Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Gość Danjutka
do Dorota 27 dzis weszłam pierwszy raz na to forum, więc dopiero przeczyatłam o Twoich problemach. Chyba rzeczywiście znalazłaś dobrego gina- plamienia najczęściej spowodowane są własnie polipem. Mam ten problem, tez bagatelizowałm go przez kilka miesięcy, a od kilku chodze od lekarza do lekarza. Różne były opinie: zachwianie hormonów, nawet poczatki wczesnej menopauzy :). Teraz ostatecznie potwierdzono jego obecnośc ( jest całkien duży) i koniecznie trezba go usunac, bo polipy sie " trudno leczą"i moga złośliwieć. Nie wierz, że to "twoja uroda"- to bagatelizowanie problemu. Podobno polip to nic strasznego ( tak się pocieszm :) i usuwa sie go przez wyłyżeczkowanie- to zabieg 1-2 dni w szpitalu. Ja miałam przeciągające się miesiączki 8-10 dni i potem w okolicy owulacji plamienia- malutkie. I takie włąśnie on daje objawy. No czasem jeszcze róznego rodzaju zapalenia i ucisk na pęcherz, często chce się siusiu, może tez boleć przy kochaniu.zalezy gdzie jest. Ja mam nadzieję być za 2-3 tygodnie juz po zabiegu. Pozdrawiam i napisz czy juz podjęłaś jakieś kroki w celu " rozprawienia się" z obcym lokatorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danjutka
do Dorota 27 dzis weszłam pierwszy raz na to forum, więc dopiero przeczyatłam o Twoich problemach. Chyba rzeczywiście znalazłaś dobrego gina- plamienia najczęściej spowodowane są własnie polipem. Mam ten problem, tez bagatelizowałm go przez kilka miesięcy, a od kilku chodze od lekarza do lekarza. Różne były opinie: zachwianie hormonów, nawet poczatki wczesnej menopauzy :). Teraz ostatecznie potwierdzono jego obecnośc ( jest całkien duży) i koniecznie trezba go usunac, bo polipy sie " trudno leczą"i moga złośliwieć. Nie wierz, że to "twoja uroda"- to bagatelizowanie problemu. Podobno polip to nic strasznego ( tak się pocieszm :) i usuwa sie go przez wyłyżeczkowanie- to zabieg 1-2 dni w szpitalu. Ja miałam przeciągające się miesiączki 8-10 dni i potem w okolicy owulacji plamienia- malutkie. I takie włąśnie on daje objawy. No czasem jeszcze róznego rodzaju zapalenia i ucisk na pęcherz, często chce się siusiu, może tez boleć przy kochaniu.zalezy gdzie jest. Ja mam nadzieję być za 2-3 tygodnie juz po zabiegu. Pozdrawiam i napisz czy juz podjęłaś jakieś kroki w celu " rozprawienia się" z obcym lokatorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któraś z was wie jakie są symptomy ciąży? Czy bolące sutki mogą coś na ten temat mówić. Przed okresem bolą mnie pierwsi,a teraz tylko sutki i to mocno - Co to może znaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogna12
Witajcie dziewczyny, dawno mnie tu nie bylo,widze,ze jest juz druga strona i tak Was duzo!Ja tez jestem ta starajaca sie o Szymka(juz ma imie, a Jego jeszcze nie ma:()juz bym chciala, naprawde! Bralam tabletki od kilku juz lat, teraz nie biore, juz od sierpnia, i po kilku miesiacach" odczekania" wzielismy sie z mezem do roboty:))ale narazie nic nam z tego nie wychodzi. Ja juz mysle o tym niemal co chwile, a tu jak nie bylo malucha tak nie ma!mierzylam codziennie temp. ale doszlam do wniosku ze juz tego nie bede robic bo coraz bardziej sie stresuje!a to, wiem,ze nie dobrze, trzeba sie zrelaksowac i wtedy jak sie nie bedzie myslalo o malym to cos moze i z tego bedzie!Biore sobie folik juz od kilku miesiecy, zaczelam sie dobrze odzywiac a tu....:((Ja chce dzidzie!pozozcie malenkie co z tym fantem tzreba zrobic!mam juz 29 lat i w grudniu strzeli mi trzydziecha!trzeba sie spieszyc! co tam u Lusi, Diody, Mateczki-bywaja jeszcze na forum???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogna12
Czesc dziewczyny,nikt tu nie pisze? Cos czytalam o jakis ziolkach na wzmocnienie jajnikow?jest cos takiego?czy cos wiecie na ten temat? pozdrawiam i zycze milego popoludnia,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogna12
Czesc dziewczyny,nikt tu nie pisze? Cos czytalam o jakis ziolkach na wzmocnienie jajnikow?jest cos takiego?czy cos wiecie na ten temat? pozdrawiam i zycze milego popoludnia,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogna12
Czesc dziewczyny,nikt tu nie pisze? Cos czytalam o jakis ziolkach na wzmocnienie jajnikow?jest cos takiego?czy cos wiecie na ten temat? pozdrawiam i zycze milego popoludnia,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane, wszytskie sie przeniosłysmy do III czesci naszego topiku:) serdecznie zapraszam:) Danjutka zapaliłas mi iskierke nadziei, mi sie tez wydaje, ze cos tam mam w srodku, tylko ze gdzies czytałam, ze polipa najlepiej usunac poprzez histeroskopie a nie przez łyzeczkowanie, ale w końcu lekarz wie lepiej. Mam nadzieje, ze wszytsko Ci usuną i skoncza sie twoje problemy:) Daj znac jak poszło:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawerna
Pozwolę zabrać sobie głos na Waszym forum, może trochę tchnę nadziei:) Ja jestem mamą. Ale chcę wam opowiedzieć moją historię z testami i poczatkami ciąży. Otóż czułam się strasznie \"okresowo\". Bolał mnie brzuch, piersi, taki standard. Miesiączki jednak nie dostałam w jeden dzien, drugi, w trzeci poszłam po test.Zrobiłam - negatywny. Po dwóch dniach kolejny - negatywny. I tak moje drogie 5 razy. A okresu brak. Myslałam sobie - stres na studiach, ot wina cała. Ale poszłam do laboratorium zrobić profesjonalny test z moczu. Idę po wynik - negatywny... W końcu poszłam do lekarza, no bo cholera coś nie tak. I tam pan poradził mi żebym poszła i zrobiła z krwi beta HCG. i okazało sie ze jestem w 6 tyg ciąży. Ten test aktualnie koszuje 35 zł, ale zapłodnienie pokazuje po 72 godz od \"szcześliwego\" przytulanka.. i daje 100000% Myśle,że to taniej niz 3 testy paskowe no i pewnie. Trzymam mocno za Was kciuki. Mogę sie dzielić doświadczeniem, jeśli w czymś pomogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×