Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ania28

CERAZETTE!KTOS TO BRAŁ.PROSZĘ O OPINIĘ NA TEMAT TEGO LEKU

Polecane posty

Gość moniami
Witajcie, Mam na zbyciu 1 opakowanie cerazette, chętnie odsprzedam paniom z poznania, ja niestety musze przejsc na inne tabletki gdyz pojawil sie u mnie torbiel. Mój mail moniami_83@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badziew
non stop krwawiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, sprzedam 1 listek Cerazette. 30zł + wysyłka. Kontakt pod adresem olcia.k@o2.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meguss18
witam... czytałam ulotkę na temat cerazette ale nie kumam dobrze. proszę o pomoc osoby które miały coś podobnego. Zapomniałam wziąwszy jednej tabletki ale następnego dnia wzięłam normalnie i niby było wszystko w po zadku ale w środę dostałam powiecmy ze miesiączki. ale nie jest normalna bo jest strasznie słabą, prawie niewidoczna, i zastanawiam się czy to normalne. tabletek nie przestałam brać ale obawiam się ze coś jest nie tak. nie wiem czy czekać czy iść do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edi7766
Biore cerazette od prawie 2 lat. Przez pierwsze pol roku mialam okres 2 razy w miesiacu.Ale nie juz obfity I bolesny tylko 3 dni lekkich krwawien. Potem pomalu sie unormowalo. Jestem z nich zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam sprzedam 2 op cerazette po 25 zł za listek data ważności 02.2015 kontakt martar23@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest tylko jeden licencjonowany w Wielkiej Brytanii i prawnych (które przesylaja poza granicami kraju) nie wymagaja wczesniejszego recepte (tylko szybkie konsultacje on-line) nadzieje, ze to pomaga http://www.besteuropeanpharmacy.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×