Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Impersona - ja mam tylko 2 cm więcej wzrostu ale gabaryty troche inne - :D Ale na szczeście mój mąż lubi dobrze zbudowane kobietki - hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia - zaczynam Cie podejrzewac o rajdowe prędkości bo coś nie chcesz się przyznać ile to było na liczniku ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabaryty-jak ja dawno nie słyszałam tego okreslania:D:D:P AgaJ moje kochanie tez kocha moje mini gabaryty i nie wie czego sie czepiam hihihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgaJ tes sie pocieszam tym ze moj ukochany nie lubi chudzielcow :) Agusia nie przejmuj sie bykami... fajnie to wygladalo... troche sie usmialam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia - co do tych byków to faktycznie słodko wygladało. Najlepsza była \"cherbatka\" . I nie obrażaj się przypadkiem, bo to nie jest złosliwie - hi hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja w biegu wpisze sie do tabeli 1DC - 2.12. DLUGOSC CYKLU - 28-29 (podaje przecietna) TEST CIAZOWY - bede sie dopiero starac od polowy stycznia i poki co testu nie planuje... WYNIK - oby byl pozyttywny ;) A teraz ide spac, dzis mialam duzo wrazen, zmienilam calkowicie image u fryzjera po naprawde ciezkim dniu pracy... a do tego teraz nekaja mnie bolesci zwiazane z @ - zamiast narezkac wskakuje do lozeczka :) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia przeciez nie smialam sie z ciebie tylko z tych bykow bo jak to napisala AgaJ to bylo slodkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok - Kobietki na dzisiaj koniec pogaduszek z mojej strony bo mąż posyła juz gniewne spojrzenia w moja stronę , ze ja jeszcze nie w łóżku z nim tylko z Wami na forum- hi hi hi. Miłych snów. Pa pa Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 31 tydzień..Warszawa....1 Luty...........12............Zuzia......92 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......3..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?...............?...........?.... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? Tabela II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ............25.11....... 28.......................WIGILIA... ........ tu Kasia..........25.11........26- 28..................20-21.12............ Malinka79....... 05.11........29-30....................06.12 .............. Tulipan...........03.11........28........................03.12............... Aśka74...........01.12........28-34.................. .28.12................. słoneczko77....02.11........25........................nie testuję........ Jagodka.........14-11........28........................nie testuję......... AgaJ..............29.11........28-32...... zaraz po B.Narodzeniu .... Mysza29........26.11........27-28....................WIGILIA............ NIKA28..........1.12........28-35....................nie testuje......... Dioda............29.11........30-31...................zobaczymy!!!!........ Olala.............23.11........27-31............czekam do stycznia...... Agusia*........26.11........28-32.........................??................. Imolka...........08.11.........23-24....................??................... Sylwia19.........06.11.........28.....................nie testuje.......... meg33 ...........07.11.........28-30................ sama nie wiem ..... asienka..........02.12..........28-29............oby był pozytywny.... Asieńka I juz jestes na liscie do zafasolkowania hihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok - już się przyzanję - zamiast 40 miałam 75 na liczniku. A nie odpowiadałam od razu bo nie mam w domu stałego netu. A fotki na pamiątkę niestety nie dostałam - została w aktach policyjnych. Tak , więc jestem lżejsza o 200zł i mam na koncie 6pkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Sylwia. To już naprawdę moje ostatnio słowa dzisiaj na kafeterii. Do usłyszenia jutro. Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezle, niezle Asiu... ja jestem ciekawa jak ja bede jezdzila... a we wtorek mam egzamin :0 Cholera ale sie boje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spij slodko! asiu ty tez juz rzymasz mimio \"wczesnej\" pory? Ja tez chyba zaraz pojde... ale jeszcze nie teraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasna dupa.... (sorka za wyrazenie) tak mi wyszlo to co przedtem napisalam ze sama juz nie pamietam co chcialam napisac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzcie patrzcie, jak sie towarzystwo rozkręcilo :) 3 strony doszly a niedawno tu zaglądałam :) Sylwia nie sądze żebys miala obseje :) po przeczytaniu tego wątku mysle ze juz w miare spokojnie zaczniemy wszystkie podchodzic do sprawy :) Dziewczyny czasem jak nie odpowiada sie na jakies pytania to nie dlatego że sie je ignoruje tylko dlatego że sie odpowiedzi nie zna, przykro mi że tak uważacie :( czasem nawet sie nie pamieta wszystkich dziewczyn bo niektore rzadko tu sie wypowiadają, ja osobiscie nie odpowiadam na pytania bo jesli nie znam odp to wle nie odpowiedziec czegos niewlasciwego tulipan czekam jutro na Twoj wynik jutro z rana :) a Wy znowu o gołąbkach, chyba powiem mamie żeby zrobila hihihi Impersona z Twoich wypowiedzi uwazam że jestes bbardzo dojrzala wiec wiek nie ma znaczenia w tym przypadku :) co do gabarytów to ja mam 172cm wzrostu ale troche biustu bym ktorejs oddala bo mi czasem przeszkadza, za duzo go jak dla mnie :) no i ciut za duzo waze, tak z 6 kg by sie przydalo schudnac a tu nic :) Malinka co u CIebie?? Estella co sie nie odzywasz w ogole?? no to i ja zmykam do spania... no i jeszcze powiem że troche mi sie poprawilo z przeziębieniem... Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzcie patrzcie, jak sie towarzystwo rozkręcilo :) 3 strony doszly a niedawno tu zaglądałam :) Sylwia nie sądze żebys miala obseje :) po przeczytaniu tego wątku mysle ze juz w miare spokojnie zaczniemy wszystkie podchodzic do sprawy :) Dziewczyny czasem jak nie odpowiada sie na jakies pytania to nie dlatego że sie je ignoruje tylko dlatego że sie odpowiedzi nie zna, przykro mi że tak uważacie :( czasem nawet sie nie pamieta wszystkich dziewczyn bo niektore rzadko tu sie wypowiadają, ja osobiscie nie odpowiadam na pytania bo jesli nie znam odp to wle nie odpowiedziec czegos niewlasciwego tulipan czekam jutro na Twoj wynik jutro z rana :) a Wy znowu o gołąbkach, chyba powiem mamie żeby zrobila hihihi Impersona z Twoich wypowiedzi uwazam że jestes bbardzo dojrzala wiec wiek nie ma znaczenia w tym przypadku :) co do gabarytów to ja mam 172cm wzrostu ale troche biustu bym ktorejs oddala bo mi czasem przeszkadza, za duzo go jak dla mnie :) no i ciut za duzo waze, tak z 6 kg by sie przydalo schudnac a tu nic :) Malinka co u CIebie?? Estella co sie nie odzywasz w ogole?? no to i ja zmykam do spania... no i jeszcze powiem że troche mi sie poprawilo z przeziębieniem... Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chce troszke na cycuszki!!!!!!!!!!!!!!!! Milej nocki Tobie tez!!!!!!!!!!!!!!!! Wciaz mi sie wydaje, ze jednak nie jestem w ciazy!!!!!!!!!!!!! Podchodze raczej na nie Dobranoc Kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×