Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

no wiesz malwa...od razu małolaty nieładnie nieładnie hihihihih a w czym mamy Cie słuchać?? :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chce tylko napisac sprostowanie do tej tabeliki napisalam imie Paula tak naprawde to Paulina ale wszyscy mowia i tak Paula i sie juz przyzwyczailam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
ja w sumie już bym zatestowała, ale serio jakoś nie wierzę, zeby teraz spełnił się ten cud, żebym pod choinkę włożyła taki cudny prezencik dla rodzinki. Po prostu jestem kobietą małej wiary ;-) i aż taką szczęściarą nie jestem. Więc czekam spokojnie na to co ma przyjść....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa30
Idę babki, bo mi się przerwa konczy, paulakp mam nadzieję, że do wieczora, a @ jestem pewna, bo było dużo stresów w związku z obrona mojego kochania, więc mój wysyłał zdechlaki, a jak nie miałam jajków, hihi, do zoba wieczorem, papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa30
We wszystkim Kasiu! Czyli w tym roku zaciążymy wszystkie!!!! To priorytetowe poleconko. Papa, zajrzę potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa30
W 2005 oczywiście!!!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taj jest malwa! Spełnie Twoje polecenie z przyjemnością:) Niech tylko dorwę męża.....;) Hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Estella:):) ale mnie rozbawiłas widze że już ostro nie możesz wytrzymac hi hi ja tez już ledwo i nawet tez mi taka mysl przebiegła przez głowe ale musze wytrzymac bo przeciez moze nic nie wykazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
u mnie, jeśli się nic nie przestawiło. ostatni termin aby dostać @ i jak jutro nie dostanę (oby, oby, oby) to chyba będę siedziała jak na szpilkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze malwa :) we wszystkim :) estella ja dzisiaj znowu latam do kibelka i sprawdzam wiec chyba tak samo reagujemy :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny prosze tylko spokojnie bo to bieganie do kibelka ta @ wykorzysta i te nerw wiec ciiiiiiiiiiii jak nie bedziecie biegac to was nie zauwazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny prosze tylko spokojnie bo to bieganie do kibelka ta @ wykorzysta i te nerw wiec ciiiiiiiiiiii jak nie bedziecie biegac to was nie zauwazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
ja nie latam do kibelka, ale jak rano wychodziłam do pracy założyłam tampon. Wogóle jaestem jakaś przewrażliwiona, żeby mnie @ po drodze nie spotkała. Jak brałam piguły @ przychodziła dokładnie co do godziny, więc wiedziałam czego się spodziewać. Natomiast teraz może mnie zaskoczyć, począwszy od 25 dc, wolę więc dmuchać na zimne. Oby te tampony nie przydały mi się przez najbliższe 9 miesięcy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
ja nie latam do kibelka, ale jak rano wychodziłam do pracy założyłam tampon. Wogóle jaestem jakaś przewrażliwiona, żeby mnie @ po drodze nie spotkała. Jak brałam piguły @ przychodziła dokładnie co do godziny, więc wiedziałam czego się spodziewać. Natomiast teraz może mnie zaskoczyć, począwszy od 25 dc, wolę więc dmuchać na zimne. Oby te tampony nie przydały mi się przez najbliższe 9 miesięcy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella zabraniam Ci kupowac tamponow i mysklec o nich robisz tescik sa dwie krechy i jest ok a nie na pierdoly bedziesz wydawac kase !!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Estella prosze tu zaraz zimna krew koniec paniki!!!!! musisz sie czymś zająć może pomyśl co jeszcze musisz kupic i takie tam.....a nie tampony jeszcze zakładasz:) nie denerwuj sie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
ale ja już kupiłam tampony :-( wolę się zabezpieczyć (oby niepotrzebnie) niż chodzić z plamą na tyłku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
A nie mozesz sobie tylko wkładke dać na majtusie:)??? przynajmniej widziałabyś jak idziesz do kibelka czy masz @ czy nie a tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
wiecie, ja naprawdę bardziej się denerwowałam w poprzednich cyklach, teraz jakaś spokojniejsza jestem...a z tymi tamponami to kombinuję odkąd odstawiłam piguły, TAK NA WSZELKI WYPADEK. i TERAZ tez tak na wszelki wypadek. Ale mam nadzieję, że nie będzie mi to potrzebane i ten janiczek tak pulsuje, może to fasoleczka ? ;-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
a mnie ogarnął jakis "bezwład przedświąteczny" nic mi sie nie chce a juz w pracy to w ogóle mi sie nie chce siedzieć buuuuuu jakoś nawet nie myśle o testowaniu :( nie wierze że mogło sie teraz udać nie wiem czemu chyba jestem pesymistką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
a wkładkę to ja zwszę noszę :-) ale jak dostanę @ i mi przesiąknie wkładka , to co? chyba jestem panikarą. I na drogę do pracy założyłam tampon (w pracy wyjęłam). Kurcze, ale ja szczegłóy opisuję, przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
panikary i pesymistki, ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny proszę mi tu nie marudzić i czymś się zając :) ja do czwartku pracuje i mam dość sporo do roboty i jakos momentami udaje mi się nie mysleć, ciekawe na jak długo i też myśle czy spotka mnie tak wielkie szczęście, ale nie dajmy się zwariować :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
ja mam dużo pracy, ale tak mi się nie chce. Dziś idę jeszcze po dwa prezenty. I koniec :-) i w czwartkę ubiorę moją pięknie pachnącą choineczkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! No no widze ze sie rozpisalyscie na dobre... :) Ktoras z was pytala kto jeszcze testuje przed swietami... Ja zatestuje jutro rano :( az sie boje... wiem powinnam czekac ale wiecie jaka jest u mnie sytuacja i nie moge juz dluzej czekac! zastanawiam sie czy nie zrobic badania krwii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA III Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24 mysza29............Bożena.................Lew..............29 Dorota27............Dorota.................Byk..............27,5 paulakp...............Paula...................Ryby ............26,5 Agusia*............Agnieszka................Bliżnięta.......23 malwa30.............Monika....................Panna............30 paula23.............Paulina.....................Waga............23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA III Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24 mysza29............Bożena.................Lew..............29 Dorota27............Dorota.................Byk..............27,5 paulakp...............Paula...................Ryby ............26,5 Agusia*............Agnieszka................Bliżnięta.......23 malwa30.............Monika....................Panna............30 paula23.............Paulina.....................Waga............23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 33 tydzień..Warszawa....1 Luty...........14............Zuzia......95 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......6..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......12...........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?.........bliźniaki........?...... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? Lonia..........Kalisz...nie ma jeszcze ???.......Eryk lub Agata.... 68 cm Sylwiabonita.....?.............14 luty.......?...........Kameran........?.... Awe...............? ...............?...........?................??.............? TABELA II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... może dzidzia, może @ Estella ............25.11....... 26.......................19.12 - 22.12 tu Kasia..........25.11........26- 28.................. 20-22.12 Malinka79........01.12........26-30...................26.12-30.12 Aga*..............29.11.........28-32...................27.12 Mysza29.........26.11........27-28...................24.12 Dioda.............29.11........30-31...................28.12 Olala..............23.11........27-31...................21.12 Agusia*...........18.12......... 28.....................15.01 Sylwia19..........04.12.......28.......................01.01 asienka...........02.12.......28-29...................29.12 Dorota27.........19.12.......26-27..............sama nie wiem paulakp............25.11.......28-29...................23.12 Malwa30.........23.11..........26-30.............21.12-23.12.... Lia...............15.11...........30-33..............14-17.12 Soul78............13.12..........28-31................12.01-14.01 Paula23...........20.12.........28-29................16-17.01.2005r meg33 ............08.11..........28-32 ............... ok 8.01 TABELA III Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24 mysza29............Bożena.................Lew..............29 Dorota27............Dorota.................Byk..............27,5 paulakp...............Paula...................Ryby ............26,5 Agusia*............Agnieszka................Bliżnięta.......23 malwa30...........Monika....................Panna............30 paula23.............Paulina.....................Waga............23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×