Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Joovika

Paluszki krabowe

Polecane posty

Gość Joovika

Kupilam w sklepie paluszki krabowe, zamrozone. Poradzcie jak je przyrzadzic, czy po prostu je wrzucic na olej na patelnie, czy przyrzadzic je w jakis inny sposob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytuje: 26.08] 19:10 Lenka77 A dodam jeszcze: Paluszki z kraba krótko obgotowane we wrzątku, jabłka (pokrojone w słupki lub kosteczkę), majonez i sól. Urzeka prostotą i wszystkim smakuje Mysle ze bedzie to dobre, ja osobiscie uwielbiam wszelkiego pokroju paluszki krabowe, nawet na chlebek takie ruloniki, jako tartinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sałatka..
krabowa: paluszki krabowe, koperek, ogórek konserwowy, majonez ( można dodać również grzybki w occie) Pyszne. Sałatka musi postać parę godz. w lodówce przed podaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greengable
Wypróbowana sałatka: -paluszki krabowe -seler naciowy -2 ząbki czosnku, majonez, sól, pieprz paluszki pokroić w plasterki lub słupki seler po obraniu włókien w cieniutkie plasterki czosnek wycisnąć wszystko wymieszać z kilkoma łyżkami majonezu, doprawić do smaku pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsze są
jednak smażone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsze sa
nie gotowane nie smazone tylko: sparzone wrzatkiem, skropione cytynka z odrobina majonezu i salaty lodowej- pycha! i jakie proste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio zrobiłam jajka faszerowane z krabami :) Rozmroziłam paluszki w mikrofalówce, pokroiłam na małe kawałki i wymieszałam z ugotowanymi żółtkami i odrobiną majonezu. Ależ to było pyszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuuj
nieznoszę krabów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr n
ja lubie samozone na oleju z dodatkiem cytryny lub z sosem slodko kwasnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paluszki to nie kraby
to są paluszki rybne z dodatkiem smaku rabowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do sałatek - różnych - np. z łososiem wędzonym pokrojonym w paski, świeżym ogórkiem, pomarańczową papryką (czasami papryki nie dodaję), kukurydzą, czarnymi oliwkami ( bo kolorystycznie ładnie się komponują z resztą składników), bazylią, świeżym koprem, oliwą i niewielką ilością majonezu, z kolorowym pieprzem, oczywiście solą i sokiem z cytryny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a widzialyscie
ze w wiekszosci tych "paluszkow krabowych" nawet grama kraba nie ma? ale co tam i tak je lubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupuję nie mrożone
tylko takie z chłodni i wkładam do domowego sushi. Ale z tym już więcej zamieszania. Do niczego innego nie używam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×