Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Dzień dobry z samego ranka ! Szykuje sie do pracy i od razu przepraszam za brak polskich znakow bo mi sie klawiatura przestawila a ja nie umiem jej naprawic. Jak wroce z pracy to chce widziec pozytywny test Tulipana i Wasze usmiechniete buzki. Na razie spadam bo musze zrobic make-up co by ludzi nie straszyc na ulicy i w pracy-hi hi hi. Milego dnia Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien 31, temp. 36.7 (z grupy wysokich), niestety test negatywny:) Kurcze, cos jest ze mna nie tak......... Nie ma tu gdzie isc na test krwi, wiec pozostaje mi czekanie:( Jak taka temp bedzie sie utrzymywac przez 20 dni zrobie nastepny test. Jakas taka dziwnie spokojna jestem:) Pozdrawiam Was dziewczynki, dzieki, ze jestescie ze mna. Bede Was informowac na biezaco. lece do pracki papappa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) ja juz sie obudzlam :) ale dzisiaj tez leże, aczkolwiek lepiej mi juz :) tulipan przykto mi :( ale moze jeszcze poczekaj albo idź krew zrobic?? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D pierwszy raz od hohooho nie spie i jestem po sniadaniu o tej porze:P Kasiu- jak kurowanie? I jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Impersona, ja tez juz po śniadanku, leże sobie i odoczywam, troche kaszel mnie meczy, karatu mam nadzieje że juz końcówka Czuje sie calkiem znośnie ale chyba w weekend jeszcze poleze :) w poniedzialek musze być na chodzie bo to 6 grudnia i świętowanie :D Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu- z tego co pamietam to urodzinki, tak? Kuruj sie, kuruj!!! Smarowalas sie czyms? Vick waporub jest dobry, bo rozgrzewa i inhaluje...jak na mnie to zawsze skutkuje:D A ja szukam wskazowek...mam juz 3:) Moj Tomek schowal mi gdzies prezent mikolajkowy i zeby go znalezc musze najpierw szukac wskazowek...ponoc starczy mi ich do 6...skubany . Kazda wskazowka mowi o tym, gdzie ukryta jest nastepna i tak teraz zatrzymalam sie na: ,,Następną wskazówkę znajdziesz między Twoimi prawymi dłońmi. Pamiętaj musisz być spostrzegawcza, ostrożna i delikatna, bo będziesz o włos od wskazówki, której jeśli nie znajdziesz... cóż, prezent wisi na włosku...\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi Impresona fajne wskazowki... Milego szukania :D Witajcie dziewczyny! Wyspalyscie sie? Ja na 11 lece do szkoly i troche mi sie nie chce! Mam nadzieje ze juz nie bedzie trzeslo nami, a podobno powtorzylo sie to wczoraj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Hej dzień dobry dziewczynki:) już przeczytała co tam wczoraj popisałyście a sporo tego było no prosze tak sie rozkręciły:):) Tulipanku ciekawe co z tobą też myśle żebyś tą krew zbadała. Kasiu widze że ci już lepiej to antybiotyk tak zadział a ja jeszcze z ty koszmarnym katarem sie męcze, dziś jak wróce z pracy będe się inhalowoać może to coś pomoże. A tak a propos wieku o którym Sylwia pisała to sie z nią nie zgodze bo ja mam 29 lat i jakoś fajnie mi sie gada z wami 19-latki i nie tylko i w ogóle na wiek to jakoś nie zwracam uwagi:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mysza! Ale zescie sie przyczepily tego wieku :D Czasami takie mam poprostu odczucia ale ciesze sie bardzo ze tak nie jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mysza! Ale zescie sie przyczepily tego wieku :D Czasami takie mam poprostu odczucia ale ciesze sie bardzo ze tak nie jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Mysza:D- jedna z moich ulubionych forumowiczek:D Sylwia...ty o wiek a ja o zarlocznosc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi Impresona nie przejmuj sie! Jak wiesz zaczynamy staranka od przyszlego tygodnia i nie jest powiedziane ze jak sie zafasolkuje to ze bede jadla jak ptaszek :D Tez moge wszamiac byle bym tylko mogla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie uśmialam Impersona, fajne pomysłyma Twój mąż :) Hej Mysza :) inhalacja zazwyczaj pomoga :) ale i tak nie lubie kataru Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P Sylwia...hehe chyba na poczatku ciazy jednak bys dziubala jak ptaszek...chociaz kto wie...kazda ma inaczej:) Ale ja np oprocz snikersow nie moglam nic w siebie wcisnac:D Nooo i snikersy tez smierdzialy mydlem!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Impersona:):):)dzięki:) jak to miło a ja tak o tobie też mysle hi hi Myśle że co do apetytu to ja mimo że bez fasolki zawsze go mam:):) Sylwia widze że twoje samopoczucie wyraźnie sie poprawiło bo zaczynasz staranka hip hip hurrra:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi Impresona moral z tego proty ! skoro wszystko ci pachnialo mydlem to moze nie bylo sensu wydawac kasy na jedzenie tylko mydlo wszamiac?? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Sorka ale mam glupi humorek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza a mam dobry humk! jestem bardzo szczesliwa ze nie musze czekac z tym 3 - 6 miesiecy tylkomoge odrazu! A jak bedzie to sie jeszcze okaze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś na obiad mam pampuchy...:) Ale ja chce GOLABKI!!! Kasiu- hehe pomysl ma fajny, ale ja za tymi wskazowkami tyle laze po domu, ze az maly zaczyna bardziej kopac, a mi przeciez lazic nie wolno:P Co do staranek...to ja po miesiacu celibatu za 5 dni moge wreszcie sie poprzytulac z moim misiem...wiem ze to glupie, ale juz mi tego taaaaak brakuje ze szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi...Sylwia...pachniec mydlem a smakowac mydlem to roznica...wiem bo jak bylam mala to zjadlam kawalek...najgorsze byly potem babelki przy kazdym odbiciu sie:P fuuuuj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi...Sylwia...pachniec mydlem a smakowac mydlem to roznica...wiem bo jak bylam mala to zjadlam kawalek...najgorsze byly potem babelki przy kazdym odbiciu sie:P fuuuuj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi ja pamietam ze jak bylam mala i chcialam robic banki mydlane to mama lala mi do ubeczka wode z plynem do naczyni mialam rureczke i puszczalismy sobie z kuzynem na balkonie... i pewnego razu zamiast dmuchac... Hihihi napilam sie tego! ale byl ubaw, a ja mialam smak miety w ustach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihhihihi Sylwia mydlem Impersone karmić, wstyd :D Impersona przepraszam że pytam, co to sa pampuchy?? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale żescie mi poprawily humorem, usmialam sie niesamowicie :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
właśnie co to są pampuchy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impresona szuka prezentu i nie ma czasu nam odpowiedziec co to sa pampuchy... A sama jestem ciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehee nieeee...bylam siusiu:P Pampuchy..jejku..nie wiem jak to inaczej nazwac...oo takie kluski na parze...takie wielkosci bulki jak kluska slaska tylko bez nadzienia i to mozna jesc np ze smietana albo sosem albo owocami albo czyms...strasznie lubie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehee nieeee...bylam siusiu:P Pampuchy..jejku..nie wiem jak to inaczej nazwac...oo takie kluski na parze...takie wielkosci bulki jak kluska slaska tylko bez nadzienia i to mozna jesc np ze smietana albo sosem albo owocami albo czyms...strasznie lubie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja narazie zmyczkam ! lece do szkoly :( choc zastanawiam sie czy isc na pierwsza lekcje! I chyba nie pojde :) Nie chce mi sie! Ide dopiero na 11;45 !! ale len ze mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×