Camelia: Nadal czekam:((( Echhh... mam juz stresa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do KASIUNIA Dziekuje za info, jak bede je nadal brac to napewno sie tam zglosze ;-))) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do SAWANNNA: Hmmm, a który to ma być Twój okres \"beztabletkowy\"? Bo się troszkę zagubiłam. Skoro robiłaś test, to raczej nie ciąża jest powodem, ale wykluczyć tego nie można... Może powtórz go albo skontaktuj się z ginem? Ile dni już czekasz? Do LUZIK20: Witaj. Ja tu nie widzę tak jednostronnych wypowiedzi. Wszystkie wiemy, że z tabletkami to sprawa indywidualna, ale tak czy inaczej to jest sztuczny środek i poważna ingerencja w organizm. Więc zawsze będą tego jakieś skutki uboczne - to tylko kwestia ich akceptowalności (np. jedna będzie się cieszyć z powiększenia piersi, a inna nie) oraz czasu, bo przy dłuższym okresie brania hormonów zmiany jakie zachodzą w organizmie są bardziej odczuwalne. Nikt tu nie twierdzi, że tabletki są złe, ale nie ma też co ich wychwalać pod niebiosa. Zresztą sądzę, że każda dziewczyna odczuje skutki ich działania prędzej czy później, a różnica jest widoczna najbardziej dopiero po odstawieniu. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do VANESKA: Widzę, że kolejny \"beztronny\" lekarz... Nie daj sobie wmówić, że to kwestia psychiki. Ja też nie wierzyłam, że to tabletki mogą być przyczyną, dopóki sama się nie przekonałam... U mnie poprawa nastąpiła już w pierwszym cyklu po odstawieniu, ale tak jak mówisz - sprawa indywidualna. Mam nadzieję, że u Ciebie też wszystko wróci do normy. Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena K.........
do SAWANNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena K.........
nie stresuj sie.ja też jakiś czas temu miałam taki problem.ale na szczęscie wszystko dobrze się skączyło.tylko niepotrzebnie wydałam tyle kasy na testy które robiłam ze strachu...wszystko będzie dobrze.po pigółach różne dziwne rzeczy się zdarzają;))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sawannna
Do Leny K i Camelii: Dzięki Dziewczyny,ze mnie pocieszacie! Powinnam byla dostac 11 marca, czyli prawie dwa tygodnie temu... Ciagle czekam:( Do Leny K: A mialas jakies symptomy zblizajacego sie okresu?Bo ja nic:(Tylko sutki mnie bola:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arvenn
dolaczam sie do dyskusji :) oczywiscie, ze tabsy to sprawa indywidualna, ale naprawde watpie, czy ktos jest w stanie wytrzymac na nich dlugi czas bez przerwy. Ja do Logestu przyzwyczailam sie szybko i bez dokuczliwych efektow, ale po 8 miesiacach byla juz tragedia :| lekarka powiedziala mi, ze to wprost niemozliwe, zeby moje dolegliwosci byly od tabletek - ale przestalam brac i jest o niebo lepiej - czy lekarze chca na nas zarabiac? tyle sie slyszy o doktorach 'sponsorowanych' przez firmy farmaceutyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO ARVENN: hej, są tacy lekarze wprawdzie nie chodzilo wtedy o antykoncepcje ale to nie wazne. Sama przezylam taka przygode, kiedy zmienilam lekarza okazalo sie ze to ja mialam racje (to przez ten lek który mi ta pani zapisala) i nie potrzebnie czekalam ze zmianą i lekarza i lekow! :) DO DAMELIA: ja nie wychwalam pod niebiosa pigułek :) ani nie neguje :P Chodziło mi o to ze spotkalam sie z bardzo zlymi opiniami na temat lekow a jak sie pozniej okazalo byly dla mnie lub dla moich kolezanek najlepsze :) Ps. Fajnie ze sie zainteresowalas moją wypowiedzią :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×