Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

camelia

LOGEST - dobry wybór?

Polecane posty

Gość enka1982
ja brałam Logest kilka dobrych lat. Powód - nieregularne miesiączki a przy okazji tak na wszelki wypadek..;) żadnych efektów negatywnych jak dodatkowe kilogramy ale też żadnych efektów pozytywnych jak większe piersi ;) niby wszystko w porządku a tabletki wyglądały na idealnie dobrane...chcę jednak przed czymś przestrzec.... nie wiem czy nie powinnam byla przyjmować TYCH tabletek czy po prostu żadnych bo żaden z lekarzy nigdy nie zaproponował mi przed ich wypisaniem badan hormonalnych a ja byłam zbyt młoda by sama na to wpaść i to był duży błąd! bardzo duży! efekt- mikrogruczolak przysadki mózgowej...następstwo wydzielania zbyt dużej ilości prolaktyny, którą pobudzają t.antykoncepcyjne...także przestrzegam przed pochopnym przyjmowaniem jakichkolwiek hormonów przed sprawdzeniem przyczyny nieregularności @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amika26
Kupię pilnie Logest lub Femodette. agasa20@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logest83
Odpsrzedam jedno opakowanie kupione tydz temu. Oryginał nie zamiennik. paragon z apteki. odsprzedam ponieważ muszę przerwać branie pigułek. lara.croft83@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka 65
Witam ! Ja bialam logest przez 7 lat jest tani bo kosztuje 29 zl i zawsze mialam dobre samopoczucie ...... od tego miesiaca przestalam brac lpgest , zle sie czuje i jestem umowiona z ginekologiem ......Pozdrawiam Maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brałam logest 5 lat, to były pierwsze pigułki jakie przepisał mi lekarz więc nie mam porównania do innych tabletek. Generalnie czułam się po nim dobrze ale niestety przytylam bo w ciągu tych 5 lat ok 10 kg , cera wcale mi sie jakos znacznie nie poprawila. Wydaje mi sie ze przez logest miałam troche wiekszy problem z przemiana materii i zupelnie spadla mi ochota na seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KUPIĘ LOGEST PILNIE ! Mój ginekolog jest na urlopie, nie mam recepty a kończy mi się już opakowanie. Bardzo proszę, któraś poratuje ? emu88@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Logest jest wycofany Idz do lekarza po zamianę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika0101
Witam, widze że forum nadal "kwitnie" dlatego przyłączam się i ja z moją opinią. Zaczęłam brać LOGEST 5 dni temu, przez pierwsze 2 dni miałam bóle głowy natomiast ostatnie 2 dni mam nudności które pojawiają się wieczorem (pigułki zjadam koło godziny 15) myślicie że nudności występują właśnie po tych pigułkach? Dodam że są to moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne. Kiedyś z 5 lat temu lekarz ginekolog przepisał mi Harmonet w celach "leczniczych" a nie jako środki antykoncepcyjne i czułam się po nich fatalnie - odstawiłam je po tygodniu. Czytałam ze Harmonet i Logest mają taki sam skład. Wie ktoś coś na ten temat? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik88
Hej!! Ja biorę dziś 8 tabletkę. Pewnie za wcześnie mówić o objawach, ale ja u siebie zauważyłam jedynie mdłości wieczorami. Reszta wydaje się ok i chyba tak pozostanie :) No i chyba jakaś komplikacja z miesiączką, bo plamię już 3 dzień po zakończeniu. Generalnie jestem bardzo pozytywnie nastawiona. A koszt opakowania (tu zaskoczenie) w jednej aptece 34 zł a w Luboniu (k. Poznania) 27 zł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są to tabletki starej generacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta863
Wiele istotnych faktów, a także informacji na temat tabletek antykoncepcyjnych znajdziecie na stronie http://antykoncepcja.sklep.pl - ponadto możliwość zakupienia ich, poprzez konsultację online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam do sprzedania 2 opakowania logest " oryginalne", nie z importu. Data ważności: 03.2016. Nr kontaktowy: 600384113 możliwość odbioru osobistego w Warszawie. Cena 50 zł za 2 opakowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie odkupie kontakt: mike.pies@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Markonetka
Witam! Dzisiaj wzięłam 1 tabletkę Logestu i mam pytanie czy te tabletki mogę stosować ciągle?Bez tej 7-dniowej przerwy?I po ilu dniach stosowania mogą nastąpić ewentualne skutki uboczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aviss
Hej! Ja brałam logest jakieś półtora roku. Lekarka mi powiedziała, że jeśli jest taka potrzeba, że nie możemy pozwolić sobie na okres (bo np. nas zwala z nóg z bólu a musimy w tym czasie się wykazać w pracy, w szkole czy gdziekolwiek) to spoko można wziąć dwa opakowania cięgiem. Ale na dłuższą metę to niezdrowe. Ja po nim nie miałam szczególnie przykrych objawów, ale czuję się bardzo przytłoczona nimi i libido mi spadło prawie do zera. Właśnie dostałam receptę na Narayę. Czy któraś z Was ma opnie co do takiej zmiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey dziewczyny, mam pytanko. W którym dniu przerwy 7-dniowej dostajecie okres przy braniu tabletek Logest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ja czwarty dzień biorę z pierwszego opakowania Logest ale moje skutki uboczne to ostry ból brzucha już czwarty dzień i mocne krwawienia oraz zawroty głowy jutro jadę do mojej Pani doktor bo to nie jest u mnie normalne pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, mam pytanie.. bralam Logest pierwszy miesiąc i po 7dniowej przerwie zapomnialam wziac tabletki i wzielam ja po 3 godzinach niz normalnie podczas tego pierwszego miesiaca. Czy skuteczność jest zachowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Biorę pierwsze opakowanie logest. Wszystko było idealnie podczas brania. Zaczęła się przerwa i jest jakiś dramat. Nudnosci nie ustają. Czy mialyscie podobnie w przerwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupiłam logest w aptece za 21 zł z groszami za pośrednictwem Apteki dozpl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Logest brałam już od ponad 10 lat, z przerwą dwuletnią. Wszystko bylo w porządku do czasu aż 3 tygodnie temu obudziłam się i nie widziałam na jedno oko. Mam 35 lat i na pewno nie jest to dolegliwość związana z wiekiem. Stwierdzono u mnie zakrzepicę w oku oraz rozległy wylew. Od tego czasu nie biorę już hormonów. Wzrok jeszcze nie wrócił. Dopiero musiało się coś stać, żebym zaczęła poważnie interpretować ulotkę... Wielki plus hormonów jeżeli chodzi o wygodę, natomiast spustoszenie w organizmie nieodwracalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nettie96
Hej :) ja biorę już 4 opakowanie Logestu. Na początku odczułam delikatnie zmiany. Nie miałam ochoty na czekoladę ani nic słodkiego. Za to wielką ochotę na miętowe rzeczy ;) (a jestem miłośniczką słodkości!) i trwało to ok. 2 miesiące. Po drugie, moje piersi zrobiły się pełniejsze :D Po trzecie, mój okres był baaardzo obfity, a krwawienie trwało kilkanaście dni. Co prawda w następne dni było mało tej krwi, ale jednak. A do tej pory odczuwam jeden najlepszy "skutek uboczny"- otóż mam większą ochotę na seks! ;) A tabletki kupuję za 29 zł w Warszawie. Pozdrawiam Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie, sprzedam Logest (kupilam dwa opakowania a jednak nie moge go przyjmowac) - prosze pisać na maila: alealka@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Polecam Logest jest bardzo delikatny, cykle się wyrównaly i byłam bardzo zadowolona podczas stosowania tych tabletek. Teraz je odstawiłam, ponieważ z narzeczonym planowaliśmy dzidziusia. Udało się w drugim cyklu. Z racji tego mam do sprzedania 2 opakowania talb Logest. Termin ważności 11.2016 wysyłka listem poleconym. Cena 25 zł /opak. plus przesyłka 4.20zl zainteresowanych zapraszam iwkasmo@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka_Z
Witajcie, mam do odsprzedania dwa opakowania LOGESTU. Lekarz zmienił mi lek, a niedawno wykupiła 3 opakowania i tylko jedno zużyłam, więc jeśli któraś z Was byłaby zainteresowana, to proszę o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aannnettta
chętnie kupię tabletki logest, jedno opakowanie, moja lekarka się rozchorowała, a mam ostatnie opakowanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka_Z
Mam do odstąpienia. Proszę o kontakt: aguskazal@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od jutra powinnam zacząć stosowanie logestu, ale już sama nie wiem. Z jednej strony bardzo się boję skutków ubocznych, z drugiej strony może wartoby było coś zmienić w życiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiuni 00001
Dziewczyny nie wiem jak wy, ale ja bym zmieniła tabletki logest to bardzo "mocne" tabletki wiem niby na początku ból głowy itp potem wszystko mija bierzecie dalej i jest niby ok O nawet się cieszcie bo biuścik jest większy, na serio odłóżcie je, mnie one doprowadziły do deprechy :-( Dzięki Bogu jest to już za mną :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×