Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Kochana HopeU jak już dostałaś żel dopochwowy to chyba wszystko się szybciej potoczy...ja tak miałam, od podania żelu 3h i zaczęły się skurcze...Trzymaj się a w razie czego krzycz że chcesz epidural,bo połozne czekają na ostatni moment, a to może byc za póżno i urodzisz bez epiduralu...Jesteśmy z Tobą, wyśpij się , wypocznij, bo jutro dzień wielkiego wysiłku i wydania na świat NOWEGO ŻYCIA !!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HopeU Trzymam kciuki. Pewnie juz tam działasz. Wszystko będzie dobrze :) Czekamy na wieści o dzidziusiu. Trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a tak w ogóle to co ma mieć HopeU bo już całkiem się pogubiłam. Będzie miec dziewczynkę czy chłopczyka? Nie wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernia HopeU będzie miala chłopca z tego co pamiętam:) kurcze, ale podekscytowana jestem, że rodzi:) trzymajmy kciuki żeby szybko poszło! HopeU trzymam mocno kciuki!! U mnie @ chyba się kończy, później zaczynam obserwację i pomiary temperatur, zobaczymy co będzie dalej:) później wpadnę do Was na dłużej bo pełno zajęć mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeglądnęłam pół topiku i nie mogłam znależć miejsca gdzie HopeU pisała o płci swojego dziecka. Jeśli jest tak jak mówisz to metoda na chłopca się sprawdza, bo ona miała staranka także w dniu owulacji. Trzymam kciuki aby jej szybko i łatwo poszło :) Wklejam wam link do kolejnej zabawy z wyliczaniem ;) http://wciazy.familie.pl/tool/boyorgirl Aha, była kiedyś tez dziewczyna - chyba Asiula jak dobrze pamietam. Była w ciąży i miała dać znać jak już będzie wiedziała jakiej płci jest jej dziecko. Asiula jeśli zaglądasz tu czasem to powiedz co tam wyszło u ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HopeU trzymam kciuki, żeby szybko się rozwarcie zrobiło i jak najszybciej maleństwo znalazło się w twoich objęciach. Cudownie, że masz dobrą opiekę, to takie ważne dla rodzącej mamy. Całuje cie i aż mnie ściska w żołądku z emocji. Całuję. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak HopeU ma miec chlopca! i staranka byly przed i w owulke raczej! jej moze nasza hopeU juz tuli synka .... powodzenia! dobrze ze wywoluja porod jak sa baktrie!bo saczace wody sa niebezpieczne dla dziecka wlasnie przez te bakterie! a wody na 100%sie odnawiaja.... czasem gdy jest zbyt duza ilosc wod odciagaja je a one znow robia sie w takiej ilosci jak chca!! trzeba byc pod kontrola i obserwacja w takim wypadku a jedna dziewczyne przywiezli do szpitala gdy ja bylam rodzic w 4mies byla bo jej pekl pecherz plodowy ...szybko zalozyli szef czy klamre i obserwowali .... kazali pic wiecej i wody sie zrobily na nowo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HopeU - trzymam kciuki za Ciebie i synusia :) Fajnie masz ze juz niedlugo bedziesz go tulic, w sumie to moze juz tulisz :) Dobrze ze masz net w komorce to bedziemy szybciej wiedziec o szczesliwym zakonczeniu :) Czekamy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HopeU_trzymam kciuki i czekamy na wieści !!! Ja już po wizycie,całą szczęśliwa :D Byłam na początek u tego lekarza co poprzednio,ze wszystkimi wynikami,z krwi,moczu nawet na hiv...wyniki są bardzo dobre-wszystkie :) Dzidziuś rośnie szybciutko,ma już 3 cm,jak go podglądaliśmy wiercił się niesamowicie ;) Lekarz powiedział że krwiak się nie powiększył,że tydzień temu wyglądało to o wiele gorzej i,uwaga....że przeprasza mnie jeśli mnie za bardzo wystraszył ale to było trochę zamierzone żebym się oszczędzała...?? Nie ważne zresztą,następna wizyta za tydzień,mam leżeć i przyjmować duphaston. Potem pojechałam do mojego lekarza,który prowadził moją pierwszą ciążę,powiedziałąm mu o wszystkich moich wątpliwościach o wizytach u tamtego lekarza,zarówno zeszłotygodniowej jak i dzisiejszej...on sprawdził wyniki,zrobił mi też usg i potwierdził obecność krwiaczka,przyznał że ciąża jest zagrożona i to zagrożenie jest duże ale jest ogromna szansa że będzie przebiegała bez komplikacji :) Muszę tylko dużo leżeć,ale nie plackiem,owszem,długie przechadzki odpadają ale nic się nie stanie jeśli wstanę np zrobić obiad (zna moją sytuację),mam też starać sie nic ciężkiego nie podnosić i wogule nie dźwigać. Pytałam o leki przeciwkwotoczne,tak więc nie ma potrzeby przyjmowania jeśli nie ma krwawienia na zewnątrz. Odpada też współżycie :( Będę musiała poradzić sobie w inny sposób :P Na koniec dodał jeszcze że mogę się zastanowić,jeśli chcem żeby to on prowadził mi ciążę to nie ma sprawy ale rozumie że mogę chcieć zostać przy pierwszym lekarzu (chociażby ze względu na fakt że bliżej) i jeśli tak zdecyduje-on nie widzi problemu żebym w razie jakichkolwiek wątpliwości przyjeżdżała do niego po prostu na konsultacje :) Jestem bardzo zadowolona :) I spokojniejsza,w zasadzie uspokoili mnie obaj :) Także wracam do łóżeczka,jesteśmy już po obiadku także nic nie stoi na przeszkodzie,miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HopeU - trzymam kciuki za szybki, lekki porów i zdrowego syneczka!! Melduj sie Kochana jak tylko bedziesz mogla:) Aganiok - to super, ze wiesci sa dobre! trzymam kciuki by krwiak sie wchlonal, i wszystko dobrze bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aganiok-no to super:) uspokoiłaś się-to najważniejsze. I moim zdaniem to wszystko dobre wieści! Bądź spokojna,oszczędzaj sie a krwiak się wchłonie! Też zerkam czy są wiesci od Hope:) Na pewno juz tuli swojego synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaddy-a jak Ty sie masz? Kupujesz juz jakies "sprzety" dla Małej? Ja zaczynam się rozglądac...ale to z obawy,ze urodze wcześniej:( a wszystko po chłopakach wydałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poród oczywiście mialo byc;D Kibicka - a jak Ty sie czujesz? ja te zatoki?? mam nadzieje, ze juz zdrowa jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz, w jednym momencie pisalysmy:):) jesli chodzi o zakupy to poki co troche ciuszkow zakupilam, takich typowo dziewczynkowych (cudnych:)) wiec jak plec sie odmieni to bede musiala komus sprezentowac bo chlopczyk nie zalozy;) I w sumie tyle, zakupy mysle gdzies w marcu zaczac konkretne robic... no chyba, ze cos byloby nie tak i wieksze prawdopodobienstwo wczesniejszego porodu (tfu tfu), i tez w sumie wszystko musze kupic bo po synku nic nie mam... a jak u Ciebie z ta szyjka?? Wozeczek jaki myslisz kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Z zatokami już prawie dobrze. Z szyjką...-zobacze 9 lutego(wizyta) Brzuch mi sie napina niestety...ale jestem dobrej myśli:) Ja też tylko ciuszki kupuję...i też typowo dziewczynkowe:) Też sie śmieje,że oddam koleżance najwyżej która ma termin kilka dni przede mną i też córa. Ale tak poważnie...to chyba nie nastawiam sie na pomyłkę:) I Ty tez sie ne nastawiaj!:) Co do wózka..to cały czas robię rozeznanie wśród mamuś na moim rodzimym Forum:) No i tam też od jednej mamus kochanej (znamy sie też prywatnie)mam obiecanych kilka rzeczy typu łózeczko, materacyk, przewijak... Ona póki co ma też trzech synów...a z córką czeka jeszcze. Najwyzej ja potem oddam jej po mojej Młodej:) Wkleję Ci kilka linków z wózkami, które rozważam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zerkam czy HopeU cos napisze u co u niej! Aganiok super wiesci ....ciesze sie ogromnie! cale 3cm szczescia maja sie dobrze czego chciec wiecej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/bebetto-murano-wozki-dzieciece-7w1-8gratisow-i1391407954.html http://allegro.pl/ballerina-2011-fotelik-swiateczne-gratisy-i1425203967.html http://www.owd.net.pl/sklep//index.php?products=product&prod_id=36 Chciałabym taki maksymalnie do 1300 zł. No i upatrzyłam sobie szary z różowymi, delikatnymi dodatkami:) No-ale jeszcze sie radze-zupełnie się na tym nie znam...a rynek zmienił sie przez te kilka lat nieźle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten ostatni z linka najbardziej mi sie podoba:) szary z rozowymi dodatkami - super:) Ja niby mowilam, ze tego rozu u dziewczynek za duzo a jak przyszlo co do czego to wiekszosc kupionych ciuszkow jest z dodatkami rozu albo w rozowe serduszka itp tak to wlasnie bywa;) A jakie imie wybraliscie dla malutkiej? U mnie rozwazania dalej trwaja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny!!! HopeU - trzymam kciuki za Ciebie i bobaska !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukajcie cos odnosnie tych wozkow na forum jakims, i rozejzyjcie sie na ulicy za takim, ja tak zrobilam kupujac moj poprzedni wozek http://allegro.pl/promocja-wozek-wielofunkcyjny-chicco-s3-topazzio-i1426692549.html poczytalam o nim w necie i zaczepilam babke na ulicy ktora taki prowadzila :) kupilam wlasnie z allegro i dzieki temu zaoszczedzilam jakies 700zl bo w sklepach kosztowal ok 3000zl :) Bylam z niego super zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina,wózek śliczny tylko...jakoś nie mam zaufania do tych trójkołowców...wydają mi się takie mało stabilne i wywrotne...? Nigdy takiego nie prowadziłam,napisz jak jest naprawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kibicko 35 sylwia sprawdzila i modernizuja znow cos i osoby z zagranicy maja problemy :-(( juz myslalam ze tylko u mnie cos padlo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aganiok11 - chicco s3 trio sprawdzil nam sie w 100% - to idealny wozek nawet w teren i po piachu (plaza), to dzieki duzym kolom. Dodatkowo amortyzowany i co wazne na raczce mial zamontowany hamulec reczny co przydawalo sie wielokrotnie zjezdzajac z gorki czy po schodach. Teraz dla nowej dzidzi planujemy kupic wozek STOKKE http://allegro.pl/stokke-xplory-gondola-spacerowka-i1438306351.html Na youtube jest sporo filmikow o tym wozku. Ma duzo bajerow i wydaje sie byc bardzo komfortowy. Mozna w nim nawet wymieniac tapicerke jak juz nam sie kolor znudzi ;) Chcemy kupic uzywany bo nowe sa za drogie, a sprzedajac go raczej duzo nie stracimy bo trzyma sie w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kolezanki z forum!!!! Dzis jest moj 26dc, siedze jak na szpilkach i rozmyslam-przyjdzie czy nie przyjdzie. Po moich objawach i przeczuciach to przyjdzie (: moze jutro rano zrobie test? Ewelina wozek z pierwszego linku jest super, ja do mojej cory wozek kupowalam a Pl, cos podobnego ale na 4 kolkach, lezy w garazu i czeka, choc jak bede miala drugiego bobaska ( a zrobie wszystko aby byl) to kupie taki ktory ty polecilas. Bardzo mi sie podobo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia uk trzymam kciuki aby @ nie przyszła :) Czasami nie ma żadnych objawów. Ja do tej pory nie mam żadnych, w poprzednich ciążach też nie miałam. Chociaż teraz pobolewa mnie trochę brzuch i muszę sobie leżeć ale tłumacze to sobie tym, ze moja macica przeszła cięcie cesarskie, poród naturalny, łyzeczkowanie to może dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc diewczyny Kasiu trzymam kciuki zeby nie przyszla @... Jesli chodzi o wozek chicco to ja go kupilam jak mieszkalam w pl i powiem Ci Kasiu szczeze ze mialam problem w uk ze sprzedaniem go, bo tutaj ten model nie jest poularny tak jak w pl a wlasciwie to chyba go nawet nie ma :( Na ebayu sa czasem uzywane ale to pojedyncze sztuki... Mi od niego jeszcze gondola zostala bo jest w pl u rodzicow . Dlatego teraz zdecydowalam sie na Stokke :) zreszta juz mi sie od 2 lat podoba :) no i sprzedaje sie jak cieple bulki zarowno u nas w uk jak i w pl :) Berniu - obydwa sa ladne musisz poczytac jakie maja parametry wielkosc waga itp, bedzie Ci latwiej wybrac . Chociaz dla dziewczynki to tamten z rozowym akcentem byl ladny :) HopeU - pisz kochana bo sie niecierpliwimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×