Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Widzę, że wczoraj że skopiowałam tabelkę - sorry Dioda :-)) soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24 mysza29............Bożena.................Lew..............29 Dorota27............Dorota.................Byk..............27,5 paulakp...............Paula...................Ryby ............26,5 Agusia*............Agnieszka................Bliżnięta.......23 malwa30...........Monika....................Panna............30 paula23.............Paulina.....................Waga............23 MEG33 ................marta ...................bliżniaki .........33 sylwia19..............Sylwia....................waga..............19 Domi24............Dominika..................baran............24,5 33 tydzień.........Kamila....................Strzelec...........19 Dioda.............Dominika..................Strzelec.............30 Aga*.............Agnieszka..................Skorpion..........26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim... Wlasnie mam przed soba test... jest jedna krecha :) ale znow boje sie ze za wczesnie zrobilam test :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
coś ten grudzień pechowy :-( oj, dziewczyny, przerwicie tą złą passę! może chociaż jedna,A nie Awe zaciążyła :-) jeszcze raz gratulacje! a może jeszcze któraś? ja jakoś bardzo smutna nie jestem, w sumie, nie mam za bardzo na to wpływu i chyba już przestaję się przejmować. Dopiero sie przejmę jak do wakacji się nie uda. Ale jestem pewna, że się uda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko kochanie tylko ja sama juz nie wiem co mam robic! Ciesze sie ze nie jestem w ciazy choc tak bardzo chcialam... Jak czytalas wczesniej to wiesz o co chodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
no wiem, wiem...Sylwia może lepiej, że teraz sie nie udało. Uporządkujesz sobie życie i dopiero dzidziuś :-) Bo tak to byś się stresowała będąc w ciąży, a wiesz, że to jest niewskazane. W każdym razie Nowy Rok 2005 należy do Nas!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Estelk za pocieszenie! Ja pomykam teraz do szkoly... dzieki Bogu tylko do 12 a nie do 15 :) Milego dnia dziewczyny 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) ależ się nie wyspałam, ale na szczeście humor ciut lepszy niż wczoraj, staralam sobie to wytłumaczyc i jest nawet nawet :) malwa masz rację, robienie dzidzi to sama przyjemność :) paulakp i Aga dziękuje za miłe słowa :) jak to dobrze że jest takie miejsce że ktoś inny rozumie co się czuje :) Estella przykro mi :( a mialam nadzieje że Ci się udalo, Sywia wydaje mi się że to lepiej że jednak krecha bo mozesz zacząć układać sobie życie z innym i może to z nim powinnaś mieć dzidzę :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Kasiu, w końcu razem miałyśmy zajśc w ciążę, więc nie mogę wybiegać przed szereg ;-) szkoda tylko, że na razie nie mam w brzuszku Igorka czy Oliwki :-( ale będzie, będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 33 tydzień..Warszawa....1 Luty...........14............Zuzia......95 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......6..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......12...........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?.........bliźniaki........?...... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? Lonia..........Kalisz...nie ma jeszcze ???.......Eryk lub Agata.... 68 cm Sylwiabonita.....?.............14 luty.......?...........Kameran........?.... Awe...............? ...............?...........?................??.............? TABELA II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... może dzidzia, może @ Estella ............25.11....... 26.......................19.12 - 22.12 tu Kasia..........21.12........26- 28.................. 16.01 Malinka79........01.12........26-30...................26.12-30.12 Aga*..............29.11.........28-32...................27.12 Mysza29.........26.11........27-28...................24.12 Dioda.............29.11........30-31...................28.12 Olala..............23.11........27-31...................21.12 Agusia*...........18.12......... 28.....................15.01 Sylwia19..........04.12.......28.......................22.12 asienka...........02.12.......28-29...................29.12 Dorota27.........19.12.......26-27..............sama nie wiem paulakp............25.11.......28-29...................23.12 Malwa30.........23.11..........26-30.............21.12-23.12.... Lia...............15.11...........30-33..............14-17.12 Soul78............13.12..........28-31................12.01-14.01 Paula23...........20.12.........28-29................16-17.01.2005r meg33 ............08.11..........28-32 ............... ok 8.01 TABELA III Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24 mysza29............Bożena.................Lew..............29 Dorota27............Dorota.................Byk..............27,5 paulakp...............Paula...................Ryby ............26,5 Agusia*............Agnieszka................Bliżnięta.......23 malwa30...........Monika....................Panna............30 paula23.............Paulina.....................Waga............23 MEG33 ................marta ...................bliżniaki .........33 sylwia19..............Sylwia....................waga..............19 Domi24............Dominika..................baran............24,5 33 tydzień.........Kamila....................Strzelec...........19 Dioda.............Dominika..................Strzelec.............30 Aga*.............Agnieszka..................Skorpion..........26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella miałam coś w podobnym stylu napisać :) że razem idziemy łeb w łeb hihihiih dobrze że humor Cie nie opuszcza :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
to pewnie dlatego, że Święta się zbliżają :-) a dziś kupię sobie Castagnus i będę łykała na poprawę hormonów i zbicie ewentualnej prolaktyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki własnie dotarlam do pracy (dopiero) i nadrobiłam zaległości z wczorajszego popołudnia. Kasiu przykro mi że się nie udało ale już niedługo na nowo możemy zaczynać i chyba w tym miesiącu też zastosuję tę metodę co drugi dzień to chyba najpewniejsze i zobaczymy. Sylwia z jednej strony przykro mi z powodu tylko tej jednej kreseczki, ale z drugiej strony to może nawet lepiej w tej sytuacji jaka teraz masz. Będzie ci łatwiej wybrać. Dzisiaj kumpela mi przysłała swoją fotkę - ma taki śliczny słodziutki brzuszek!!! Kiedy ja taki będę miała!!! Aż jej zazdroszczę!!! Piękny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
Cześć dziewczyny:) Smutno mi Estellka, że Tobie tez nie wyszło:( Myslałam, że spełnią sie Wasze wigiljne marzenia:((( Rano byłam u ginekologa, niestety nie mógł mnie zbadać bo mam @, pokazałam mu ostatnie badania z kolposkopii i nie ukrywał, że ta szyjka nie wyglada najlepiej i że to może wpływać na problemy z zajściem w ciąże. Umówiłam sie za tydzień na badanie, ale chce mi sie płakać buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
hej dziewczynki :) Estelko widze że chyba faktycznie czekasz na Kasie z zaciążeniem:):) no czekamy dalej :) ciekawe czy ja za wami polece z @? prawdopodobnie Sylwia mówiłam ci że będzie co ci pisane czyli teraz masz sobie poukładać sprawy z facetami a potem będziesz fasolkować:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota27
Sylwia widocznie tak miało byc, ktos na górze pociaga za sznurki i uznał, że musisz uprzadkować swoje zycie, potem na pewno wszytsko pójdzie jak po maśle:) Szczerze ci tego zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
Dzieki Paula, ale nie potrafie przestac o tym mysleć i bardzo sie boję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
halo gdzie jestescie ?? jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
no Kasia , teraz musi się udać. Bo kurcze, jak urodzimy w zimę, to nam się nie będzie chciało na spacerki po Kabatach w mroźne dni chodzić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
no Kasia , teraz musi się udać. Bo kurcze, jak urodzimy w zimę, to nam się nie będzie chciało na spacerki po Kabatach w mroźne dni chodzić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella masz rację, ja wolałabym nie łazić w takie zimno na spacerki z dzidzią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka wiem że sie boisz ale pomysl o tym inaczej, bardziej pozytywnie. U mnie niby jest wszystko wporządku ale widzisz tez nie mogę zajść w ciążę. Więc ja juz nie wiem co jest przyczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Kasia, no to bierzmy się w końcu do roboty! ;-) Dziewczynki, jeszcze bez dzidziusiów, w tym miesiącu dajemy z siebie wszystko i dzidzie będą!!!!! Dziś znów kupię Oeparoli i Castagnus, a jak się i po tym nie uda, idę w kwietniu na badanka, tak się umówiłam z ginekolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna23
Witam Was kobietki!!! Właściwie od początku śledzę Wasze wypowiedzi. Jesteście wspaniałe! A teraz postanowiłam się Wam pochwalić moim szczęściem! Wreszcie zaszłam w ciążę!!!!! Huraaaaaaaaa!!! Staraliśmy się z mężem już od 16 mies. i już powoli traciliśmy nadzięję. Aż wkońcu się udało. Jesteśmy tacy szczęśliwi. Dziś idę na 1 wizytę do ginekologa, aby to potwierdził bo aż trudno w to uwierzyć! Test z 2 pięknymi krechami trzymam na pamiątkę. Moje DrogiE!!! Nie traccie nadziei!!! Czekajcie cierpliwie na swój dzień! Trzymam za Was kciuki i życzę Wam wszystkiego co najlepsze!!!!!! Wkońcu do nie dawna byłam jeszcze jedną z Was starające się!!! Powodzenia! I Wesołych Świąt!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Anna gratulacje!!!!!!!:):)kurcze jak ci zazdroszcze ja też chce ja też:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Anna to jak sie wreszcie udało ?? masz może przepis???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna23 gratuluje :) fajnie że masz juz swoją upragnioną fasolkę, kurcze troche Ci zazdroszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×