Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AneZ

Kto wyjeżdża z dzieckiem na święta w gory?

Polecane posty

Gość AneZ

Hej dziewczyny, czy ktoras z Was wybiera sie ze swoja pociecha/mi na swieta Bozego Narodzenia? My z mezem w tym roku po raz pierwszy mamy ochote spedzic swieta poza domem. Moze znacie jakies fajne miejsce, ktore mozecie polecic dla malych dzieci (nasz synek ma 3 latka)? A moze ktos z Was sie wybiera i szuka towarzystwa rodzicow z dzieckiem? Pozdrowienia, Aneta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebwreb
mój chłopak raz widział jak małżeństwo łaziło po łańcuchach w Tatrach z drójką dzieci w wieku ok 6 -10 lat. dzieci były przyczepione do rodziców linami ale i tak ich podziwiam, ja bym tak nie mogła. Tobie polecam dolinki, kotlinki i niezbyt strome górki. naprawdę dzieci świetnie to znoszą pod warunkiem, że trasa nie jest za długa - ok. 2 h w jedną stronę. osobiście widziałam kobiety z wózkami po drodze nad Morskie Oko ale to miejsce jest tak oklepane... weź do ręki mapę i poszukaj czegoś fajnego i niezbyt trudnego. pamiętaj też o śniegu, lepiej z dziećmi chodzić latem lub wiosną. miłej zabawy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to aktualne
????? Odezwij sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to aktualne
????? Odezwij sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli wyjeżdżasz w podróż to nie zapomnij o foteliku dziecięcym, który spełnia najwyższe normy bezpieczeństwa. Nasze dzieci są najważniejsze więc myślmy o nich. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×